Agatha Christie

Agatha Christie Kategoria: ISBN Ilosc_stron: Cena: : 257033 Skuteczny coaching. Jak zostać najlepszym trenerem osobistym i zmieniać życie innych na lepsze Kategoria: Poradniki Do celu skutecznie i z pasją! Coach najlepszym przyjacielem. czyli daj się zainspirować Stres i sens życia. czyli od rozmowy z prezesem do prawdziwej pewności siebie W zgodzie z samym sobą. czyli…

Published by admin in19 listopada 2014
Tagi: , , ,

Agatha Christie

Kategoria: ISBN

Ilosc_stron:

Cena:

: 257033


Skuteczny coaching. Jak zostać najlepszym trenerem osobistym i zmieniać życie innych na lepsze

Kategoria: Poradniki

Do celu skutecznie i z pasją!

  • Coach najlepszym przyjacielem. czyli daj się zainspirować
  • Stres i sens życia. czyli od rozmowy z prezesem do prawdziwej pewności siebie
  • W zgodzie z samym sobą. czyli trzeźwe spojrzenie na sprawy prywatne i zawodowe

Każda zmiana zachodząca w ludzkim życiu – zarówno ta planowana. jak i nadchodząca znienacka – rodzi w nas lęk i niepokój. Tymczasem osiąganie kolejnych. ambitnych i dalekosiężnych celów zawsze wiąże się z dokonywaniem zmian. podejmowaniem trudnych decyzji i radzeniem sobie z ich konsekwencjami. W chwilach zwątpienia. na życiowym zakręcie czy rozdrożu wszyscy potrzebują wsparcia. dobrego przykładu. inspiracji. a czasem choćby życzliwego słowa i szczerej porady. Tego wszystkiego można oczywiście oczekiwać od rodziny i przyjaciół. ale często bywa nam potrzebny ktoś z zewnątrz. kto spojrzy na nasze problemy z nowej perspektywy i delikatnie skieruje nas we właściwą stronę. Na tym właśnie polega rola coacha – choć trzeba pamiętać. że taka osoba jest tylko towarzyszem podróży. a istotnych zmian we własnym życiu musimy dokonać sami.

Jeśli w Twoim życiu zapanował chaos lub pragniesz dokonać w nim zmiany na lepsze. a także jeśli zawodowo zajmujesz się coachingiem. to wymarzona pozycja dla Ciebie. W książce tej znajdziesz mnóstwo rzetelnych wiadomości i refleksji na temat coachingu oraz rozmaitych technik przydatnych podczas praktyki coacha. Autorka (od lat zajmująca się tą dziedziną) przytacza tu konkretne przykłady. zapisy własnych rozmów i sesji coachingowych. a jej głównym celem jest pokazanie wartości coachingu w codziennym działaniu. Dowiesz się. jak pomóc innym rozwiązać konkretne. życiowe problemy. jak motywować i inspirować. jak uczyć asertywności. Zrozumiesz. dlaczego warto praktykować auto-coaching. To cenna wiedza. która prędzej czy później z pewnością Ci się przyda.

  • Coach najlepszym przyjacielem
  • Jedyna pewna rzecz – zmiana
  • Stres i sens życia
  • Praca i kariera w zgodzie ze sobą
  • Sprawy damsko-męskie

Przechwyć stery i wracaj na właściwy kurs!


Katarzyna Helena Kowalska – coach. trener biznesu. mentor kariery. konsultantka ds. strategicznego zarządzania personelem (HR) i rozwoju osobistego. Aktywna zawodowo od siedemnastu lat. Posiada bogate doświadczenie nie tylko w dziedzinie zasobów ludzkich. ale także zarządzania przedsiębiorstwem. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. prowadząc sesje coachingowe. szkolenia i warsztaty. Jest specjalistką z zakresu strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi. Szkoli z tematów takich. jak: rekrutacja i ocena pracownicza. przywództwo i motywowanie. komunikacja i efektywna współpraca w zespole. coaching i inteligencja emocjonalna. Nie ogranicza się jednak do tematyki HR – prowadzi także szkolenia z zakresu autodiagnozy. autoprezentacji i wystąpień publicznych czy zarządzania konfliktem.

Autorka zaprasza na profil książki na Facebooku


Patron merytoryczny:

Autor: Katarzyna Helena Kowalska

Cena: 37.00

Katarzyna Helena Kowalska: MP3


Prey

Kategoria: Pozostałe

From the Number One international bestselling author of Jurassic Park comes this classic Crichton page-turner. weaving together heart-pounding thrills with cutting-edge technology.In the Nevada desert. an experiment has gone horribly wrong. A cloud of nanoparticles – micro-robots – has escaped from the laboratory. This cloud is self-sustaining and self-reproducing. It is intelligent and learns from experience. For all practical purposes. it is alive. It has been programmed as a predator. It is evolving swiftly. becoming more deadly with each passing hour. Every attempt to destroy it has failed. And we are the prey.As fresh as today’s headlines. Michael Crichton’s most compelling novel yet tells the story of a mechanical plague. and the desperate efforts of a handful of scientists to stop it. Drawing on up-to-the-minute science fact. PREY takes us into the emerging realms of nanotechnology and artificial distributed intelligence – in a story of breathtaking suspense.

Aut: Lina Bengtsdotter

Cena: 21.90

Lina Bengtsdotter: MP3


oniec.

„Paullina Simons potrafi sprawić. by czytelnik nie mógł się oderwać od książki”. –Courier Mail

Kategoria: Autor

Paullina Simons

ISBN: 978-83-8139-700-1

Cena: 9999

978-83-8139-700-1:


33

Kategoria: 71.90

1

9999:

Cena:

:


Reputacja

Kategoria: Powieści i opowiadania

Lamus osobliwości. smak dawnych tajemni.

Mistrz opowiadań w najlepszej formie.

Świetna reputacja tekstów Andrzeja Pilipiuka zawsze wyprzedza kolejne zbiory. Żyje własnym życiem. tworzy legendę i przysparza rzesze wiernych czytelników.

Każde opowiadanie jest okruchem życia wyciągniętym z czeluści przeszłości.

Doktor Skórzewski na sentymentalnej wyprawie do Bergen. która nieoczekiwanie zmienia się w najtrudniejszą walkę w życiu.

Robert Storm na tropie cyrku zagubionego w zawierusze kampanii wrześniowej i cygańskiego kościółka. który zawsze nakarmi głodnych.

Ponadto stare ikony. przerażający mieszkaniec szklanej kuli i szachownica z dawnych wieków. której tajemnica doprowadzi do nieoczekiwanego spotkania.

Taki zbiorek to prawdziwie łakomy kąsek dla badaczy niesamowitości.

Kto tego jeszcze nie próbował. może zacząć już teraz.

A: Camille Bech

Cena: 14.99

Camille Bech: MP3


Fragment

Kategoria: 260190

59.90

1: 9999

Cena:

9999:tomek w krainie kangurów książka, friendzone książka, 21 lekcji na xxi wiek mobi chomikuj, kontrakt małżeński, king mroczna wieża, blanka lipińska kolejne 365 dni pdf, sen o aniele pdf, zarządzanie projektami dla początkujących. jak zmienić wyzwanie w proste zadanie, powieści obyczajowe bestsellery, pod powierzchnią youtube, wyobraź sobie że wyruszasz w podróż ale masz ograniczone fundusze, wesele w atomicach opracowanie, miłość i odpowiedzialność karol wojtyła, opowieści dla dorosłych, opętanie anneliese michel, dziewiaty mag, jak sciagnac muzyke na iphone z itunes, chata william paul young…