Alex bez lustra

Alex bez lustra Kategoria: Powieści i opowiadania Opowiadanie opublikowane w ramach antologii „Siła jej piękna”. stworzonej przez kobiety dla kobiet.   Każda z nas zmaga się z przeciwnościami losu. dla każdej oznaczają one co innego. Każda z nas ma swoją historię. swoje radości. swoje dramaty. Każda z nas jest inna. piękna na swój wyjątkowy sposób.…

Published by admin in16 listopada 2014
Tagi: , , , , ,

Alex bez lustra

Kategoria: Powieści i opowiadania

Opowiadanie opublikowane w ramach antologii „Siła jej piękna”. stworzonej przez kobiety dla kobiet.

 

Każda z nas zmaga się z przeciwnościami losu. dla każdej oznaczają one co innego. Każda z nas ma swoją historię. swoje radości. swoje dramaty. Każda z nas jest inna. piękna na swój wyjątkowy sposób.

 

 

 

Agnieszka Sudomir – absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Urodzona w Łodzi. obecnie mieszka w Warszawie. Publikowała wiersze i artykuły w czasopismach literackich „Topos” oraz „Fraza”. Autorka dwóch tomów poetyckich: „Albo krzycz” i „Hiszpańskie koronki” (jako Agnieszka Jabłońska). a także wydanej w 2017 roku nakładem wydawnictwa Genius Creations powieści „Miasto Obiecane: Faza REM”. Jej mikropowieść SF pt. „Sekunda do północy” została wyróżniona w konkursie „Ten pierwszy raz” i ukazała się drukiem w 2018 roku.

Autor: Agnieszka Sudomir

Cena: 4.99

Agnieszka Sudomir: MP3


kuterze – wszystkie te elementy sprawiają. że kryminał Ani Klejzerowicz czyta się jednym tchem”. Zbrodnia w Bibliotece

 

 

 

Anna Klejzerowicz – pisarka. dziennikarka i fotografka. Autorka zbioru opowiadań Złodziej dusz oraz wielu powieści kryminalnych. w tym Sądu Ostatecznego. Czarownicy. Córki czarownicy i Listu z powstania. Miłośniczka Gdańska. przyrody. tajemnic i kotów. Tym razem postawiła na tarota.

Kategoria: Autor

Anna Klejzerowicz

ISBN: 978-87-26-74020-2

Cena: 9999

978-87-26-74020-2:god of war trofea poradnik, brejdygant igor, szklany pantofelek, wyścig z życiem pdf, ms force, młody technik czasopismo, farming symulator 2013, fiodor tiutczew, ebutk, 100 gier i zabaw animacyjnych dla dzieci i młodzieży pdf, czas zdrady, ciasto lolita, gra o tron mobi, kato tata pdf, jak rzucic palenie ksiazka, medaliony zofia nałkowska pdf, grzeszny doktor pdf, wiślicz, dieta ewy dąbrowskiej pdf, marny książka…