Anioły do wynajęcia

Anioły do wynajęcia Kategoria: Powieści i opowiadania   Romeczek Słowacki (nazwisko zobowiązuje!) to niespełniony pisarz. który w oczekiwaniu na światową sławę chałturzy (z czegoś trzeba żyć). tworząc teksty reklamowe o odkurzaczach i pieluszkach. Miłość jego życia. Elena. wpada na kompletnie wariacki pomysł. który pozwoli wydusić z talentu ukochanego nieco więcej pieniędzy. Będzie jednak potrzebować pomocy.…

Published by admin in9 września 2014
Tagi: , , ,

Anioły do wynajęcia

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Romeczek Słowacki (nazwisko zobowiązuje!) to niespełniony pisarz. który w oczekiwaniu na światową sławę chałturzy (z czegoś trzeba żyć). tworząc teksty reklamowe o odkurzaczach i pieluszkach. Miłość jego życia. Elena. wpada na kompletnie wariacki pomysł. który pozwoli wydusić z talentu ukochanego nieco więcej pieniędzy. Będzie jednak potrzebować pomocy. Na kogo może liczyć? Na Barbarę. która dopiero co pochowała męża i wbrew wszystkim uważa. że nie był wcale taki beznadziejny. Na Dorotę pałającą chęcią zemsty na swoim byłym. który zostawił ją dla młodszej i to w momencie najgorszym z możliwych. I wreszcie na Martę. której po raz trzeci z rzędu nie udało się dostać na studia aktorskie. czeka więc nadal na swój wielki moment. pracując w call center.

Drużyna jedna na milion. Co może pójść nie tak?

Niespodzianka goni niespodziankę. na dodatek szczerze ubawio

ISBN: 978-83-8146-664-6

Cena: 9999

978-83-8146-664-6:


Kot w butach

Kategoria: Pozostałe

Najmłodszy młynarczyk otrzymuje w spadku od swego ojca kota. Jaki może mieć z niego pożytek? Do czego kotu potrzebne są buty? Jak je wykorzysta i co z tego będzie miał młynarczyk?

Autor: Jakub Grimm. Wilhelm Grimm

Cena: 11.01

Jakub Grimm. Wilhelm Grimm: MP3


Porucznik Borewicz – Wisior (Tom 2)

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

W tej części serii dzielny i przystojny porucznik Borewicz ściga złodzieja drogocennej biżuterii. która pewnego dnia zniknęła z „Jubilera”. Ściga. ale czy złapie…?

Autor: Krzysztof Szmagier

Cena: 3.15

Krzysztof Szmagier: MP3


Hej. Jędrek! Tom 3. Kto tu rządzi?

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Kto powiedział. że dziesięć lat to najlepszy wiek na przygodę?

Jędrek to koleś. z którym nie grozi Wam tylko jedno: nuda! Za to wszystko inne jest bardzo prawdopodobne. Lepiej miejcie się na baczności!

„Albo jesteś kimś. albo nikim” – mawia siostra Jędrka. zwana przez niego Wyjcem. Nie żeby była krynicą mądrości. ale. jak to mówią: raz do roku i ślepej kurze trafia się ziarno. Więc może tym razem siorka ma rację?

Jest taka dziedzina. w której Jędrek chce być kimś – to futbol. Chłopak jest gotów zrobić naprawdę wiele. by zdobyć opaskę kapitana szkolnej drużyny piłkarskiej…

 

Trzeci tom znakomitej serii. która zachwyci fanów „Dziennika cwaniaczka”!

Autor: Rafał Skarżycki. Tomasz Lew Leśniak

Cena: 21.90

Rafał Skarżycki. Tomasz Lew Leśniak: MP3


Zbyt piękne

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

Jeden stary dom i dwoje nabywców. którzy nie mają o sobie pojęcia.

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie. że wymaga on sporych nakładów. ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom. nowa praca. nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota. psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania. remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie. gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi. że to jej własność.

Oboje padli ofiarą oszusta. który sprzedał nieruchomość dwóm osobom. a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt. więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne. co im pozostaje. to zawiązać sojusz. znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Autor: Olga Rudnicka

Cena: 9999

Olga Rudnicka:fizjologia zwierząt krzymowski pdf, sen na jawie 2008, forrest gump pdf, ursula poznanski, oathbringer chomikuj, wielka czwórka agatha christie, nałkowska medaliony pdf, rhys synowie zemsty doci, rise of the tomb raider ps4 poradnik, straż sąsiedzka 2, fuga psychiatria, the forest crafting pl, serce gangstera doci, jolanta jabłońska…