Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1

Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1 Kategoria: Pozostałe Dwa zwaśnione gangi z różnych zakątków świata. Sojusz. za który najwyższą cenę zapłaci ona. Sasza Askarowa. jedyna córka rosyjskiego mafiosa. to kobieta. z którą się nie zadziera. Wychowana twardą ręką w żelaznej dyscyplinie. teraz jest prawdziwą maszyną do zabijania. Kiedyś stanie na czele mafii na miejscu swojego ojca.…

Published by admin in23 września 2014
Tagi: , , , , ,

Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1

Kategoria: Pozostałe

Dwa zwaśnione gangi z różnych zakątków świata. Sojusz. za który najwyższą cenę zapłaci ona.

Sasza Askarowa. jedyna córka rosyjskiego mafiosa. to kobieta. z którą się nie zadziera. Wychowana twardą ręką w żelaznej dyscyplinie. teraz jest prawdziwą maszyną do zabijania. Kiedyś stanie na czele mafii na miejscu swojego ojca.

Antonio Morinello. syn włoskiego capo. ma Saszę na celowniku. Zrobi wszystko. żeby ją zdobyć. W ramach rozejmu między rodzinami zmusza jej ojca do oddania mu córki.

Sasza nie jest jednak typem kobiety. którą można sobie przekazywać jak trofeum. Czy ślub. który połączy te dwie rodziny. położy kres wojnie między rosyjską i włoską mafią?

_____

O autorce:

Monika Skabara – mama. żona. pisarka i… funkcjonariuszka Straży Granicznej. Kiedy nie pisze. trenuje karate. słucha starego rocka i

305130: 29.90

Cena:

29.90:


Notre Dame.

Kategoria: Autor

Brian Tracy. Dan Strutzel

ISBN: 978-83-8087-387-2

Cena: 9999

978-83-8087-387-2: Przedmowa. Kilka pasjonujących rozmów Wprowadzenie. Dan Strutzel 1. Czym są pieniądze? 2. Mity na temat pieniędzy 3. Tajniki wydawania pieniędzy 4. Tajniki długu 5. Tajniki generowania dochodów 6. Tajniki tworzenia bogactwa 7. Tajniki pomnażania bogactwa 8. Tajniki ochrony majątku 9. Pieniądze a szczęście 10. Tajniki ekonomii: zasady sprzyjające prężności gospodarki narodowej  


420-3

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Pora na miłość

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Jest taki stan ducha. który nie ma ani wieku ani odpowiednich miejsc czy pór roku. Pojawia się i sprawia. że nagle jesteś gotowa na wszystko. To właśnie miłość.

Zdawałoby się. że nic nie jest w stanie połączyć karierowiczki z banku ze starą panną z kotami. świeżo upieczoną maturzystką i gospodynią domową. Jednak życie pisze swoje przewrotne scenariusze.

Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet.

Magda traci pracę. kończy czterdziestkę i kolejny słoik nutelli. Julia pnie się po szczeblach kariery. podczas gdy jej teściowa wznosi modły o wnuka. Kaśka podgląda wrocławian z parkowych drzew i uwiecznia ich na zdjęciach. a Aniela rozsiewa optymizm na prawo i lewo. doprowadzając tym do szału wszystkie sąsiadki.

Nieoczekiwany punkt zwrotny w życiu każdej z nich sprawia. że muszą zweryfikować swoje dotychczasowe życie. Bo gdy lo

: Format

Cena:

Format:


Brud

Kategoria: Powieści i opowiadania

300 tys. fanów na Facebooku.
120 tys. sprzedanych egzemplarzy „Pokolenia Ikea” i „Pokolenia Ikea. Kobiety”.
Piotr C. wraca ze swoją trzecią książką.

Relu jest warszawskim adwokatem. który mieszka w Lemingradzie. czyli w dzielnicy Wilanów. Jego najcenniejszym klientem jest Janusz. zdemoralizowany multimilioner. a najlepszym przyjacielem Józek – wierny pies.

