Kochaj

Kochaj Kategoria: Poradniki Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych. którzy zostali zranieni albo kochają zranionych. ale i dla tych. którzy są nieświadomi własnych ran. chociaż innym wydają się one oczywiste. No dobrze. wygląda na to. że ta książka jest dla każdego. Głodna miłości – tak czułam się przez wiele…

Published by admin in8 sierpnia 2014
Tagi: , , ,

Kochaj

Kategoria: Poradniki

Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych. którzy zostali zranieni albo kochają zranionych. ale i dla tych. którzy są nieświadomi własnych ran. chociaż innym wydają się one oczywiste.

No dobrze. wygląda na to. że ta książka jest dla każdego.

Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem. że nie jestem w tym odosobniona.

Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia. nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji. które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą. którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć. że kocham ją całym sercem.

Pragnę. żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie. swoje życie i otaczających cię ludzi.

REGINA BRETT

 

Ilosc_stron:

Cena:

: 226921


Ale historia… Stasiu. co ty robisz?

Kategoria: Pozostałe

 

„Cześć. jestem Słoniu i jestem super! Sto razy lepszy niż inni. Mam muskuły i tatę dyrektora. Tata lubi. jak zwyciężam. więc się staram. Jedno. co mnie martwi. to moje jutrzejsze urodziny. Powinienem zaprosić kolegów. Rzecz w tym. że ich nie mam…”

Grupa nastolatków przenosi się do osiemnastowiecznej Polski. Muszą sprawdzić. kto odpowiada za upadek Rzeczypospolitej. Źli sąsiedzi? Beznadziejny król? A może po prostu pech? Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula.

Seria„Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. Z piątej części dowiecie się między innymi. czy liberum veto to czarodziejskie zaklęcie. na co Stanisław August Poniatowski wydawał pieniądze i po czym poznać fałszywych przyjaciół.

Wydanie tradycyjne jest bogato i dowcipnie ilustrow

: Format

Cena:

Format:


oją w trudnych chwilach. kiedy Artur ją odtrąca. Czy Lena złamie przysięgę. którą złożyła Mangano? Czy wiążąc się z mężczyzną o wilczych oczach. popełnia wielki błąd?

Kategoria: Autor

Alicja Sinicka

ISBN: 978-83-66654-00-6

Cena: 9999

978-83-66654-00-6:


Kategoria:

:

Cena:

:


Boski Znak

Kategoria: Pozostałe

Redaktor Adam Berg zostaje wynajęty przez grupę miliarderów. aby odnaleźć skarby. ukryte pod koniec wojny na zamku Czocha. Niemal natychmiast dziennikarz staje się obiektem tajemniczych prześladowań. Kim jest nieuchwytny wróg? Rywalem w dotarciu do skarbu. misyjnym zabójcą. a może naśladowcą seryjnego mordercy. którego zdemaskował niegdyś Berg?

Bohater rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Jego dochodzenie wykracza daleko poza granice Polski. Nic nie jest jednak oczywiste. Nikt też nie jest tym. za kogo się podaje… Ktoś nieustannie uprzedza ruchy Berga. W makabrycznych okolicznościach giną ludzie. którzy mogliby naprowadzić go na właściwy ślad. Rozpoczyna się pojedynek na śmierć i życie. a gra idzie o stawkę większą. niż początkowo sądził Adam…

Boski Znak to mroczny thriller o złu. którego nie sposób wyplenić i które nieustannie znajduje naśladowców.

ISBN: 978-83-272-6674-3

Cena: 9999

978-83-272-6674-3:zaginiona harlan coben, rime poradnik, bramy światłości tom 3 pdf, małgorzata goetz, sen śmiertelników, islandia przewodnik, na dzień dobry kochanie, siostra joanna, siła naomi alderman, redlum, ultima ix, teoria muzyki dla bystrzaków, spotkajmy się pod drzewem ombu, colo vada plus skutki uboczne, zranieni pdf, dzień w harmenzach, save me pdf…