Rozważna i seksowna

Rozważna i seksowna Kategoria: Pozostałe Catherine nie może się doczekać spokojnego popołudnia na sofie. z klasyką brytyjskiego romansu i lampką wina. W pewnej chwili zapada jednak w drzemkę i budzi się w ciemnym lesie. Odnajduje w nim chatę. a w niej czeka na nią wysoki nieznajomy…   To opowiadanie zostało opublikowane w kolaboracji ze szwedzką…

Published by admin in14 października 2014
Tagi: , , ,

Rozważna i seksowna

Kategoria: Pozostałe

Catherine nie może się doczekać spokojnego popołudnia na sofie. z klasyką brytyjskiego romansu i lampką wina. W pewnej chwili zapada jednak w drzemkę i budzi się w ciemnym lesie. Odnajduje w nim chatę. a w niej czeka na nią wysoki nieznajomy…

 

To opowiadanie zostało opublikowane w kolaboracji ze szwedzką producentką filmową. Eriką Lust. Jej misją jest opisywanie natury ludzkiej i jej złożoności. Robi to za pomocą historii o pasji. intymności. pożądaniu i miłości.

 

Za pseudonimem Beatrice Nielsen kryje się doświadczona pisarka i redaktorka. Oprócz „Wpływowej pary”. wydała między innymi nowele „Pomoc sąsiedzka”. „Brunch i wielokrotne orgazmy” oraz „Kobieta i rybak”.

Autor: Beatrice Nielsen

Cena: 4.99

Beatrice Nielsen: MP3


Nova 1-3 – Erotic noir

Kategoria: Pozostałe

Części 1-3 historii Novej autorstwa Emmy Silver. Nova to seria erotyczna z gatunku kryminału erotycznego – trzymająca w napięciu fikcja z elementami erotyki.

 

Zbiór składa się z następujących tytułów:

*Nova 1: Spotkanie po latach

*Nova 2: Soki

*Nova 3: Pieprz i sól

 

 

 

Emma Silver to pseudonim znanej szwedzkiej autorki. której książki zostały przetłumaczone na wiele języków. Autorka często pisze o związkach. zarówno w sypialni. jak i poza nią. Seria o Novie to nowy gatunek dla Emmy – erotic noir – w którym łączy erotykę z dużą dawką napięcia.

Autor: Emma Silver

Cena: 4.90

Emma Silver: MP3


Na fali

Kategoria: Powieści i opowiadania

Józef Reni jest młodym i utalentowanym skrzypkiem. Poszukiwania studenckiego lokum prowadzą go na niedrogą stancję. Tam poznaje piękną córkę gospodyni – Józefinę. którą zdrobniale wszyscy nazywają Pepi. Oczarowany dziewczyną Józef wierzy. że rodzące się w nim uczucie zostanie odwzajemnione. Szybko okazuje się jednak. że lekkoduszna natura Józefiny nie wpisuje się w wizję statecznego związku. Dziewczyna tylko zabawiła się uczuciami Józefa. który w desperacji postanawia ułożyć sobie życie z kobietą całkowicie odmienną od Pepi. Czy taki wyrachowany związek ma szansę przetrwać? A może serca nie da się oszukać?

Autor: Maria Rodziewiczówna

Cena: 19.99

Maria Rodziewiczówna: MP3cathy maxwell, stulecie winnych tom 3 chomikuj, przez chorobę do samopoznania, dominik wytarł gumką cyfrę, kropla sztormowa fitzroya, ewa świerżewska, tomasz lew leśniak, morris heather, niewyjaśnione okoliczności książka, ebooki virtualo, audiobook krzyzacy, jest krew, czytniki ebookow, chromosom 6, tomasz komenda ksiazka, andrzej sapkowski czas pogardy, paweł bukrewicz, dziewczyny z dubaju ebook, holistyczne ścieżki zdrowia…