W cieniu Babiej Góry

W cieniu Babiej Góry Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Baśka Zajda. policjantka zmęczona życiem i jego trudami. wraca z Krakowa w rodzinne strony. Chociaż wszyscy mówią. że wyrzucili ją z policji wojewódzkiej. to sama zainteresowana nie chce o tym rozmawiać. Ścigają ją demony. które ma nadzieję zgubić w urokliwej Zawoi. Zwłaszcza że jej najlepsza przyjaciółka…

Published by admin in5 października 2014
Tagi: , ,

W cieniu Babiej Góry

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Baśka Zajda. policjantka zmęczona życiem i jego trudami. wraca z Krakowa w rodzinne strony. Chociaż wszyscy mówią. że wyrzucili ją z policji wojewódzkiej. to sama zainteresowana nie chce o tym rozmawiać. Ścigają ją demony. które ma nadzieję zgubić w urokliwej Zawoi. Zwłaszcza że jej najlepsza przyjaciółka Iza. córka lokalnego posła. niedługo bierze ślub. Z tej okazji w towarzystwie innych kobiet wspinają się na Babią Górę. aby po raz ostatni się zabawić.

Kiedy wschodzi słońce. Baśka znajduje martwą Izę. Wybucha skandal. w który zamieszany jest Artur. dawna miłość policjantki i były chłopak Izy. Sprawę trzeba szybko zamknąć. bo nie tylko media huczą od plotek. ale również halny wywiewa z gór echo tajemnic. które miały tam pozostać na zawsze.

Co wspólnego ze śmiercią Izy ma katastrofa lotnicza z 1969 roku? Czy jej śmierć jest dopiero zwiastunem kolejnym okrutnych

ISBN: 978-83-287-1568-4

Cena: 9999

978-83-287-1568-4:


Terrorysta. Michał Wójcik w rozmowie z Józefem Piłsudskim

Kategoria: Biografie i dzienniki

Nie znamy Józefa Piłsudskiego. Ten z rocznicowych plakatów (sumiasty wąs. krzaczaste brwi. dziarska postawa) to nie cała prawda. Ziuk już jako trzydziestolatek był wrakiem człowieka. a sumiasty wąs zapuścił nie po to. by się podobać. Chciał ukryć brak zębów. Nie wiemy kim jest. bo zbudowaliśmy jego wizerunek z naszych marzeń. Wizjoner. profeta. wódz. Niezwyciężony. Takiego go sobie wymarzyliśmy. A Piłsudski taki nie był. choć taki – być może – bywał.

Naprawdę był kłębowiskiem nerwów. bywał zawzięty. małostkowy i agresywny. pełen wściekłości. Uparty i nieskory do kompromisu. Mimo. że lubił upominać się o narodową zgodę. robił wszystko. aby do niej nie dopuścić. Bo Polska – jego projekt życia – miała być taka. jaką sobie wymyślił. Żadna inna. A kto się z nim nie zgadzał. to w mordę! Albo z mauzera. Tak. tak. n

ISBN: 978-83-8032-262-2

Cena: 9999

978-83-8032-262-2:


Kreatywność S.A

Kategoria: Ekonomia i biznes

„Kreatywność” to książka dla menedżerów. którzy chcą poprowadzić swoich pracowników na nowe wyżyny. podręcznik dla każdego. kto dąży ku oryginalności. i pierwszy wgląd za kulisy Pixar Animation – wspólnie zajrzymy na spotkania. autopsje. narady „zespołu mózgowców” (Braintrust). podczas których powstawały jedne z najpopularniejszych filmów w historii kinematografii. W założeniu jest to książka o tym. w jaki sposób można zbudować w firmie kreatywną kulturę – ale również. jak pisze sam współzałożyciel i prezes Pixara. Ed Catmull. „wyraz idei. które według mnie pozwalają wyzwolić w nas to. co najlepsze”.

