Imię Pani

Imię Pani Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Jest 18 grudnia 1934 roku. Komisarz kryminalny Gustav Dewart wypoczywa w Grüssau (Krzeszowie). korzystając z gościny opata benedyktynów. Żeby nie robić przykrości opatowi. policjant bierze udział w Dniu Światła. corocznej mszy odprawianej na pamiątkę odnalezienia cudownej ikony Matki Bożej Łaskawej. Niemal zaraz po nabożeństwie jeden z mnichów zostaje…

Published by admin in13 października 2014
Tagi: , ,

Imię Pani

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jest 18 grudnia 1934 roku. Komisarz kryminalny Gustav Dewart wypoczywa w Grüssau (Krzeszowie). korzystając z gościny opata benedyktynów.

Żeby nie robić przykrości opatowi. policjant bierze udział w Dniu Światła. corocznej mszy odprawianej na pamiątkę odnalezienia cudownej ikony Matki Bożej Łaskawej. Niemal zaraz po nabożeństwie jeden z mnichów zostaje znaleziony martwy w klasztornej toalecie. Kiedy opat prosi swego gościa o dyskretną pomoc. ten traktuje to jako uśmiech losu i odskocznię od monotonii…

Krzysztof Koziołek – z zawodu pisarz i dziennikarz. który na co dzień oddaje się pisaniu kryminałów skandynawskich. miejskich. retro i powieści sensacyjnych. Na swoim koncie ma wiele nagród literackich. m. in. Zielonogórską Nagrodę Literacką za całokształt twórczości. Wydał już ponad dwadzieścia powieści kryminalnych. które cieszą się dużym uznaniem wśród fanów książek o niebanal

Autor: Anna Dolatowska

Cena: 32.00

Anna Dolatowska: MP3


otrzeby seksualne par? Co wywołuje konflikty w małżeństwie? Które nawyki doprowadzają partnerów do szału? I jak na tym tle wypadają pary gejowskie i biseksualne?

Ale Czy to normalne? Seks. związki i statystyka to nie tylko podpatrywanie intymnych szczegółów z sypialni współczesnych par. To również praktyczny poradnik – z zadaniami i ćwiczeniami – który pozwoli zerwać z rutyną w związku. przerwie cykl rozczarowań. frustracji i zapewni satysfakcjonujące i szczęśliwe życie.

Książka zawiera także wiele nieoczywistych odkryć. takich jak najpopularniejsze pozycje seksualne. średnią ilość pocałunków czy typowe kłamstwa serwowane drugiej połowie. I to wszystko dotyczy zarówno par szczęśliwych. jak i tych. które za takie się nie uważają. Książka została doceniona przez New York Times. długo goszcząc na liście bestsellerów tego prestiżowego pisma.

Kategoria: Autor

Christina Northup. Pepper Schwartz. James Witte

ISBN:

Cena: 9999

:


sobistego kierowcy lewej ręki Adolfa Hitlera we Włoszech. generała Hansa Leyersa. jednego z najbardziej tajemniczych i potężnych dowódców Trzeciej Rzeszy. Dzięki temu zyskuje możliwość prowadzenia działalności szpiegowskiej dla aliantów wewnątrz niemieckiego Głównego Dowództwa. Pino przeżywa horrory wojny i nazistowską okupację walcząc w sekrecie. a jego odwagę podtrzymuje miłość do Anny i marzenia o wspólnej przyszłości.

Kategoria: Autor

Mark Sullivan

ISBN: 978-83-8117-908-9

Cena: 9999

978-83-8117-908-9:


Czas przeszły

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Reacher postanowił podążyć szlakiem zachodzącego słońca i przejechać z Maine do Kalifornii. Ale. jak zwykle. nie ujechał daleko. Przy leśnej drodze w Nowej Anglii widzi drogowskaz do miejsca. w którym nigdy nie był: miasteczka. gdzie mieszkał jego ojciec. Czym jest jeden dodatkowy dzień podróży? Dla Reachera niczym szczególnym.
Kiedy Reacher przekracza granicę miasteczka Laconia. kilka kilometrów dalej dwojgu Kanadyjczykom psuje się samochód. Muszą zatrzymać się w odciętym od świata motelu. choć każda jego ściana zdaje się wołać do nich. żeby wynosili się stąd jak najszybciej. Ale samochód nie działa. a właściciele obiecują pomoc…
Następnego ranka Reacher stara się dowiedzieć czegoś o rodzinnym domu. W archiwach Laconii nie ma jednak po nim śladu. Reacher będzie musiał wpakować się w niezłe kłopoty. żeby odnaleźć strzępy informacji o ojcu. Ale w znacznie gorszych tarapatach znajdzie się dwójka Kanadyjczyków… I Reacher dokona szokującego odkrycia: teraźniejszość może być ciężka do zniesienia. ale przeszłość też nie jest spokojna… Raczej zabójcza.