Relu nie lubi ludzi. ale ludzie lubią jego. Przychodzą. aby mu się zwierzać. Pije więc i słucha ludzkich tajemnic w świecie. gdzie kobiety są łatwe. a mężczyźni bezduszni. Prowadzone rozmowy bezlitośnie obnażają brud wymuskanego świata mężczyzn w drogich garniturach i kobiet w jeszcze droższych kostiumach.

Tu wszystko pozornie jest doskonałe. Jest wspaniały ojciec. adwokat z własną kancelarią. Piękna żona. Czarujący syn. I pies.
Do momentu. aż spojrzysz głębiej.
Bo każdy kryje jakiś brud.
Kochankę. Kochanka. Sekretnie oglądane porno. eksplozje wściekłości. ploty. plotki. alkohol. narkotyki. środki nasenne. modły. aby sąsiad miał gorzej. radość. że komuś się nie powiodło.
I wrzask.

To książka o samotności.
O czymś. co może jest miłością.
I o strachu przed śmiercią.

***

Wkurwia nas wszystko. Że jest za ciepło. że jest za zimno. że ktoś coś powiedział. że ktoś czegoś nie powiedział. że ktoś zostawił otwartą klapę od kibla. że zarysowaliśmy w samochodzie zderzak. że nam nie dała albo że nam dała zbyt powściągliwie. że ktoś nie wysłał e-maila albo obiecał. ale tego nie zrobił. że nam żarcie do stolika przynieśli zbyt mało energicznie i nie pocałowali wystarczająco miłośnie w dupę. Irytujemy się drobiazgami. czyli rzeczami. które tak naprawdę nie mają znaczenia. Nasze życie staje się ciągiem tanich. niepotrzebnych dram. Zamiast żyć. odczuwać. cieszyć się. napierdalamy na nieustającym wkurwie.

Piotr C. – bloger i pisarz. Autor bestsellerowych powieści. a także jednego z najpopularniejszych w polskim internecie bloga pokolenieikea.com. Korporacyjny szczur. któremu udało się wywalczyć niezależność. Mieszka na warszawskiej Ochocie. Nie czuje potrzeby bycia rozpoznawalnym.

Autor: Piotr C

Cena: 29.90

Piotr C: MP3


Gather Her Round

Kategoria: Pozostałe

Love and tragedy are not strange bedfellows among the Tufa. Young Kera Rogers disappears while hiking in the woods by Needsville. When her half-eaten remains are discovered. the blame falls upon a herd of wild hogs. a serious threat in this rural community. In response. the county’s best trackers. including game warden Jack Cates and ex-military Tufa Bronwyn Chess. are assembled to hunt them down.Kara’s boyfriend Duncan Gowen mourns her death. until he finds evidence she cheated on him with his best friend. Adam Procure. Seeking revenge. Duncan entices Adam to participate in their own boar hunt. Later. Bronwyn and Jack stumble across a devastated Duncan. who claims a giant boar impaled Adam and dragged him off. As this second death rocks the town. people begin to wonder who is really responsible.Determined hunters pursue the ravenous horde through the Appalachians as other Tufa seek their own answers. Between literal beasts in the woods and figurative wolves

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:spod kozetki, kurort amnezja, robótki na drutach dla dzieci z opisem, życie gospodarcze, kajko i kokosz do druku, audiobooki za darmo do pobrania mp3, morfyt warframe, władca świata, czytnik książek kindle, viktor frankl człowiek w poszukiwaniu sensu, sto dni bez słońca, tak cię straciłam pdf, odcień północy l.j. shen pdf, forum ebooki, żarski ślad, planeta singli do pobrania, pilipiuk kuzynki, ordynat michorowski, skorpion morderc, projekt garażu blaszanego chomikuj, juliusz verne podróż do wnętrza ziemi, trylogia anioła nocy, zapisał się w historii upadkiem królestwa wizygotów, e book chomikuj pl, terapia jodem, sieć ostatni bastion ss…