Siostra Cienia. Siedem Sióstr

Siostra Cienia. Siedem Sióstr Kategoria: Fantastyka i fantasy Star D’Apliese nie może dojść do siebie po nagłej śmierci jej adopcyjnego ojca – tajemniczego multimilionera Pa Salta. Dziewczyna jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku. gdzie ma się spotkać z siostrami.  Na miejscu okazuje się. że Pa Salt zostawił każdej z nich w spadku zaszyfrowane…

Published by admin in19 lipca 2014
Tagi: , , , , ,

Siostra Cienia. Siedem Sióstr

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Star D’Apliese nie może dojść do siebie po nagłej śmierci jej adopcyjnego ojca – tajemniczego multimilionera Pa Salta. Dziewczyna jedzie do położonego nad Jeziorem Genewskim urokliwego zamku. gdzie ma się spotkać z siostrami.  Na miejscu okazuje się. że Pa Salt zostawił każdej z nich w spadku zaszyfrowane wskazówki dotyczące ich pochodzenia. Otrzymana wizytówka i figurka kota wiodą najbardziej enigmatyczną z sióstr. zawsze pozostającą w ich cieniu nieśmiałą Star do uroczego londyńskiego antykwariatu. Niespodziewana śmierć Pa Salta i wizyta w księgarni Orlanda mogą stać się początkiem czegoś nowego.

Sto lat wcześniej. Zdecydowana i niezależna Flora MacNichol przyrzeka sobie. że nigdy nie wyjdzie za mąż. Wiedzie spokojne życie w domu położonym w malowniczej Krainie Jezior w północno-zachodniej Anglii. nieopodal miejsca zamieszkania słynnej pisarki. Beatrix Potter. gdzie Flora czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Wkrótce jest zmuszona wyjechać do Londynu. gdzie trafia do domu jednej z najbardziej znanych i szanowanych w społeczeństwie edwardiańskiej Anglii kobiet. Alice Keppel. Flora wbrew swojej woli staje się pionkiem w grze. w której będzie musiała wybierać pomiędzy prawdziwą miłością a lojalnością wobec chlebodawcy. Nieoczekiwane spotkanie z tajemniczym mężczyzną przyniesie odpowiedzi. których Flora od dawna szuka.

Wykorzystując wskazówki pozostawione przez ojca. Star zgłębia fascynującą historię Flory. poznając jednocześnie szczegóły dotyczące jej własnych korzeni. Badając swoje związki z Florą. odkrywa swoje miejsce w układance pełnej miłości. nienawiści. bólu i nadziei.

Nastrojowa i pełna magii powieść. która zachwyci miłośników prozy w stylu Kate Morton i Kristin Hannah. a także wielbicieli brytyjskiego serialu „Downton Abbey”.

Autor: Lucinda Riley

Cena: 41.90

Lucinda Riley: MP3


Zmień myślenie a zmienisz swoje życie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy. jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami. musisz tylko przeczytać tę książkę. postanowić. że zastosujesz jej zasady w życiu. rozpisać plan. po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

Przygotuj się na wielka przygodę. jaką będzie reszta twojego życia!

Dowiedz się jak:

– wyznaczać wielkie cele.
– postanowić. że będziesz bogaty.
– przejąć kontrolę nad swoim życiem.
– myśleć jak geniusz.
– uwolnić potencjał swojego umysłu.
– doładować mocą swoje myślenie.
– wykreować swoją przyszłość.
– ciesz się życiem.

Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów. ta książka b

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:


Zanim zawisły psy. Trylogia OXEN cz. 1

Kategoria: Pozostałe

Człowiek zagadka

Niels Oxen. były żołnierz duńskich sił specjalnych. wielokrotnie odznaczany za odwagę. po powrocie z ostatniej misji w Afganistanie zamieszkał w jednej z dzielnic Kopenhagi. Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego. utrzymując się ze zbierania butelek. Jedynym towarzyszem jego parszywego życia jest pies – tylko jemu ufa. tylko jego obecność toleruje. Pewnego dnia postanawia uwolnić się od wewnętrznych demonów i zaszyć się w głuszy. w lasach północnej Jutlandii. Niestety. szybko się okazuje. że wybrał najgorsze z możliwych miejsc.

Kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie wpływowy polityk. właściciel pobliskiego zamku. Oxen staje się głównym podejrzanym. Zaczyna się prawdziwy koszmar.

Wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w wir śledztwa. Wspólnie z agentką Margrethe Franck odkrywa kolejne części przerażającej układanki. Okazuje się. że niewyjaśnionych zabójstw było znacznie więcej. Łączy je jeden element: morderca zapowiadał swoje przybycie w szczególny. niezwykle makabryczny sposób…

Czy Nielsowi i Margrethe uda się powstrzymać falę zbrodni i dotrzeć do sedna ich tajemnicy? Czy Oxen oczyści się z podejrzeń? Kto tak naprawdę stoi za serią okrutnych morderstw?

Pierwsza część trylogii Oxen to inteligentna. intrygująca. mroczna opowieść. która na długo zapadnie Ci w pamięć. Czytaj i… czekaj na więcej.


 

Autor: Jens Henrik Jensen

Cena: 39.90

Jens Henrik Jensen: MP3jarosław zientara, swoboda działalności gospodarczej, siła nawyku ebook, małomówny i rodzina, zapisz w postaci jednej potegi, czarnobyl spowiedź reportera pdf, kajko i kokosz szkoła latania ebook, magdalena jagiello, idealny jak diabli pdf freedisc, bioshock infinite: burial at sea, co ludzie powiedzą kto jest snobem, milioner i bogini pdf, wojciech wyrzykowski, chronologia wiedźmina, natura a kultura…