arch for answers in a place where nothing is guaranteed. least of all survival.

arch for answers in a place where nothing is guaranteed. least of all survival. Kategoria: Autor Christopher S. Stewart ISBN: Cena: 9999 : Piegowate opowiadania Kategoria: Pozostałe Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia Trzecia książka o przygodach przedszkolaka Tomka. znanego z „Opowiadań dla przedszkolaków” i „Opowiadań z piaskownicy”. Pełne ciepłego humoru opowiadania o rezolutnym chłopcu.…

Published by admin in21 sierpnia 2014
Tagi: , ,

arch for answers in a place where nothing is guaranteed. least of all survival.

Kategoria: Autor

Christopher S. Stewart

ISBN:

Cena: 9999

:


Piegowate opowiadania

Kategoria: Pozostałe

Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia

Trzecia książka o przygodach przedszkolaka Tomka. znanego z „Opowiadań dla przedszkolaków” i „Opowiadań z piaskownicy”.

Pełne ciepłego humoru opowiadania o rezolutnym chłopcu. dla którego codzienne życie w rodzinie i w przedszkolu jest pełne niezwykłych przygód i odkryć. Interesujące może być obserwowanie muchy chodzącej po szybie. jak i wymyślanie niezwykłych wynalazków. a wyścig z kolegami do drzwi przedszkola może być bardziej pasjonujący niż lekcja karate. Szkoda tylko. że dorośli nie zawsze to rozumieją…

Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami. a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe. mądre i dowcipne opowiadania. których słuchanie sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym.

Dzieci uwielbiają wracać do tej książki – a

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 18.69

Renata Piątkowska: MP3


tyczne. aby nie zarzucać osoby uczącej się zbyt dużą ilością nowego słownictwa.

W poszczególnych częściach książki znajdują się gotowe do natychmiastowego wykorzystania w pracy typowe zwroty i frazy. Forma książki umożliwia opanowanie różnorodnego słownictwa zarówno w trakcie zajęć prowadzonych przez lektora. jak i w czasie samodzielnej nauki.

***

AGNIESZKA DUDEK – lektorka języka niemieckiego we Wrocławiu. wyszkolona metodycznie i wyspecjalizowana w prowadzeniu kursów języka niemieckiego w firmach. Prowadzi rozmowy kwalifikacyjne z lektorami i weryfikuje poziom znajomości języka niemieckiego słuchaczy. Rekomendowana najbardziej wymagającym klientom korporacyjnym. Podstawą ich zadowolenia jest skuteczność opanowania języka niemieckiego przez pracowników. co stanowi priorytet w pracy zawodowej autorki.

Kategoria: Aut

Język niemiecki

Używasz języka niemieckiego w pracy. podczas wyjazdów czy spotkań służbowych?

Autorka podczas indywidualnych zajęć miała okazję poznać potrzeby pracowników firm i każde pojedyncze słowo niezbędne do korespondencji handlowej czy rozmów biznesowych. Dysponując wiedzą i doświadczeniem lektora języka niemieckiego stworzyła koncepcję materiałów do nauki bazującą na powtarzaniu słów i całych fraz – gdyż (jak dowodzą tego badania nad pamięcią) przynajmniej trzykrotne powtórzenie informacji daje największą szansę na przeniesienie jej do pamięci długotrwałej.

Ta metoda różni się od typowych szkolnych (podręcznikowych) metod nauczania i ćwiczeń. Materiał książki został podzielony na krótkie moduły tema

ISBN: 978-83-66718-61-6

Cena: 9999

978-83-66718-61-6:


Kreatywność S.A

Kategoria: Ekonomia i biznes

„Kreatywność” to książka dla menedżerów. którzy chcą poprowadzić swoich pracowników na nowe wyżyny. podręcznik dla każdego. kto dąży ku oryginalności. i pierwszy wgląd za kulisy Pixar Animation – wspólnie zajrzymy na spotkania. autopsje. narady „zespołu mózgowców” (Braintrust). podczas których powstawały jedne z najpopularniejszych filmów w historii kinematografii. W założeniu jest to książka o tym. w jaki sposób można zbudować w firmie kreatywną kulturę – ale również. jak pisze sam współzałożyciel i prezes Pixara. Ed Catmull. „wyraz idei. które według mnie pozwalają wyzwolić w nas to. co najlepsze”.

