Lenin

Lenin Kategoria: Powieści i opowiadania Powieść „Lenin” Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego to literatura z najwyższej półki. Zakazana w PRL-u biografia wodza rewolucji. doskonale ukazująca panujące relacje rosyjsko-polskie. Podsycana przez komunistów rosyjskich nienawiść narodu obraca się przeciwko wszystkim. w tym również polakom. Fala rewolucji rozlewa się na całą europę. Wydarzenia wymykają się z pod kontroli autorów przewrotu……

Published by admin in7 października 2014
Tagi: , , , ,

Lenin

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść „Lenin” Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego to literatura z najwyższej półki.
Zakazana w PRL-u biografia wodza rewolucji. doskonale ukazująca panujące relacje rosyjsko-polskie.
Podsycana przez komunistów rosyjskich nienawiść narodu obraca się przeciwko wszystkim. w tym również polakom. Fala rewolucji rozlewa się na całą europę.
Wydarzenia wymykają się z pod kontroli autorów przewrotu…

Autor: Antoni Ferdynand Ossendowski

Cena: 14.90

Antoni Ferdynand Ossendowski: MP3


Odrobina magii

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Czerwone dachy powolutku przykrywa śnieg. Księżyc zagląda do okien mieszkańcom. Oto Zosia. która właśnie straciła miłość swego życia i pragnie ją odzyskać. Oto Klara. tkwiąca w nieudanym związku. Tu zaś śpi Kosma. marzący o debiucie literackim. Pani Jadzia krząta się jeszcze w kuchni i zerka na telefon. Może syn wreszcie zadzwoni. może zapowie się na święta. A syn? Syn. który po sześciu latach nadal nie pogodził się ze śmiercią żony. pragnie tylko. aby matka zostawiła go w spokoju.

No tak. jest jeszcze kot. Kot też marzy. O czymś. co dałoby się zjeść. o ciepłym kąciku. gdzie mógłby po prostu spać – i jeszcze… żeby to białe. mokre paskudztwo przestało wreszcie lecieć z nieba.

Autor: Agnieszka Olejnik

Cena: 20.90

Agnieszka Olejnik: MP3


5-869-2

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Polski kodeks honorowy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kodeks Boziewicza lub Polski Kodeks Honorowy. to zbiór zasad dotyczących pojedynków i postępowania honorowego. Zamysłem autora było uwspółcześnienie niektórych zapisów tak. aby pojedynki odbywały się w sposób przemyślany i powodowały najmniejszy uszczerbek na zdrowiu. Boziewicz często zwraca również uwagę. na bezpodstawne przyjmowanie niektórych zasad. wywodzących się z sąsiednich krajów w tym Niemiec.
Audiobook jest ciekawym zapisem historycznym. z dzisiejszego punktu widzenia nieco archaicznym i zabawnym co sprawia. że jest interesującą pozycją na polskim rynku wydawniczym.

Autor: Władysław Boziewicz

Cena: 14.90

Władysław Boziewicz: MP3moja mroczna vanesso, moc podświadomości, wojna dwóch róz, dzieciaki świata, klątwa tygrysa pdf, repetytorium maturalne longman pdf, oszuści z sympatii, henryk piekarski, jacek konieczny, czas wagi, stephen king lśnienie pdf, krzysztof ślebzak, vi keeland pdf, kompletny kurs języka japońskiego, euro truck simulator 2 mapa europy, mapa forza horizon 4, ser duncan wysoki, bielecki jan krzysztof, joe navarro mowa ciała, dziady ebook, batman origins poradnik…