Work- life balance. Jak znaleźć równowagę w duchu kaizen

Work- life balance. Jak znaleźć równowagę w duchu kaizen Kategoria: Poradniki Małymi krokami prosto do szczęścia Kaizen. co na polski moglibyśmy przetłumaczyć jako dobrą zmianę. jest wywodzącą się z Japonii praktyką ciągłego doskonalenia. Jej założenia można streścić w jednym zdaniu – regularnie. konsekwentnie wprowadzane małe zmiany prowadzą do dużych rezultatów. W biznesie na całym świecie…

Published by admin in30 lipca 2014
Tagi: , , , , , ,

Work- life balance. Jak znaleźć równowagę w duchu kaizen

Kategoria: Poradniki

Małymi krokami prosto do szczęścia

Kaizen. co na polski moglibyśmy przetłumaczyć jako dobrą zmianę. jest wywodzącą się z Japonii praktyką ciągłego doskonalenia. Jej założenia można streścić w jednym zdaniu – regularnie. konsekwentnie wprowadzane małe zmiany prowadzą do dużych rezultatów. W biznesie na całym świecie praktykę tę zaczęto wdrażać w latach osiemdziesiątych XX wieku – i osiągnięto znaczne sukcesy. Okazuje się jednak. że w efekcie zastosowania zasad kaizen można nie tylko poprawić wyniki produkcyjne fabryki czy usprawnić pracę biura. lecz także całkowicie przekonstruować własne życie i uczynić je dokładnie takim. jakie być powinno.

Masz dosyć tego. że dni mijają. a Ty wciąż stoisz w miejscu?

W takim razie przestań mieć dosyć. a zacznij działać! Pytasz: jak? Oczywiście – nic na siłę. nic na hurra. racze

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 29.99


wyrwać…Dom bez klamek to pierwszy tom z cyklu powieści kryminalnych z Niną Warwiłow.

Kategoria: Autor

Jędrzej Pasierski

ISBN: 978-83-951090-9-6

Cena: 9999

978-83-951090-9-6:


o znak właśnie.

Kategoria: Autor

Andrzej Ziemiański

ISBN: 978-83-7830-871-3

Cena: 9999

978-83-7830-871-3:


k początkowo mogłoby się wydawać.

Czy Nadii uda się wpaść na pomysł. jak połączyć to. co najlepsze w tych dwóch odmiennych światach – w dużym. zdyscyplinowanym i dobrze zarządzanym oraz małym. nieformalnym i inspirującym – zanim będzie za późno?

***

Ta niepowtarzalna przypowieść pokazuje nam. o ileż bezpieczniejsi jesteśmy w zmiennych czasach. gdy wprowadzamy innowacje.
Spencer Johnson. autor Kto ukradł mój ser?

Ta prosta przypowieść o futrzastych ssakach mierzących się z problemem adaptacji w obliczu zagrożenia dostarcza ciekawe spostrzeżenia na temat podróży. w której uczestniczy wielu z nas.  Genialne!
Stanley McChrystal. emerytowany generał. autor Team of Teams i współzałożyciel McChrystal Group

John Kotter robi to ponownie. Wykorzystywana przez ni

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jaka jest najgorsza rzecz. jaką możesz usłyszeć. gdy masz jakiś dobry pomysł w pracy?

„My robimy to inaczej!”

John Kotter i Holger Rathgeber stworzyli opowieść biznesową. która pomoże każdemu zespołowi bądź organizacji radzić sobie z największymi wyzwaniami i zamieniać je w ekscytujące okazje. W książce My robimy to inaczej! przedstawili esencję kilkudziesięciu lat swoich doświadczeń i nagradzanych badań mających na celu ukazanie mechanizmów powstawania. upadania i odradzania się organizacji w obliczu przeciwności.

Czego możesz się nauczyć o długoterminowym sukcesie firmy od kolonii surykatek z pustyni Kalahari?

Więcej niż sobie wyobrażasz!

Pewnego razu w południowej Afryce. na pustyni Kalahari. żyło sobie stado surykate

Ilosc_stron:

Cena:

: 188454


mi płacą – analizy. wykresy. zestawienia. Oraz to. za co mi nie płacą – tyranie po godzinach i złorzeczenie na przełożonego.

Ale mam plan. Pokręcę się w tym korpowrotku jeszcze przez kilka miesięcy. odłożę zarobione pieniądze na własny biznes i odchodzę.

I nie chcę już nigdy więcej widzieć mojego szefa!

Jeden wieczór spędzony z nim sam na sam w biurze sprawia jednak. że nieoczekiwanie zmieniam o nim zdanie. Pytanie tylko. czy słusznie?

 

Kategoria: Autor

Melissa Darwood

ISBN: 978-83-956816-4-6

Cena: 9999

978-83-956816-4-6:adam mickiewicz juliusz słowacki, krwawe igrzyska, wychowanie szczeniąt dla bystrzaków, oponki przepisy joli, zima stulecia książka, wastland 2, jeden pocałunek cały film, b.a. paris książki, druga szansa katarzyna berenika miszczuk, linda dynastia, wiedzmin audiobook torrent, ask pobierz, tnttorrent.net, niespokojni zmarli pdf, pomnik cesarzowej achai tom 5 chomikuj, książki online za darmo, koń wojny, gra półsłówek, napoleon 1804 cena, taniec zakochanych, rachunek efektywności inwestycji…