Dobry potwór nie jest zły

Dobry potwór nie jest zły Kategoria: Pozostałe Zbiór opowiadań fantasy dla młodszych dzieci. Ich bohaterami są zakatarzone krasnoludki. niewidzialne psy. łakome smoki. bezdomne hipopotamy i koty polujące na nagrodę. No i oczywiście. dzieci. które cały świat ożywiają siłą swojej wyobraźni. Książka została uhonorowana Koziołkiem Matołkiem – Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego przyznaną przez Fundację „Książka…

Published by admin in29 lipca 2014
Tagi: , , ,

Dobry potwór nie jest zły

Kategoria: Pozostałe

Zbiór opowiadań fantasy dla młodszych dzieci. Ich bohaterami są zakatarzone krasnoludki. niewidzialne psy. łakome smoki. bezdomne hipopotamy i koty polujące na nagrodę. No i oczywiście. dzieci. które cały świat ożywiają siłą swojej wyobraźni.

Książka została uhonorowana Koziołkiem Matołkiem – Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego przyznaną przez Fundację „Książka dla Dziecka” oraz czasopismo „Guliwer” w 1997 r.

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 12.90

Anna Onichimowska: MP3


Skalpel

Kategoria: Pozostałe

Koszmar. który miał się skończyć na zawsze. powraca z podwójną mocą. Przed rokiem Jane Rizzoli doprowadziła do aresztowania psychopatycznego mordercy – Chirurga – który za cel obierał samotne kobiety. Teraz zostaje wezwana do niewielkiej miejscowości pod Bostonem. aby przyjrzeć się sprawie. która łudząco przypomina zabójstwa Chirurga. Jej domniemany sprawca jest jednak pilnie strzeżony. Czy aby na pewno? Może kraty więzienia nie są tak mocne. by oprzeć się skalpelowi psychopaty?

Okazuje się. że w ciągu roku Chirurg stał się postacią kultową. Jedni prowadzą badania nad jego psychiką. inni darzą go niezdrowym podziwem. Czy wśród tych drugich znalazł się ktoś. kto został jego uczniem?

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 20.90

Tess Gerritsen: MP3


ń i w efekcie jest szczerze zaskoczona swoim położeniem. lecz wciąż płynie z prądem. wierząc. że to dobry prąd i dokądś ją doprowadzi. I prowadzi na Jeżyce. gdzie wszystko może się zdarzyć.

Kategoria: Autor

Anna Kapczyńska

ISBN: 978-83-8194-205-8

Cena: 9999

978-83-8194-205-8:sex live pl, pogrzebacz krzyżówka, dolina strachu, ebook, księga urantii pdf, smak chwili, gwiazda na czubek choinki na szydełku krok po kroku, egomaniac pdf pl, numinotyczny, piłeczkę wykonaną z gumy upuszczono na ziemię, nieprawda czy nie prawda, żona łokietka jadwiga, jedno spojrzenie, pozłacana rybka audiobook, szkoda ewentualna, la fontaine bajki…