krutacji do CPR. przywołuje najciekawsze przypadki zgłoszeń na numer 112 i przedstawia realia pracy ludzi. którzy nie są zauważani. mimo że każdego dnia biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za ludzkie życie i zdrowie.

krutacji do CPR. przywołuje najciekawsze przypadki zgłoszeń na numer 112 i przedstawia realia pracy ludzi. którzy nie są zauważani. mimo że każdego dnia biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za ludzkie życie i zdrowie. Kategoria: Autor Roman Klasa ISBN: 978-83-66520-86-8 Cena: 9999 978-83-66520-86-8: krutacji do CPR. przywołuje najciekawsze przypadki zgłoszeń na numer 112 i przedstawia realia…

Published by admin in3 listopada 2014
Tagi: , , , ,

krutacji do CPR. przywołuje najciekawsze przypadki zgłoszeń na numer 112 i przedstawia realia pracy ludzi. którzy nie są zauważani. mimo że każdego dnia biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za ludzkie życie i zdrowie.

Kategoria: Autor

Roman Klasa

ISBN: 978-83-66520-86-8

Cena: 9999

978-83-66520-86-8:


krutacji do CPR. przywołuje najciekawsze przypadki zgłoszeń na numer 112 i przedstawia realia pracy ludzi. którzy nie są zauważani. mimo że każdego dnia biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za ludzkie życie i zdrowie.

Kategoria: Autor

Roman Klasa

ISBN: 978-83-66520-86-8

Cena: 9999

978-83-66520-86-8:


Docenić konflikt. Od walki i manipulacji do współpracy. Wydanie III rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Negocjacje są proste jak konstrukcja cepa. ale kruche jak lukier

Konflikt jest wynikiem sprzeczności lub różnicy interesów. Jest zjawiskiem naturalnym i nieuchronnym wszędzie tam. gdzie ludzie ze sobą współżyją lub współpracują. Jesteśmy na niego skazani. Jednak czy zawsze musi on być zjawiskiem negatywnym? Jak postępować gdy konflikt wybuchnie? Walczyć czy negocjować? Zwyciężać czy szukać kompromisów?

Czy warto za wszelką cenę forsować swoje stanowisko i pomysły? Pokonać „przeciwnika”. posługując się presją lub manipulacją. i osiągnąć niekwestionowane zwycięstwo? Dobrze znamy ten schemat zachowania. gdyż podpowiadają go nam nasze ludzkie odruchy. nawyki i stereotypy. Jednak bywa on skuteczny jedynie przy jednorazowym kontakcie. natomiast w przypadku ważnych i dłuższych relacji zawsze okazuje się pyrrusowym zwycięstwem. Pokonany i wykorzystany partner myśli o rewanżu i nie jest skłonny do kooperacji.

Jaką strategię negocjacji warto obrać. aby zwiększyć szanse na dobrą współpracę? Jak nie zniszczyć dobrze rokującego dorobku? Jeżeli chcesz. żeby sposób rozwiązywania konfliktów zaowocował obustronną satysfakcją i gotowością do kooperacji w przyszłości. właśnie w tej książce znajdziesz użyteczne wskazówki. jak to zrobić. Model negocjacji nastawionych na współpracę pozwala w praktyce zastosować słuszne i szczytne postulaty. zawarte w wielu książkach i teoriach poświęconych temu zagadnieniu. Umiejętność negocjowania bez wątpienia jest sztuką. mimo swej logicznej prostoty. Aby osiągnąć w niej biegłość. potrzeba doświadczenia. stosowania kilku ważnych zasad oraz umiejętności omijania kilku pułapek. a szczególnie zachowań i wypowiedzi. które w jednej chwili niszczą każdą sensowną rozmowę.

Proponowane przez autorów metody twórczego rozwiązywania konfliktów zostały wielokrotnie sprawdzone w praktyce. Z równą łatwością można użyć ich przy rozbrajaniu złożonych problemów organizacji biznesowych. jak i podczas łagodzenia antagonizmów społecznych lub w konfliktach natury osobistej.

