Power4Change. Sztuka osiągania celów

Power4Change. Sztuka osiągania celów Kategoria: Poradniki Biegun to esencja życia człowieka. Może gdzieś blisko ciebie leży nieodkryty biegun. ale go nie dostrzegasz. bo patrzysz na niego tak. jak patrzą inni… Marek Kamiński Wyobraź sobie. że jesteś żeglarzem. Gdy wypływasz w morze. prognoza pogody jest dobra. tafla wody spokojna. a wiatr powiewa w sam raz. Lecz…

Published by admin in9 lipca 2014
Tagi: , ,

Power4Change. Sztuka osiągania celów

Kategoria: Poradniki

Biegun to esencja życia człowieka.

Może gdzieś blisko ciebie leży nieodkryty biegun. ale go nie dostrzegasz. bo patrzysz na niego tak. jak patrzą inni…

Marek Kamiński

Wyobraź sobie. że jesteś żeglarzem. Gdy wypływasz w morze. prognoza pogody jest dobra. tafla wody spokojna. a wiatr powiewa w sam raz. Lecz nagle. gdy jesteś daleko od brzegu. przychodzi zmiana. Rozpętuje się straszliwy. potencjalnie zabójczy sztorm. Warunki są bardzo trudne. ale chcesz przetrwać. W tym momencie nie masz żadnego wpływu na żywioł. nie masz wpływu na jakość łódki. na to. kto jest w załodze. na to. ile masz zapasów. O to był czas zadbać wcześniej. Teraz musisz zdać się na swoje kompetencje. umiejętności i realną wiedzę na temat rzeczywistości. Musisz szybko oszacować. co masz. i zdecydować. jak najlepiej z tego skorzystać…

Morze. raz spokojne. innym razem zagniewane. to jedynie metafora. Metafora Twojego życia. które płynie w świecie będącym nieustanną zmianą. Należy ten fakt zaakceptować i przystosować się do niego po to. by wyjść zwycięsko z licznych burz. jakie szykuje dla nas los. Na każdą. nawet z pozoru najbardziej niespodziewaną burzę-zmianę można i należy się przygotować. Poznając samego siebie.

Metoda Biegun to autorskie rozwiązanie Marka Kamińskiego. oparte na przemyśleniach i doświadczeniach z jego niezwykłych wypraw. Wspiera w rozwoju osobistym – przede wszystkim budując motywację i chroniąc przed jej utratą. Biegun to inaczej konkretny. jasno zdefiniowany cel. a sama metoda pozwala przejść drogę do poznania samego siebie. by móc go realizować. Daje konkretne narzędzia pomocne w życiu codziennym. prowadzące do rozwoju osobistego. Poza sferą psyche uwzględnia elementy treningu fizycznego i survivalu. które wspomagają przełamywanie własnych barier. Teraz Marek Kamiński uczy innych. jak – korzystając z Metody Biegun – osiągać to. co z pozoru wydaje się niemożliwe.

 

Audiobook Powe4change czyta Mirosław Haniszewski

 

Marek Kamiński w Onet Rano

 

Autor: Marek Kamiński

Cena: 39.90

Marek Kamiński: MP3


łęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Kategoria: Autor

Jakub Żulczyk

ISBN: 978-83-8139-634-9

Cena: 9999

978-83-8139-634-9:


ywać oferty. propozycji handlowej albo prezentacji bez uprzedniego przeczytania tej książki.
Kay Koplovitz. założycielka USA Networks. prezes Springboard Enterprises

W dzisiejszym świecie biznesu. w którym obserwujemy coraz mniej zaangażowania. techniki zwiększania zaangażowania pracowników i klientów poprzez koncentrację na ich potrzebach i priorytetach w pierwszej kolejności (…) to obowiązkowe narzędzia każdego lidera.
Marshall Goldsmith. autor książki Pozytywne nastawienie. jeden z 50 największych myślicieli biznesowych świata wg magazynu „Thinkers”

Wystarczyło dziesięć sekund przeglądania tej książki. bym dał się wciągnąć przykuwającym uwagę historiom opowiadanym przez Sam. To najbardziej praktyczna. inspirująca i dająca się wykorzystać w życiu(!) książka. jaką kiedykolwiek widziałem n

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Jak tworzyć intrygujące treści? Jak przyciągać uwagę konsumentów do produktu czy współpracowników do pomysłu? Co można zro­bić. by budować prawdziwe więzi z ludźmi w kulturze braku cierpliwości i wyobcowania?

Twitter pozwala na wpisy o maksymalnej długości 140 znaków. Snapchat daje maksymalnie osiem sekund. Prezentacje TED to osiemnaście minut. Wpisy na blogu Setha Godina. guru marketingu. niemal nigdy nie są dłuższe niż 200 słów.

Według magazynu „Fast Company” jedna osoba na cztery rezygnuje z przeglądania strony internetowej. jeśli jej treść ładuje się dłużej niż cztery sekundy. Mamy do czynienia z prawdziwą epidemią braku cierpliwości. a jednocześnie cierpimy na alienację i niedobór uwagi. Na szczęście są sposoby pozwalające pokonać chroniczne rozproszenie uwagi odbiorców.

ISBN: 978-83-287-1512-7

Cena: 9999

978-83-287-1512-7:


9.99

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


aciółek.

Kategoria: Autor

Liliana Fabisińska

ISBN: 978-83-8194-231-7

Cena: 9999

978-83-8194-231-7:


Navy Lark. Volume 25 – Avoiding Redundancy. Complete

Kategoria: Pozostałe

Jon Pertwee. Leslie Phillips. Stephen Murray and Ronnie Barker star in these four hilarious radio episodes. ‚Farewell to HMS Varsity’/”Drifting Through’ (9 October 1966): Lt. Murray’s first command. the mine sweeper HMS Varsity. is being towed on its final trip to the breakers’ yard – along with some unsuspecting passengers… ‚The Army Lark’/”Blowing Themselves Up’ (16 October 1966): The navy undertakes a combined exercise with the army – a nuisance raid on the coast of Belgium – and it’s Troutbridge’s duty to take an army platoon so they can detonate explosives on the beach. Naturally. Phillips has trouble finding Belgium. ‚Pertwee’s Enlistment Expires’/’Avoiding Redundancy’ (1 December 1968): Pertwee has every right to be suspicious when he is summoned to Captain Povey’s office and offered a cigar: he has forgotten to re-enlist in the senior service. Will he really be discharged? ‚The POW Escape Exercise’/’Esc

ISBN: 978-87-26-62863-0

Cena: 9999

978-87-26-62863-0:


Wiesz. możesz – DZIAŁAJ!

Kategoria: Ekonomia i biznes

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

  • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

    Autor: Ann Brashares

    Cena: 17.90

    Ann Brashares: MP3    sąsiedzi z piekła rodem 2, eli lama sabachtani, tyfon mitologia, sławomir mrożek słoń pdf, assassin’s creed odyssey czciciele kosmosa, kosa gaśnie po rozgrzaniu, penelope douglas falling away, borszowski, noc kupały katarzyna berenika miszczuk, ciekawostki o martinie stoessel, armentrout jennifer, wiedźmin chrzest ognia, szkolni przyjaciele klasa 2 pdf chomikuj, jak poradzić sobie z toksyczną teściową, chemia fizyczna pigoń…