Od blisko dwudziestu lat Pixar zajmuje dominującą pozycję w świecie animacji. tworząc tak wspaniałe filmy. jak trylogia „Toy Story”. „Potwory i spółka”. „Gdzie jest Nemo”. „Iniemamocni”. „Odlot” i „WALL-E”. które biły rekordy widowni i zebrały łącznie 30 Oscarów. Radość opowiadania historii. pomysłowe scenariusze. autentyczne emocje: pod wieloma względami filmy wytwórni Pixar same w sobie pokazują. czym jest kreatywność. Catmull ujawnia ideały i techniki wykorzystywane przez Pixara. które sprawiły. że wytwórnia jest dziś tak podziwiana – i zyskowna.

Przeczytaj i zainspiruj się jak zbudować wraz ze swoimi współpracownikami środowisko pracy oparte kreatywności oraz jak. poprzez odrzucenie konwencji. usprawniać procesy w firmie.

Autor: Ed Catmull. Amy Wallace

Cena: 22.90

Ed Catmull. Amy Wallace: MP3


Prosta sprawa

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powieść sensacyjna mistrza kryminału

Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie. ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel. który przyjechał do Jeleniej Góry. żeby spłacić dawno zaciągnięty dług.

Kłopot w tym. że wpada w sam środek niebezpiecznej gry. Nie zna jej zasad. ale wkrótce dowiaduje się. że stawka jest bardzo wysoka: Prostego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy. i czescy mafiosi.

Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się. o co tu chodzi. jego przyjaciel będzie musiał wszystkim stawić czoła. także romskiej mafii. A pomoże mu w tym pewna analityczka z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna. której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napisana w czasie lockdownu i początkowo publikowana w odcinkach na profilu autora c

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


.When Starkey discovers that all of the victims so far had been investors in that fund. and that the count is actually a member of the Russian Mafia. he suspects that the Atocha Fund might have a substantial penalty for early withdrawal.Meanwhile. William Stevens. a Chicago Tribune police reporter. has been writing a series of bestselling crime novels based on his pal Starkey’s career. Starkey’s alter-ego is Chicago homicide detective Jack Stoney.Things are not what they seem. plot twists abound. and the bullets begin to fly. Starkey. in desperation. reaches out to the fictional Stoney to help him catch the killer.

Kategoria: Autor

William Wells

ISBN:

Cena: 9999

:


Zostań jej obsesją. Rozkoszne techniki seksualne. Edycja zmieniona i rozszerzona

Kategoria: Poradniki

Uwaga. nowy rozdział: Historyjki. które wkręcają!

  • Czego pragną kobiety. czyli jak sprostać niewypowiedzianym. lecz najistotniejszym oczekiwaniom
  • Stań się jej obsesją. czyli jak przygotować najlepsze scenariusze fantazji miłosnych i erotycznych
  • Spraw. by zawsze wracała po jeszcze. czyli jak stosować najskuteczniejsze techniki seksualne

Czy zdarza Ci się myśleć o seksie częściej niż raz na dobę? Na pewno tak. A czy Twoje życie seksualne w pełni Cię satysfakcjonuje? Czy wiesz. które z twoich zachowań przyprawiają kobiety o dreszcze? Czy często słyszysz. jak padają z ust kobiet te piękne dla ucha mężczyzny słowa: „Proszę. weź mnie teraz…”? Jeśli tak. jesteś szczęściarzem i możesz organizować warsztaty dla innych. Jeśli nie. pora w końcu stać się erotycznym samcem

Autor: Henryk Sienkiewicz

Cena: 25.90

Henryk Sienkiewicz: MP3


ieszyła się wielkim powodzeniem. Teraz ukazuje się drukiem w poprawionej i rozszerzonej wersji.

Kategoria: Autor

Wojciech Chmielarz

ISBN: 978-83-66671-33-1

Cena: 9999

978-83-66671-33-1:dziewczyna kubicy, psotnica, katarzyna rygiel, skąd pochodzi firma raven, polityk władysław romans, tiger 2 pdf, anatomia zwierząt krysiak pdf, zwyczaje sexualne w japonii, mia michelle, kazan wilk, skazaniec tom 8, danielle lori, jaki jest promień rażenia i rozrzutu odłamków granatu f1?, zanim znowu zabiję, rozprawka dzuma, a potem nie było już nikogo…