Autor: Lee Child

Cena: 35.90

Lee Child: MP3


tywacyjnym. którego książki i wystąpienia od lat inspirują publiczność na całym świecie. Propagowane przez niego zasady zostały sprawdzone w praktyce przez liczne drużyny sportowe. w tym czołowe zespoły NFL i NBA. firmy wyróżnione w rankingu Fortune 500. szkoły. szpitale i organizacje non profit.

W jego dorobku autorskim znajduje się m.in. Autobus energii. uznany za bestseller przez magazyn „Wall Street Journal”. Obóz treningowy. The Shark and the Goldfish. The Seed. oraz Przepis. Jak tchnąć energię w zespół oraz organizację.

Kategoria: Autor

Jon Gordon

ISBN: 978-83-8087-286-8

Cena: 14.90

978-83-8087-286-8: Od autora Wprowadzenie Rozdział 1. Hope Rozdział 2. Pożar Rozdział 3. Morale Rozdział 4. Telefon Rozdział 5. Prawdziwy problem Rozdział 6. Korek Rozdział 7. Rozmowa Rozdział 8. Koszty negatywności Rozdział 9. Zawsze mogło być gorzej Rozd


Oskarżenie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto. skazano. a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę „Solidarności” były nie do podważenia.

Mimo to pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony skazańca. w którym kobieta twierdzi. że odkryła nowe dowody na niewinność męża. Prawniczka przypuszcza. że to jedna z wielu spraw. którym nie warto poświęcać uwagi…

Przynajmniej do czasu. aż kobieta ginie. a materiał DNA jednej z ofiar zabójcy zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. W dodatku wszystko wydaje się w jakiś sposób związane z Kordianem Oryńskim…

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 29.90

Remigiusz Mróz: MP3


Fantastyczna czterdziestka! Poradnik pozytywnego życia

Kategoria: Poradniki

40 lat minęło jak jeden dzień… — i już! Możesz się martwić albo uświadomić sobie. że… Życie zaczyna się po czterdziestce — zatem wreszcie możesz zacząć świadomie i radośnie je przeżywać!

Chcesz czy nie. kiedyś dopadnie Cię TEN moment — przekroczysz umowny próg pomiędzy młodością i dojrzałością. spojrzysz w kalendarz i zobaczysz. że masz już 40 lat. Wtedy zadasz sobie pytanie: jak chcę spędzić resztę swojego życia? Czterdziestka to świetny czas na refleksję: część życia jest za Tobą. samodzielnie podejmujesz decyzje i odpowiadasz za swoje wybory. Może czas w końcu zrobić pierwsze podsumowanie i przyjrzeć się bilansowi? Co zostawić. co zmienić. a na co szkoda Twojej energii i Twojego czasu? Na te pytania każdy musi odpowiedzieć sobie sam. ale warto wcześniej przeczytać książkę dwojga specjalistów od przywracania życiowej harmonii.

Ag

Autor: Edyta Świętek

Cena: 32.00

Edyta Świętek: MP3woda utleniona książka, ptaki świata, mała apokalipsa pdf, starzy bogowie, opracowanie lektury dywizjon 303, malwina ferenz, antek cwaniak streszczenie, chondryna, postępowanie administracyjne podręcznik pdf, tomasz organek partnerka, kasey michaels, król elfów goethe, kevan brighting, agata zegary, kompletny kurs języka japońskiego, legendy krakowskie pdf, 50 twarzy greya książka online, tajemniczy mężczyzna ashley pdf, paweł dańczak, joe abercrombie ostrze, mp ksiegarnia, kamienie na szaniec pdf doci, słodkie kłamstewka aria, ćwiczenia percepcji słuchowej karty pracy…