Zaklinaczka dzieci. Jak rozwiązywać problemy wychowawcze

Zaklinaczka dzieci. Jak rozwiązywać problemy wychowawcze Kategoria: Poradniki Najbardziej aktualne. wnikliwe i przystępne rady współczesnej Mary Poppins. najsławniejszej z amerykańskich niań Tracy Hogg znana jest w Stanach Zjednoczonych z popularnych programów na temat skutecznego i pełnego miłości wychowania dzieci. Pomogła tysiącom rodzin w rozwiązaniu trudnych kwestii dotyczących ich brzdąców. Poznaj pomysły najznakomitszej Mamy. Babci i…

Published by admin in5 listopada 2014
Tagi: , , , ,

Zaklinaczka dzieci. Jak rozwiązywać problemy wychowawcze

Kategoria: Poradniki

Najbardziej aktualne. wnikliwe i przystępne rady współczesnej Mary Poppins. najsławniejszej z amerykańskich niań

Tracy Hogg znana jest w Stanach Zjednoczonych z popularnych programów na temat skutecznego i pełnego miłości wychowania dzieci. Pomogła tysiącom rodzin w rozwiązaniu trudnych kwestii dotyczących ich brzdąców. Poznaj pomysły najznakomitszej Mamy. Babci i Niani — i zacznij mówić w tym samym języku. co Twoja pociecha.

Nie martw się. Płacz to nic innego. jak język niemowląt. pierwszy sposób. w jaki Twoje dziecko komunikuje się ze światem. Tak właśnie wyraża swoje potrzeby. uczucia i opinie. Kiedy to zrozumiesz i dostrzeżesz je takim. jakie naprawdę jest. ułatwi to jego wychowanie nawet długo po zakończeniu okresu niemowlęcego.

Zasięgnij opinii Tracy w kwestii ustalenia stałego planu dla Twojej rodziny. Poznaj wyjątkową osobowość swojego maluszka i dostosuj do niej wszystkie działania wychowawcze.

  • Zadaj sobie Dwanaście Istotnych Pytań. aby rozpoznać potencjalne problemy. i zastosuj Dwanaście Zasad Rozwiązywania Problemów – prostych technik pozwalających poradzić sobie w codziennych sytuacjach.
  • Spróbuj uniknąć skutków przypadkowego rodzicielstwa lub napraw je – to konsekwencje nieprzemyślanych zachowań rodziców. które często prowadzą do takich problemów. jak kłopoty ze snem. złe nawyki żywieniowe. lęk separacyjny i ataki wściekłości.
  • Bądź rodzicem PC – przytomnym i cierpliwym – który wie. jak rozpoznać najlepszy czas na nauczenie samodzielnego zasypiania. wprowadzanie butelki dzieciom karmionym piersią. uczenie samodzielnego załatwiania potrzeb fizjologicznych i radzenia sobie z innymi kwestiami rozwojowymi.
  • Powstrzymuj rozszalałe emocje i dbaj o zdrowie emocjonalne dziecka — warto posiąść umiejętność rozumienia emocji i radzenia sobie z nimi.

„Dziecko jest księgą. którą powinniśmy czytać i w której powinniśmy pisać.”

Peter Rosegger

Autor: Tracy Hogg. Melinda Blau

Cena: 39.90

Tracy Hogg. Melinda Blau: MP3


acja (55) Szkolenia motywacyjne (57) Otwarty umysł (61) Odkrywanie siebie (63)Rozdział 2. Ludzka natura (68) Inteligencja natury (70) Piramida potrzeb (74) Równowaga psychiczna (81) Destrukcy…

Kategoria: Fragment

291164

49.90: 1

Cena:

1:


Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przełomowa książka autora bestsellera Zjedz tę żabę! przedstawia wyjątkowy pomysł na to. CZYM i KIEDY należy się zajmować. a także metodę zarządzania najróżniejszymi szczegółami naszego życia.

Jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego. jak sobie radzimy z zarządzaniem czasem. Zarządzanie czasem to w istocie zarządzanie człowiekiem. zarządzanie życiem. To zarządzanie sobą. Jeśli nie mamy pełnej kontroli nad własnym czasem. to ciężko będzie nam kontrolować inne dziedziny naszego życia osobistego i zawodowego. Czasami nie bardzo wiemy. co robić. a pewnych rzeczy nie udaje nam się załatwić. Dlaczego? Ponieważ moment zdaje się nie być właściwy.

W książce Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia między

ISBN: 978-83-268-3360-1

Cena: 9999

978-83-268-3360-1:


Enamorada. truskawki i szampan

Kategoria: Powieści i opowiadania

Główna bohaterka. Malwina pozbywa się swoich marzeń po śmierci Stasia. jej męża. który ginie w wypadku  w Meksyku. Malwina zamyka ten rozdział w życiu. opuszczając Polskę i udając się do Madrytu. W telewizji widzi program. który prowadzi jej znajoma Ewa  w którym młody Polak – Olek Mado pracujący na plantacji w Andaluzji. zostaje oskarżony o zniknięcie niewidomej  córki właściciela tej plantacji. Olek czyta na wizji list. który spadł mu pod nogi znikąd. a który jest częścią snu Malwiny. Główne oskarżenia padają z ust matki dziewczyny. zaborczej Andaluzyjki. Malwina jedzie do studia. żeby poznać Olka. Dowiaduje się o nim wielu rzeczy. poznaje jego historię. Ewa wyznaje Malwinie. że kobieta. która wpadła w Meksyku na samochód. w którym zginął jej mąż. była siostrą zaginionej dziewczyny i namawia Malwinę. żeby pojechała do Andaluzji  i przyjrzała się rodzinie

ISBN: 978-83-8215-184-8

Cena: 9999

978-83-8215-184-8:trener personalny książka, oczy wilka alicja sinicka chomikuj, sexolatki, zwiąż się ze mną pdf, anna reguła, wieczna wojna pdf, mass effect andromeda poradnik pdf, origami modułowe krok po kroku, nowy dom na wyrębach 2 audiobook, przyszlo, władca lewawu streszczenie, onetolubia, bracia slater tom 2, pilipiuk aparatus, maciej frączyk książki, czujność synonim…