Od blisko dwudziestu lat Pixar zajmuje dominującą pozycję w świecie animacji. tworząc tak wspaniałe filmy. jak trylogia „Toy Story”. „Potwory i spółka”. „Gdzie jest Nemo”. „Iniemamocni”. „Odlot” i „WALL-E”. które biły rekordy widowni i zebrały łącznie 30 Oscarów. Radość opowiadania historii. pomysłowe scenariusze. autentyczne emocje: pod wieloma względami filmy wytwórni Pixar same w sobie pokazują. czym jest kreatywność. Catmull ujawnia ideały i techniki wykorzystywane przez Pixara. które sprawiły. że wytwórnia jest dziś tak podziwiana – i zyskowna.

Przeczytaj i zainspiruj się jak zbudować wraz ze swoimi współpracownikami środowisko pracy oparte kreatywności oraz jak. poprzez odrzucenie konwencji. usprawniać procesy w firmie.

Autor: Ed Catmull. Amy Wallace

Cena: 22.90

Ed Catmull. Amy Wallace: MP3


/span>

W serii Spirit Animalas ukazały się: Zwierzoduchy. Polowanie. Więzy krwi. Ogień i lód. Naprzeciw falom. Wzlot i upadek

Kategoria: Autor

Marie Lu

ISBN: 978-83-272-4669-1

Cena: 9999

978-83-272-4669-1:


Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia słowami

Kategoria: Poradniki

Megadopalacz Twojego życia erotycznego

Relacje mężczyzn z kobietami to coś. wokół czego kręci się nasza planeta. Ciągłe iskrzenie. buzowanie i ruch między dwoma biegunami powinny przypominać zbliżenie Marsa i Wenus. Do tego dochodzi ta uwielbiana przez kobiety „chemia” – cokolwiek to jest. stanowi dopalacz wzajemnych stosunków.

A jak to wygląda u Ciebie? Czy jesteś mistrzem kontaktów damsko-męskich? Jeśli nie. najwyższa pora. byś i Ty został Casanovą XXI wieku.

Pierwsza strona tej książki zwiastuje ostatni dzień Twojego życia w ciele nerwowego. smutnego kolesia. Nadszedł czas. by Twoje ciało dostało to. czego pragnie.

  • Zaczniesz podrywać najładniejsze dziewczyny. jakie spotkasz na swojej drodze.
  • Przestaniesz być wykorzystywany przez partnerki. traktujące Cię jak naiwniaka.
  • Poznasz zasady. dzięki którym wytworzysz „chemię” już na pierwszym spotkaniu!

To poradnik dla facetów. którzy faktycznie kochają kobiety. UWAGA – część technik uwodzenia jest tak niemoralna. nieetyczna. aspołeczna. manipulacyjna. że powinno się ich zabronić. Jednak płeć piękna także ma swoje niegrzeczne triki…

Autor: Marcin "Adept" Szabelski

Cena: 39.90

Marcin "Adept" Szabelski: MP3


Poznaj siebie

Kategoria: Poradniki

Poznaj siebie to niezwykła książka o rozwoju osobistym. pozwalająca zrozumieć wagę samopoznania i świadomości opartej na „tu i teraz”. które de facto decydują o tym. czy znajdziemy w sobie siłę i motywację. by odpowiedzialnie i konsekwentnie kierować swoim życiem tak. by czuć radość i spełnienie.

Autor: Krzysztof Sadecki

Cena: 18.90

Krzysztof Sadecki: MP3tyran pdf, postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne adamiak, wolf magda mila pdf, mięśnie przedkręgowe, camilla lackberg niemiecki bękart, matematyka dla kierunków ekonomicznych gurgul, mitologia słowian pdf, augustyn pelanowski gdzie mieszka, torrents mp3, upał marcin ciszewski, układ idealny pdf, ostatnie królestwo bernard cornwell, storm glass, krzysztof łobos, horror erotyczny, biała księżniczka odcinki, naomi klein doktryna szoku…