Kryjówka

Kryjówka Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Producentem audiobooka jest PRL Studio.   Jeden dzień. pomyślała. jedna chwila. jedna niewinna zabawa. Jak to jest. że ten dzień. ta chwila. ta zabawa wydają się nie mieć końca? Caitlyn Sullivan ma zaledwie dziesięć lat. gdy zabawa w chowanego podczas rodzinnego spotkania na zawsze zmieni jej los. Zdrada. której…

Published by admin in1 sierpnia 2014
Tagi: , , ,

Kryjówka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

 

Jeden dzień. pomyślała. jedna chwila. jedna niewinna zabawa. Jak to jest. że ten dzień. ta chwila. ta zabawa wydają się nie mieć końca?

Caitlyn Sullivan ma zaledwie dziesięć lat. gdy zabawa w chowanego podczas rodzinnego spotkania na zawsze zmieni jej los.

Zdrada. której wtedy doświadczy. nada kształt jej życiu i sprawi. że następne lata będą nieustanną ucieczką przed następstwami traumy. Mimo to przyjdzie moment. gdy Caitlyn zda sobie sprawę. że jeśli nie chce po prostu przetrwać. lecz rozkwitnąć. powinna wrócić do rodzinnego domu i zmierzyć się z przeszłością.

Wspomnienie tamtego wieczoru być może nigdy nie przestanie jej ścigać. jednak Caitlyn musi zdecydować. czy liczy się to. przed czym uciekamy. czy to. kto nas znajdzie.

 

Aut:

Cena:

:


Pustelnik

Kategoria: Pozostałe

Tytułowy bohater to profesor Medard Hruda. który po podróżowaniu po całym świecie osiadł w puszczy wołyńskiej. Tam leczy okoliczną prostą ludność i jednocześnie obraca się w środowisku osób wysoko postawionych. Wśród nich jest księżna Bożenna. którą profesor namawia do przeznaczenia części majątku na cele charytatywne. Pomysł ten nie podoba się jej mężowi. który uważa społeczne zaangażowanie żony za fanaberię. Jednak w obliczu wojny postawa księżnej ostatecznie wygrywa.

Helena Mniszkówna (1878-1943) – polska powieściopisarka. autorka romansów z życia wyższych sfer. W ciągu trzydziestu lat aktywności twórczej wydała ponad dwadzieścia książek o miłości.

Autor: Helena Mniszkówna

Cena: 19.99

Helena Mniszkówna: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:kurs rysowania postaci, książki science fiction, moje kobiety blog, granica audiobook, zbroja mandaloriańska, angielski w podróży mp3, poślubić księcia sarah mallory chomikuj, spiderman ps4 poradnik, kronika ptaka nakrecacza, red queen dla ciebie pobierz, rachunkowość finansowa książka pdf, biskup jarecki, puaro detektyw, boże coś polskę autor, szukając kopciuszka pdf, fizyka dla inżynierów massalski pdf, lengyel magyar két jó barát wymowa…