Nie zabijaj tej miłości

Nie zabijaj tej miłości Kategoria: Powieści i opowiadania   Anna prowadzi ustabilizowane życie naukowca u boku swego męża Tomasza. który jest udziałowcem w rodzinnej kancelarii notarialnej. Barbara zmaga się z trudami życia i wieczną nieobecnością w domu męża Marka – żołnierza realizującego się na afgańskich misjach wojskowych. Oba na pozór dobre małżeństwa trapią problemy. W…

Published by admin in11 września 2014
Tagi: , , , ,

Nie zabijaj tej miłości

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Anna prowadzi ustabilizowane życie naukowca u boku swego męża Tomasza. który jest udziałowcem w rodzinnej kancelarii notarialnej.

Barbara zmaga się z trudami życia i wieczną nieobecnością w domu męża Marka – żołnierza realizującego się na afgańskich misjach wojskowych.

Oba na pozór dobre małżeństwa trapią problemy. W miarę upływu lat kobiety zdają sobie sprawę. że nie są szczęśliwe w związkach – i każda na swój sposób próbuje wyjść z impasu. Pomocną dłoń podaje im MIŁOŚĆ.

Ile warto dla niej poświęcić?

Jak skończy się batalia bohaterek o szczęście? Czy los okaże się dla nich łaskawy?

 

Autor: Anna Karpińska

Cena: 32.95

Anna Karpińska: MP3


Z góry widać tylko nic

Kategoria: Powieści i opowiadania

Strawiński dobiega czterdziestki. To kobieciarz zmęczony życiem. przepojony alkoholem i cierpiący na bezsenność. Do tego leń i lawirant – zmora każdego pracodawcy. Przed zwolnieniem chroni go rzadka umiejętność. Ma dar snucia takich historii. że nawet prezes firmy rozwścieczony na niego wytraca impet i pozwala się uwieść niezwykłym opowieściom. Cechuje je sarkazm. mocny język i obrazowość – a to wszystko ubrane jest w szaty baśni. Baśni dla dorosłych – realnych i współczesnych. nieunikających tabu. odsłaniających ludzkie słabości. uniwersalne prawdy i siłę namiętności.

Autor: Arek Borowik

Cena: 39.90

Arek Borowik: MP3


kim nacieszyć – opowiadają w książce jej bliscy.

„Długo nie zgadzałam się na tę publikację. wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu. który ukazał się w «Wysokich Obcasach». Po raz pierwszy pomyślałam wtedy. że może warto. by ludzie. którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani. jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach. ale prawdziwy. Taki. który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka” – mówi Krystyna Przybylska. matka aktorki.

„Ania” to pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki – dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”. Ksi

Kategoria: Biografie i dzienniki

Ania Przybylska. przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek. utożsamiała „polski sen lat 90.” – była idealną dziewczyną z sąsiedztwa. która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Została „Królową Serc” w kraju. w którym ludzie sukcesu – zwłaszcza „piękni i młodzi” – nigdy nie mają łatwo.
Była sympatyczną Marylką ze „Złotopolskich”. ale też dziewczyną z rozkładówki „Playboya”. Raz mówiła. że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem. innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości. lecz ciągle była zakochana.
Spieszyła się momentami tak. jakby czuła. że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała. że szybko musi zawierać związek. zakładać rodzinę. urodzić dzieci. by zdążyć się jeszcze tym wszyst

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 21.29

Ewa Cielesz: MP3


Voices Of The Powerless The Napoleonic Wars

Kategoria: Pozostałe

In this episode taken from the BBC Radio 4 series. Melvyn Bragg travels to the historic dockyard of Chatham to explore the life of a seaman in Nelson’s navy. Our popular image of the 18th century sailor below decks is one of a downtrodden. press-ganged man who was a victim of regular beatings. While Bragg finds some evidence to support this view. he also discovers that for many working-class men a career on board ship was an opportunity for a better life.

Autor: Melvyn Bragg

Cena: 17.90

Melvyn Bragg: MP3


Hania Humorek ogłasza niepodleglość

Kategoria: Powieści i opowiadania

Czy jeśli jest się wolnym człowiekiem. można robić wszystko to. na co ma się ochotę?

 

Hania Humorek odwiedza Boston. w którym dowiaduje się o tym. czym jest niepodległość i jak walczyli o nią Amerykanie. Historia ta budzi w dziewczynce ducha walki. Hania uznaje więc. że należy się jej więcej przywilejów! Jednak sprawa nie jest wcale taka prosta. Na linii frontu znajdują się rodzice. którzy niekoniecznie są zadowoleni ze „starań” małej bohaterki… Hani musi najpierw udowodnić. że na pewno dobrze rozumie pojęcie wolności.

Seria książeczek o Hani Humorek to pełna przygód opowieść o dziewczynce z różnymi humorkami. Megan Mcdonald w zabawny i żywy sposób przedstawia świat Hani oraz zaskakujące sytuacje. z którymi mała bohaterka musi się zmierzyć. Oprócz niej poznajemy jej brata Smrodka. najlepszego przyjaciela Ryśka i nieznośnego Franka Pereł

ISBN: 978-83-8194-697-1

Cena: 9999

978-83-8194-697-1:


.

Kategoria: Autor

Bianka Kunicka-Chudzikowska

ISBN: 978-87-26-54758-0

Cena: 9999

978-87-26-54758-0:bezsenne noce, patricia briggs alfa i omega 4 chomikuj, karuzela z idolami, trafiona przez piorun pdf, bella jewel, skam sezon2, mądrzej szybciej lepiej, podróż zimowa, rzecz o mych smutnych dziwkach, carpe diem co znaczy, żmijowisko książka pdf, szczątki belinda bauer, oskar i pani roza ebook, elena greco…