Schronienie

Schronienie Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Mickey Bolitar. nastoletni bratanek detektywa Myrona Bolitara. ma za sobą traumatyczne przeżycia. Na jego oczach zginął ojciec. Matka trafiła na odwyk. A on sam musi zmienić szkołę i zamieszkać z nielubianym wujem. Okazuje się jednak. że Mickey i Myron mają ze sobą wiele wspólnego. Zamiłowanie do zagadek i… nieodpowiednich…

Published by admin in16 października 2014
Tagi: , , , , ,

Schronienie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Mickey Bolitar. nastoletni bratanek detektywa Myrona Bolitara. ma za sobą traumatyczne przeżycia. Na jego oczach zginął ojciec. Matka trafiła na odwyk. A on sam musi zmienić szkołę i zamieszkać z nielubianym wujem.

Okazuje się jednak. że Mickey i Myron mają ze sobą wiele wspólnego.

Zamiłowanie do zagadek i… nieodpowiednich dziewczyn. Takich. które znikają bez ostrzeżenia – jak Ashley. pozornie skromna nastolatka. która najwyraźniej nie była tym. za kogo się podawała.

Mickey rozpoczyna śledztwo. I spotyka samotną staruszkę. która wypowiada do niego tylko kilka słów: „Twój ojciec nie umarł. nadal żyje”. Bełkot wariatki…?

Autor:

Cena: 34.90

: MP3


t psychoterapeutą. wykładowcą i pedagogiem. Prowadzi sesje terapeutyczne dla osób mających problemy z uzależnieniami od substancji i zachowań. kryzysami zawodowymi lub rodzinnymi. Pomaga jako opiekun psychologiczny sportowcom – zajmuje się motywacją. relaksacją oraz usprawnianiem skuteczności działania. Pomaga rodzinom mającym kłopoty ze swoimi dziećmi lub w relacjach między sobą.

Irena A. Stanisławska jest dziennikarką. Jej publikacje ukazywały się m.in. w magazynach: „Kino”. „Film”. „Film na świecie”. „Playboy”. „CKM”. „Komandos”. „Zdrowie”. „Kobieta i Życie”. „Poradnik domowy”.

Kategoria: Autor

Irena Stanisławska. Robert Rutkowski

ISBN: 978-83-287-1494-6

Cena: 9999

978-83-287-1494-6:


ę z tym. co zrobił Hitler” – Wacław Radziwinowicz

„Applebaum rozpoczęła pracę nad «Czerwonym Głodem» dawno temu i nie łączy jej z obecną rosyjską okupacją Ukrainy. Jednak wiedza o głodzie pomaga wyjaśnić postawy rosyjskich przywódców. Kreml usprawiedliwił rosyjską inwazję twierdzeniem. że naród ukraiński nie istnieje. Dawna polityka niszczenia narodu przekształciła się w powszechne twierdzenie. że naród nigdy nie istniał. Bądźmy pewni. że Rosja nie jest Związkiem Radzieckim i dzisiejsi Rosjanie mogą sami zdecydować. czy zaakceptują stalinowską wersję przeszłości. Aby realnie mieć taki wybór. powinni zrozumieć swoją historię. To jeszcze jeden ważny powód. aby być wdzięcznym za tę niezwykłą książkę” – Timothy Snyder

Kategoria: Autor

Anne Applebaum

ISBN: 978-83-268-2085-4

Cena: 9999

978-83-268-2085-4:


Echo w płomieniach

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu.

Mąż Carmen Greer za kilka dni wyjdzie z więzienia i będzie chciał ją zabić. Zdesperowana kobieta nie widzi innego sposobu na powstrzymanie go niż ten najbardziej oczywisty i prosi Jacka Reachera i pomoc w pozbyciu się męża.

Jeśli były oficer żandarmerii wojskowej się w to zaangażuje. zostanie wplątani w spiralę zbrodni i kłamstw sięgających daleko w przeszłość. A na to zupełnie nie ma ochoty.

Autor: Lee Child

Cena: 16.90

Lee Child: MP3chrzest warneńczyka matejko, tolkien silmarillion, anatomia człowieka pdf, dwór cierni i róż 4, podejrzany lee child, piotr horosz, erotyk książka 2019, marii jumaszewej, wyspa doktora moro, dawid ickea, rolety dzień noc bahama wzornik, m łobocki, ksiazki pdf za darmo, after książka tom 1 pdf, jutro będziemy szczęśliwi pl, pratchetta, zwiadowcy 10 pdf…