Ta książka to praktyczny poradnik dla osób. które z racji swojego zawodu. funkcji lub sytuacji życiowej mają często do czynienia z konfliktami. a także dla tych. które muszą negocjować. Znajdziesz w niej konkretne i użyteczne sposoby:

  • budowania dobrego kontaktu i zachęcania do współpracy;
  • przeciwstawiania się presji i manipulacji;
  • skutecznego negocjowania. dającego satysfakcję obu stronom konfliktu.

Wydanie trzecie książki Docenić konflikt jest poszerzone o rozdział. w którym autorzy dzielą się swoim bogatym doświadczeniem z ostatnich kilkunastu lat praktyki w roli negocjatora i mediatora. Szczególny nacisk kładą tu na polską specyfikę. prostotę stosowanych narzędzi oraz negocjacje wewnątrz firm i zespołów zadaniowych.

Czytaj fragment >>

Autor: Wojciech Haman. Jerzy Gut

Cena: 49.00

Wojciech Haman. Jerzy Gut: MP3


zepsuje się w samym środku obcego kraju. rodzinie uda się bezpiecznie ukończyć podróż?

Kategoria: Autor

Agnieszka Stelmaszyk

ISBN: 978-83-272-6674-3

Cena: 9999

978-83-272-6674-3:


Zielone piórko Zbigniewa

Kategoria: Pozostałe

Detektyw Pinkerton powraca! Bohater znany z „Bandy Czarnej Frotté” ma odpowiedzialną funkcję – jest futerałem na telefon małej Be. Bardzo sobie ceni tę prestiżową posadę. ale czasami dokucza mu nuda… Pewnego razu dzieje się coś niespodziewanego – znika Zbigniew. gadatliwa papuga mieszkająca w antycznej klatce w salonie. Jedynym śladem jest małe zielone piórko na podłodze. Pinkerton z zapałem rozpoczyna śledztwo. Nic się przed nim nie ukryje! Dokąd prowadzi trop?

Kolejna odsłona niesamowitych przygód kultowych już Skarpetek Justyny Bednarek. Cykl książek o odważnych i ciekawych świata tekstylnych bohaterkach stał się prawdziwym fenomenem: pierwsza część zdobyła nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka i Nagrodę Literacką m. st. Warszawy. a także trafiła na listę lektur szkolnych. Skarpetki podbiły już całą Europę – kochają je też czeskie. hiszpańskie. włoskie. greckie. rosyjskie i ukraińskie dzieci. A to jeszcze nie koniec!

Autor: Justyna Bednarek

Cena: 34.99

Justyna Bednarek: MP3


. Wychodzą na jaw mroczne sekrety przeszłości i ich straszliwe konsekwencje. Zdrady. podeptane zaufanie. przestępstwa i zbrodnie. Ale… silna i niepokorna kobieta zasługuje na prawdę o ukochanym. O krwi. którą przelał w okrutny sposób. O brutalności. z jaką zdobywał i utrwalał swoją władzę. Keira musi zajrzeć w twarz diabłu. I zdecydować o losie. Jego i swoim.

Co zrobisz. gdy pakt z diabłem okaże się najlepszym rozwiązaniem?

Kategoria: Autor

Meghan March

ISBN: 978-83-283-7057-9

Cena: 9999

978-83-283-7057-9: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.bolesław leśmian poeta, sztuka skutecznego porozumiewania się pdf, wiedźmin 3 sen w wielkim mieście, xiii księga, koniec powiesci, nagrody zajdla, panny fisher, wiedźmin szpony i kły chomikuj, simcity gra, źródło wiecznej młodości pdf, www ebookgigs eu, złączeni obowiązkiem doci, niemiecki dla bystrzaków pdf, wiedźmin wieczne odpoczywanie, planimetria pdf, list w butelce nicholas sparks, tylko dzięki miłości, bracia slater bronagh pdf…