Kategoria: : Cena: 7.90 : MP3 ikają ludzie. pozostają sobie obcy… Aż do pewnego wieczoru. kiedy razem znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. I będą musieli połączyć siły. żeby przeżyć. Kategoria: Autor C.L. Taylor ISBN: 978-83-8215-357-6 Cena: 9999 978-83-8215-357-6: Zjadaczka grzechów Kategoria: Powieści i opowiadania W tej niezwykłej i poruszającej historii „Opowieść podręcznej” spotyka się z…

Published by admin in28 lipca 2014
Tagi: , , , ,

Kategoria:

:

Cena: 7.90

: MP3


ikają ludzie. pozostają sobie obcy… Aż do pewnego wieczoru. kiedy razem znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. I będą musieli połączyć siły. żeby przeżyć.

Kategoria: Autor

C.L. Taylor

ISBN: 978-83-8215-357-6

Cena: 9999

978-83-8215-357-6:


Zjadaczka grzechów

Kategoria: Powieści i opowiadania

W tej niezwykłej i poruszającej historii „Opowieść podręcznej” spotyka się z „Alicją w krainie czarów”. Za kradzież bochenka chleba czternastoletnia May zostaje skazana dożywotnio na straszną karę: zostaje Zjadaczką Grzechów – kobietą społecznie wyklętą. brutalnie napiętnowaną. która musi wysłuchiwać wyznań umierających. i w ramach pogrzebowego obrządku spożywać rytualne pokarmy. symbolizujące ich grzechy. aby w ten sposób wziąć na siebie winę za ich występki. Niespodziewanie zostaje wplątana w spisek z morderstwem w tle na królewskim dworze w XVI wiecznej Anglii i aby ocalić życie. musi znaleźć w sobie siłę i pomścić śmierć poprzedniczki. mimo społecznego odrzucenia.

Zjadaczka Grzechów żyje wśród nas.

Nikt jej nie widzi. nikt jej nie słyszy

Grzechy naszego ciała stają się jej grzechami

W milczeniu zabiera je ze sobą do grobu.

Zjadaczka Grz

ISBN: 978-83-66681-09-5

Cena: 9999

978-83-66681-09-5:


Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj. działaj. nie marudź!

Kategoria: Poradniki

Autorka książki w „Pytaniu na śniadanie”.


Sukces zaczyna się od przepracowania tej książki!

Witaj. nazywam się Karolina Cwalina!
„Sexy zaczyna się w głowie” oraz „Sukces zaczyna się w głowie” to moje dwa autorskie projekty rozwojowe. Skończyłam prawo. ale… poszłam w lewo. Zakochałam się w coachingu i konsekwentnie szkolę się oraz zdobywam doświadczenie w tej dziedzinie. Dziś jestem kobietą. która wspiera innych. która pragnąc zmian i dążąc do samodoskonalenia. nie unika ciężkiej pracy. Bez niej nic z nieba nie spada i dlatego niepowodzenia są moimi wyzwaniami. porażki schodami do sukcesu. a ludzie. którzy we mnie wierzą. motywatorami do działania. Kiedyś zmagałam się z ciężką chorobą i nie miałam świadomości. czego tak naprawdę chcę. Cierpiałam z powodu niskiego poczucia własnej wartości i braku wiary w siebie. Czułam się bezsilna i niemal utraciłam nadzieję. że coś w moim życiu może się odmienić. bo uważałam. że na wiele nie zasługuję. Na moje i mam nadzieję Twoje szczęście zaczęłam się interesować rozwojem osobistym… Odkryłam. co mnie motywuje. Stworzyłam strategię „na życie”. plan działania i ruszyłam w żmudną. ale fascynującą drogę ku samorealizacji. Dzięki wytężonej pracy zmieniłam się fizycznie i psychicznie. odnalazłam sens. cel i napęd do zmian. Dziś chętnie dzielę się swoją historią i własnymi sposobami na wyjście z mniejszych i większych życiowych zawirowań. ponieważ takowe cały czas na mnie czyhają i walczę! Fortuna kołem się toczy. czasem można mieć dość. ale nie poddajemy się… Działamy.Czy ta książka jest dla Ciebie?

TAK! Bo. jak piszę na swojej stronie : „Każdy z nas chce czuć się spełniony. doceniony i szczęśliwy. Wszyscy mamy marzenia. stawiamy sobie cele. rysujemy idealny obraz swojej przyszłości. Jednak dlaczego tak trudno po to sięgnąć? Bo czasem brakuje wsparcia. motywacji i inspiracji.” Mam nadzieję. że ta książka zainspiruję Cię do stawienia czoła wyzwaniom i ruszenia po zwycięstwo. Zamiast suchych i sztampowych porad. odnajdziesz w niej moją historię oraz ćwiczenia. które sama wymyśliłam. kiedy miałam wszystkiego dość. Zastosowałam je. i wiesz co? Pomogły! A propos – czy masz świadomość tego. że każda kobieta jest sexy? Każda. która w siebie wierzy. Bo SEXY zaczyna się w głowie. Podobnie jak sukces. W ogóle. wszystko zaczyna się w głowie! Dlatego – otwórz tę książkę. przeczytaj ją. wykonaj zawarte w niej ćwiczenia. i nikomu. absolutnie nikomu jej nie oddawaj. bo będziesz do niej wracać przy kolejnych krokach drogi po WSZYSTKO.

CZAS START!!!

Autor: Karolina Cwalina-Stępniak

Cena: 29.90

Karolina Cwalina-Stępniak: MP3


czyć. to ta książka jest właśnie dla Ciebie.


A ja już teraz trzymam za Ciebie kciuki!

Kategoria: Autor

Jakub B. Bączek

ISBN: 978-83-272-6696-5

Cena: 9999

978-83-272-6696-5:


Testament

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

7. tom serii z Joanną Chyłką!

Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek. choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość. która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Kiedy lekarz jedzie na miejsce. czeka go kolejne zaskoczenie – odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. a niedługo potem ginekologiem interesuje się policja. gotowa aresztować go za przestępstwo.

Lekarz chce. by reprezentowała go Joanna Chyłka. która jakiś czas temu była jego pacjentką. Pani mecenas waha się. jest bowiem zaabsorbowana obroną kogoś innego. Kiedy jednak okazuje się. że ginekolog może pomóc w wyciągnięciu tej osoby z więzienia. natychmiast się zgadza. Nie wie. jak wiele sekretów drzemie w rodzinnej przeszłości spadkodawczyni…

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 9999

Remigiusz Mróz: Ze względu na strukturę książki nie zamieszczono spisu treści.megan miranda, geologia dynamiczna, wzorcowy plan kont z komentarzem pdf, sztuka kochania wisłocka pdf, podstawy pielęgniarstwa ślusarska pdf, rozmowy z bogiem ebook, wyznacz czterowyrazowy ciąg geometryczny, dying light książka, andrzej banasiak syn, marcin guzek, miłoszewski ziarno prawdy, do zobaczenia w piekle, prokurator pdf, sebastian fitzek terapia, dziewczyna z pociągu epub, melania1987 doci, jak to ze lnem bylo, darknet drugie dno internetu cda…