span>

span> Kategoria: Autor Brandon Mull ISBN: 978-83-8082-062-3 Cena: 9999 978-83-8082-062-3: Na granicy światów Kategoria: Powieści i opowiadania Multimiliarder Jeremy Chopar staje przed groźbą utraty dorobku swojego życia. Być może za chwilę nie będzie posiadał ani firmy. ani pieniędzy. ani pozycji społecznej. Pewnej nocy w parku w centrum Florencji poznaje on lekarkę i uzdrowicielkę Monique. Dziewczyna…

Published by admin in7 lipca 2014
Tagi: , , ,

span>

Kategoria: Autor

Brandon Mull

ISBN: 978-83-8082-062-3

Cena: 9999

978-83-8082-062-3:


Na granicy światów

Kategoria: Powieści i opowiadania

Multimiliarder Jeremy Chopar staje przed groźbą utraty dorobku swojego życia. Być może za chwilę nie będzie posiadał ani firmy. ani pieniędzy. ani pozycji społecznej. Pewnej nocy w parku w centrum Florencji poznaje on lekarkę i uzdrowicielkę Monique. Dziewczyna odsłania przed nim zupełnie inną rzeczywistość… Dwa światy – świat pieniądza i twardych relacji biznesowych oraz świat duchowy – wzajemnie się ze sobą przeplatają. jednocześnie określając Jeremy’ego na nowo. A wszystko to w atmosferze intryg. romansu i budzącej się miłości. przyprawione dozą humoru i sensacji. na tle cudownego klimatu Florencji. Barcelony i Krakowa.

Autor: Adam Abler

Cena: 36.00

Adam Abler: MP3


Kategoria: Victoria Schwab

ISBN

978-83-272-4680-6: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragment


Cudowna podróż. Tom 1

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Czternastoletni Nils Holgersson mieszka z rodzicami na wsi na południu Szwecji – niestety ma bardzo zły charakter – nie słucha rodziców i męczy zwierzęta.

Pewnego dnia znajduje krasnoludka. który zmienia go w człowieczka własnego wzrostu! Teraz wszystkie dręczone zwierzęta chcą zrewanżować się za krzywdy. które im wcześniej wyrządził. Z kłopotów ratuje go gąsior Marcin. z którym wyrusza na długą wyprawę. Chłopiec leci z nim na północ – do Laponii.

Czy dzięki tej podróży Nils Holgersson się zmieni?

Autor: Selma Lagerlof

Cena: 24.90

Selma Lagerlof: MP3romans po brytyjsku pdf pl, kot w butach audiobook, nic o mnie nie wiesz, czytnik ebook na androida, lem solaris, sawa rzewuski, podaruj podaruj mi panie, mikołajek sempe goscinny audiobook, biblioteczka drewniana, janusz sztumski wstęp do metod i technik badań społecznych pdf, waldemar łysiak żołnierz, siedem śmierci, javascript dla dzieci pdf, władysław bartoszewski auschwitz, świat zofii audiobook, wiedźmin książka pdf, wykluczeni domosławski, hihopter, szpaku szlam genius, ksiazki 2020, milne kubuś puchatek, srebrny łabędź amo jones doci, ladies man katy evans tłumaczenie, literaturę, kodeks karny audiobook…