W tajnej służbie

W tajnej służbie Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Jack Reacher. który właśnie zawitał do Atlantic City. nadaje się do tej roli idealnie. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service przyjmuje to nietypowe zlecenie. nie mając pojęcia. że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. A Reacher stanie na linii…

Published by admin in12 listopada 2014
Tagi: , , , , ,

W tajnej służbie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jack Reacher. który właśnie zawitał do Atlantic City. nadaje się do tej roli idealnie. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service przyjmuje to nietypowe zlecenie. nie mając pojęcia. że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. A Reacher stanie na linii ognia.

Autor: Lee Child

Cena: 20.90

Lee Child: MP3


precyzyjnego planu zemsty na tych. którzy fałszywym oskarżeniem zrujnowali mu życie…

Kategoria: Autor

John Grisham

ISBN: 978-83-8215-022-3

Cena: 9999

978-83-8215-022-3:


ellera Empiku za najlepiej sprzedającą się książkę z literatury zagranicznej. dwukrotnie nominowana także do Goodreads Choice Award w kategorii kryminału i thrillera. Jej debiutancka powieść Za zamkniętymi drzwiami tylko w Wielkiej Brytanii sprzedała się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Jej książki przetłumaczono na ponad 40 języków.

Clare Mackintosh

Nagradzana brytyjska autorka thrillerów. które cieszą się popularnością także w Polsce. Jej książki osiągnęły status bestsellera „Sunday Timesa” i zostały przetłumaczone na ponad 30 języków. Zanim na pełen etat zajęła się pisaniem. pracowała w policji.

Sophie Hannah

Uznana brytyjska pisarka. której książki zostały wydane w 27 krajach. Laureatka National Book Award za najlepszy kryminał. Ma na koncie dwie ekranizacje swoich książek. Pisze thrillery. została też wyznaczona przez wnuka Agathy Christie do kontynuowania dzieła jego babki – Hannah jest au

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.

Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery.

Cztery dziewczyny. dotąd tworzące zgraną paczkę. stają się konkurentkami.

I piąta. która wydaje się najgroźniejsza. nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji.

Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym.

A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

Matki

Kendall – żona Hollywoodu. która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie. Carolyn – profesor prawa. w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise – skupiona wyłącznie na swojej firmie. Bronnie –idealna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek. choć każda rozumie je po swojemu.

Córki

Autor: Ilona Gołębiewska

Cena: 39.90

Ilona Gołębiewska: MP3


Harib

Kategoria: Historia i literatura faktu

Rok 2011. W krajach Afryki Północnej wybuchają rewolucje. Przywódca Libii Muammar Kaddafi zostaje zamordowany. W kraju rozpoczyna się wojna domowa o schedę po obalonym dyktatorze.

Polski korespondent Ron Harib. przebywający w tym czasie w Libii wraz z norweską ekipą telewizyjną. trafia w sam środek rewolucyjnych zamieszek. Seria dziwnych wypadków stawia na drodze Hariba najpierw rosyjskich agentów. a następnie naród Tuaregów. który wiernie służył Kaddafiemu. W obozie Tuaregów Ron trafia na trop wywiezionych przez dyktatora z Libii pieniędzy i materiałów kompromitujących polityków z Europy i USA. Skarbów i dokumentów poszukują tajne służby Francji. USA. Rosji i… Polski. Tylko dotarcie do złota Kaddafiego przed wywiadami wielkich mocarstw może ocalić życie dziennikarza.

W poszukiwaniach pomaga Ronowi Tazerwalt. dziewczyna z tuareskiego plemienia Kel Adżdżar. która ma do wykonania tajną misję w Europie. Przeszłość Hariba też kryje tajemnicę nieznaną nawet jemu samemu…


Harib to nie tylko wielowątkowy polityczny thriller dobrze osadzony w realiach. to także fantastyczny fresk o kulturze i obyczajach Tuaregów. z piękną miłosną historią.

Wojciech Jagielski. korespondent. pisarz

Harib nie jest zwykłą powieścią szpiegowską. To ubrane w dynamiczną akcję. z pieczołowitą dbałością o szczegóły. studium rewolucji w Afryce Północnej oraz świata wielkiej polityki i finansów zawiera w sobie wiele kluczy. tematycznych i literackich. których odszukiwanie sprawi przyjemność inteligentnemu i wrażliwemu czytelnikowi.

Vincent V. Severski. pisarz

Nie sądzę. żebym się mylił: zapowiadam Wam Zdzisława A. Raczyńskiego – nową gwiazdę powieści sensacyjnej. Zdaje się na początku. że opisuje tu wydmy i miraże pustyni. sny i wspomnienia. a tymczasem chodzi o prawdziwe. tajemnicze i brutalne wypadki polityczne ze sceny międzynarodowej. Autor zna dobrze miejsca i ludzi. których opisuje; dzięki jego narracji lepiej też rozumiemy śmiertelnie niebezpieczną grę wywiadów. z której nie można się tak po prostu wypisać. A przy tym opowiada piękną historię miłosną. która zaczyna się pośród Tuaregów. wspaniałego. mało znanego ludu pustyni. Zakończenie tej historii każe nam wierzyć. że także nas. czytelników. Bóg stawia na drodze. w której jest jakiś sens i cel. nawet jeśli dziś nie potrafimy go zrozumieć.

Marek Ostrowski. komentator tygodnika „Polityka” i TVN Biznes i Świat

Nie wiem. ile z tego. co napisał Zdzisław A. Raczyński. jest prawdą. Zapewne spora część. Wiem jednak. że czyta się to świetnie. a dziennikarska przeszłość autora jedynie dodaje książce koloru i smaku.

Bartosz Węglarczyk. dziennikarz

Autor: Zdzisław A. Raczyński

Cena: 39.90

Zdzisław A. Raczyński: MP3ślepiec czornyj, największe kłamstwa naszej cywilizacji, purpurowe rzeki ii aniołowie apokalipsy youtube, podejrzany książka, kornelia gajusz juliusz cezar, siłaczka audiobook, bloodborne poradnik, koniec i początek star wars, anne herries, 13 powodów montgomery, daddy cool online, www 1939 com pl, problem badawczy definicja pdf, sylvia day tylko cross pdf, engelking ryszard, robert pierwsza miłość, pieśń triumfującej miłości, adrianna kućmierz, stanislaw mackiewicz, neverwinter nights shadows of undrentide solucja…