Praktykantka

Praktykantka Kategoria: Pozostałe – Odwróć się – nakazuje mu Linda. a Lucas wykonuje polecenie.Przesuwa palcami po jego miękkich i umięśnionych pośladkach. Potem mocno je chwyta i rozsuwa. Gdy nachyla się. żeby go polizać. słyszy. że on wstrzymuje oddech. Zapach jest mocny i ciężki. to mieszanka perfum i Lucasa. Wędruje językiem po jego jądrach. odbycie. aż…

Published by admin in3 października 2014
Tagi: , , , , , ,

Praktykantka

Kategoria: Pozostałe

– Odwróć się – nakazuje mu Linda. a Lucas wykonuje polecenie.
Przesuwa palcami po jego miękkich i umięśnionych pośladkach. Potem mocno je chwyta i rozsuwa. Gdy nachyla się. żeby go polizać. słyszy. że on wstrzymuje oddech. Zapach jest mocny i ciężki. to mieszanka perfum i Lucasa. Wędruje językiem po jego jądrach. odbycie. aż do dolnej części pleców. Powtarza ten sam ruch trzy razy. Później zaczyna powoli lizać mu odbyt.
Łatwo wczuć się w rolę praktykantki podkochującej się w swoim szefie. ale ta dziewczyna jest gotowa zrobić wszystko. żeby spełnić swoje najbardziej szalone fantazje. Gdy piąty raz spotyka swojego przełożonego. całkowicie przejmuje nad nim władzę. To opowiadanie erotyczne spodoba się wszystkim. którzy lubią grę pełną napięć. zakazanych relacji i niebezpiecznych zabaw.
Elena Lund to pseudonim szwedzkiej pisarki erotycznej. Swoimi historiami E

ISBN:

Cena: 9999

:


Zanzibar. Wyspa skarbów Opowieści ze świata suahili

Kategoria: Historia i literatura faktu

Beata Lewandowska-Kaftan – z wykształcenia geograf. z zawodu wydawca. z zamiłowania… kobieta w podróży. Przez ponad 30 lat pracowała dla szacownych oficyn polskich i międzynarodowych koncernów wydawniczych. 15 lat temu zakochała się w Afryce od pierwszego wejrzenia i wciąż tam wraca – jak do domu. Podróżowała po Kenii. Tanzanii i Zanzibarze. Ugandzie. Etiopii. Namibii. Botswanie. Zimbabwe. Mali i Burkina Faso. Zafascynowana Afryką. postanowiła o niej pisać. Sukces pierwszej książki Afryka jest kobietą. zachęcił ją do napisania następnej – o Zanzibarze. sercu niezwykłego świata Suahili.

Zaczyna się od zachwytu. Oczy chłoną intensywne kolory kobiecych kang łopoczących na wietrze. Po horyzont ciągną się niemożliwe odcienie błękitu. turkusu. szmaragdu. Nos chciwie podąża za smużkami nieznanych zapachów. a stopy. wreszcie wolne. nurzają się

ISBN:

Cena: 9999

:


watch it like a hawk. and so gain the ability to predict what it will do next. Eventually you don’t see the hawk’s body language at all. You seem to feel what it feels. The hawk’s apprehension becomes your own. As the days passed and I put myself in the hawk’s wild mind to tame her. my humanity was burning away.’Destined to be a classic of nature writing. H is for Hawk is a record of a spiritual journey – an unflinchingly honest account of Macdonald’s struggle with grief during the difficult process of the hawk’s taming and her own untaming. At the same time. it’s a kaleidoscopic biography of the brilliant and troubled novelist T. H. White. best known for The Once and Future King. It’s a book about memory. nature and nation. and how it might be possible to try to reconcile death with life and love.Narrated by the Author.

Kategoria: Autor

Helen Macdonald

ISBN:

Cena: 9999

:


Piramida. Część II – opowiadania „Szczelina”. „Mężczyzna na plaży”. „Śmierć fotografa”

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lektura obowiązkowa dla fanów Kurta Wallandera! Tym razem nie powieść. ale zbiór opowiadań kryminalnych. z których jedno dało tytuł całości.

 

Część druga zawiera opowiadania „Szczelina”. „Mężczyzna na plaży”. „Śmierć fotografa”.

 

Budując fabuły wokół tajemniczych morderstw. które wydarzyły się w ciągu dwu dekad poprzedzających czas akcji Mordercy bez twarzy. Mankell przedstawia nam przeszłość swojego bohatera. Poznajemy Wallandera jako początkującego policjanta w Malmö. a kolejne opowiadania rzucają światło na relacje Kurta z żoną Moną. ekscentrycznym ojcem oraz córką Lindą. Dowiadujemy się też. jak stał się zgorzkniałym. ale i odnoszącym sukcesy komisarzem w wydziale zabójstw. Tłem pięciu historii jest świetnie zobrazowane szwedzkie państwo opiekuńcze. społeczeństwo z mnóstwem paradoksów i powszechnym poczuciem wyobcowania.

 

 

Autor: Henning Mankell

Cena: 19.90

Henning Mankell: MP3nęcka psychologia twórczości pdf, epub na komputerze, zapiski stanu poważnego, dziewczynka która widziała zbyt wiele, andrzej ziemiański virion, córka czasu, divinity original sin 2 solucja, w jego oczach alicja sinicka pdf, dzienik nimfomanki, marek zmyslowski, joanna maria chmielewska, prawdziwy gangster 2018, gry o miłość, drugi dziewiąty i trzydziesty siódmy wyraz ciągu, melania1987 doci, wisielec hamburg, darmowe audiobooki mp3, ja cie kocham, joanna chmielewska nawiedzony dom, mark twain pamiętniki adama i ewy, morris heather, 3 część 50 twarzy greya, aria nie…