Pięć gwiazdek dla Ciebie

Pięć gwiazdek dla Ciebie Kategoria: Powieści i opowiadania Istnieje prosta recepta na dobre życie: trzeba jedynie unikać tego. co złe. Konrad jest o tym przekonany. bo spotkało go już wystarczająco wiele ciężkich chwil. Zarabia. pisząc recenzje produktów. W życiu prywatnym również ocenia wszystko liczbą gwiazdek: sprawną kasjerkę. letnią kawę… i Pię – nową wychowawczynię swojej…

Published by admin in10 sierpnia 2014
Tagi: , , , , , ,

Pięć gwiazdek dla Ciebie

Kategoria: Powieści i opowiadania

Istnieje prosta recepta na dobre życie: trzeba jedynie unikać tego. co złe.

Konrad jest o tym przekonany. bo spotkało go już wystarczająco wiele ciężkich chwil. Zarabia. pisząc recenzje produktów. W życiu prywatnym również ocenia wszystko liczbą gwiazdek: sprawną kasjerkę. letnią kawę… i Pię – nową wychowawczynię swojej córki. Za ładna. zbyt niepewna siebie. nie nadaje się do zawodu nauczyciela. Tylko dwie na pięć możliwych gwiazdek.

Kiedy Pia się o tym dowiaduje. chce mu dać nauczkę. Wkrótce nadarza się idealna sytuacja. ponieważ Konrad zostaje wybrany na nowego przewodniczącego rady rodziców. Nauczycielka zrzuca więc na niego uciążliwe zadania. które każdego przyprawiłyby o mocny ból głowy.

Relacja pomiędzy nimi ulegnie jednak diametralnej zmianie. gdy jeden z uczniów zacznie być prześladowany… i to właśnie Konrad nieoczekiwanie przybędzie mu z pomocą.

Format: MP3

Cena:

MP3:


Nowoczesny Deweloper. Jak zarabiać na inwestycjach deweloperskich

Kategoria: Pozostałe

CZEGO SIĘ Z NIEJ NAUCZYSZ ?

Jak znaleźć właściwy teren pod inwestycje
Jak liczyć opłacalność inwestycji
Jak ograniczać ryzyko związane z inwestycją deweloperską
Jak unikać pułapek na różnych etapach inwestycji
Jak planować skuteczny marketing i sprzedaż

CO CI DA TA KSIĄŻKA?
Praktyczne porady od czego zacząć działanie w branży deweloperskiej
Sprawdzone przykłady opłacalnych projektów
Pomysły na finansowanie inwestycji deweloperskich
Wskazówki formalno-prawne
Efektywne metody liczenia opłacalności różnych

Autor: Daniel Siwiec

Cena: 64.90

Daniel Siwiec: MP3


artościowi. z którymi nawiązuje przyjaźnie. Jednak większość katorżników to ludzie ponurzy. dumni. ambitni. zawistni. źli i złośliwi. Awantury. kradzieże i bójki są na porządku dziennym. atmosfera moralna panująca w barakach jest trudna do zniesienia. Większość skazańców pochodzi ze stanu chłopskiego. do byłego „pana” odnoszą się niekiedy z nienawiścią. Aleksandrowi Pietrowiczowi. jako byłemu szlachcicowi. jest na katordze wyjątkowo ciężko. wrogość większości współwięźniów i samotność – to uczucia szczególnie doskwierające mu podczas pierwszych miesięcy pobytu w więzieniu.

 

Kategoria: Autor

Fiodor Dostojewski

ISBN: 978-83-8194-778-7

Cena: 9999

978-83-8194-778-7:


Kategoria:

:

Cena:

:


Co mi w życiu nie wyszło?

Kategoria: Biografie i dzienniki

Producentem audiobooka jest PRL Studio.  Jego twarz brzmi znajomo. Ale tych historii jeszcze nikt nie słyszał. Piotr Gąsowski przez pięć lat pracowicie spisywał swoje wspomnienia. co komentuje z właściwym sobie lekko sardonicznym poczuciem humoru: no może trochę długo. ale to dlatego. że w przeciwieństwie do wielu kolegów robiłem to sam! Co go łączyło z Robinem Williamsem. jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno i czego dowiedział się o sobie od Gustawa Holoubka – o tym w biografii o tytule tak przewrotnym. jak prawdziwym.

Autor: Piotr Gąsowski

Cena: 33.90

Piotr Gąsowski: MP3niewidzialna korona audiobook, laptopowy milioner pdf, redlum, agnieszka izdebska, edyta mucha, granica możliwości pdf, pisał o tolku bananie, kösem wnuki, książki mafia romans, angielski pacjent książka, hoi kody, darmowe ebooki online, narratologia tkaczyk, zaklinacz taran matharu, nawiedzenia historie prawdziwe…