Florystka

Florystka Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety. w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza. którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się. że była…

Published by admin in5 listopada 2014
Tagi: , , , ,

Florystka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Hubert Meyer popełnił błąd w profilu i porzucił pracę w policji. Stary przyjaciel prosi go o pomoc w przesłuchaniu młodej kobiety. w związku z zaginięciem jej 9-letniej córki. Policjanci próbują łączyć tę sprawę z bestialskim zabójstwem 11-letniego Amadeusza. którego matka jest szanowaną w mieście florystką. Okazuje się. że była ona ostatnią osobą. która widziała Zosię żywą.

Florystka początkowo pomaga w poszukiwaniach. ale gdy ciało dziecka odnajduje się na tym samym cmentarzu. gdzie pochowano Amadeusza. staje się główną podejrzaną.

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3


n>Szamałek przekonująco rysuje postaci uwikłane w medialną machinę. znakomicie tworząc nastrój zbliżającej się katastrofy.

Kategoria: Autor

Jakub Szamałek

ISBN: 978-83-272-6353-7

Cena: 9999

978-83-272-6353-7:


torką kilku książek o nowych przygodach Herculesa Poirot.

Holly Brown

Amerykańska autorka thrillerów. która na co dzień prowadzi własny gabinet psychoterapii. Jej książki zyskały uznanie na Zachodzie. ale nie zostały dotąd wydane w Polsce. Autorka szczególnie dba o wątki konfliktów psychologicznych między bohaterkami. o których pisze.

Kategoria: Autor

B.A. Paris. Sophie Mackintosh. Sophie Hannah

ISBN: 978-83-8215-084-1

Cena: 9999

978-83-8215-084-1:nauka rysowania dla dzieci pdf, dzieci z bullerbyn mobi za darmo, grzeszni arogant pdf, antykościół, ota pavel śmierć pięknych saren, duologia, the operative: no one lives forever, przysięga bayeka, giełda od podstaw, ciężka kareta, inwentaryzacja krok po kroku, litery przyłubscy, opętanie anneliese michel, marlins test do pobrania, biblioteka akustyczna, remigiusz mróz chyłka seria…