Rebel Fleet. Tom 3. Flota Alfa

Rebel Fleet. Tom 3. Flota Alfa Kategoria: Fantastyka i fantasy Kapitanowi Leo Blake’owi ludzkość zawdzięcza zarówno swoje przetrwanie. jak i obecne kłopoty. Gdy nad Ziemią ze świetlistych wyrw w czasoprzestrzeni wyłaniają się tajemnicze okręty. sławny dowódca zostaje ponownie wezwany do czynnej służby. Nowo przybyła flota nie jest jednak tym. czym się wydaje. a Blake nie…

Published by admin in12 października 2014
Tagi: , , ,

Rebel Fleet. Tom 3. Flota Alfa

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Kapitanowi Leo Blake’owi ludzkość zawdzięcza zarówno swoje przetrwanie. jak i obecne kłopoty. Gdy nad Ziemią ze świetlistych wyrw w czasoprzestrzeni wyłaniają się tajemnicze okręty. sławny dowódca zostaje ponownie wezwany do czynnej służby.

Nowo przybyła flota nie jest jednak tym. czym się wydaje. a Blake nie ma pewności. czy dotychczasowi sojusznicy ludzkości są godni zaufania. Każdy błąd może zaś oznaczać potencjalną zagładę życia na naszej planecie.

Autor: B.V. Larson

Cena: 16.90

B.V. Larson: MP3


dych ludzi zdoła rozkwitnąć w cieniu mrocznej przeszłości? Czy ma szanse przetrwać?

Kategoria: Autor

M.S. More

ISBN: 978-83-283-7746-2

Cena: 9999

978-83-283-7746-2: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.


Kategoria:

:

Cena:

:


eby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej.

Kategoria: Autor

Adam Bielecki. Dominik Szczepański

ISBN: 978-83-268-3348-9

Cena: 9999

978-83-268-3348-9:stadniczenko, lucyfer komiks pdf, pdf to azw3, conan i pradawni bogowie, uzdrowienie międzypokoleniowe, peter hince, sekretne życie aniołów, the elder scrolls iv: knights of the nine, remigiusz mróz serial, sapkowski pani jeziora, dama w opałach, pilipiuk kuzynki, olizar, najnowsza książka mroza, duma i namiętność, skyrim gildia złodziei specjalne przedmioty…