Disciple

Disciple Kategoria: Pozostałe DI Brook thought the nightmare was over- but the Reaper has left behind a horrifying legacyaWhen an accidental drowning is found to be murder. Brooks past relationship with the victim makes him the prime suspect. A fact made worse when he receives a chilling message urging him to continue the work of…

Published by admin in3 lipca 2014
Tagi: , , , , , ,

Disciple

Kategoria: Pozostałe

DI Brook thought the nightmare was over- but the Reaper has left behind a horrifying legacyaWhen an accidental drowning is found to be murder. Brooks past relationship with the victim makes him the prime suspect. A fact made worse when he receives a chilling message urging him to continue the work of the serial killer The Reaper. the deranged vigilante who had previously terrorised the UK.When a copycat murder on a Derby estate surfaces shortly afterwards. Brook is left with no alternative but to reopen the case- and to find a serial killer he knows is already dead.But as Brook delves deeper. he unearths the secrets behind a series of savage murders stretching back to 1975. Terrifyingly. it seems that The Reapers influence has inspired a new band of willing disciplesaA nail-shredding thriller for fans of Stuart MacBride and Thomas Harris.

Autor: Steven Dunne

Cena: 71.90

Steven Dunne: MP3


dej lekcji wprowadzany jest stopniowo:
• zaczniesz od wysłuchania dialogu prezentującego tematykę lekcji;
• następnie rozwiniesz słownictwo w kontekście. poznasz przydatne zwroty i wyrażenia.
• potem sprawdzisz swoje umiejętności konwersacyjne w ćwiczeniach z lektorem;
• na koniec samodzielnie weźmiesz udział w rozmowie z lektorem.

W nowym wydaniu kursu znajdziesz jeszcze więcej ćwiczeń i przykładów do powtarzania. Nowa część „Useful expressions” przeznaczona jest dla tych. którzy pragną powtórzyć słówka i wyrażenia przydatne w podróży za granicę. To efektywna nauka. łatwa i dostępna dla każdego!

W książeczce PDF znajdziesz pełny tekst kursu: dialogi. słowa i zwroty z tłumaczeniami. ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami.

Kategoria: Autor

Dorota Guzik

ISBN: 978-83-8006-244-3

Cena: 9999

978-83-8006-244-3:


Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój – osiągnij sukces

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Autorzy bestellera Rework

Długie godziny pracy. życie w ciągłym biegu. wieczny niepokój i niedobór snu stały się punktem honoru dzisiejszych pracowników. „Muszę dać z siebie wszystko”. „trzeba bardziej się starać”. „muszę dłużej pracować” – taka postawa nader często zamiast do sukcesu prowadzi do wypalenia zawodowego. chronicznego zmęczenia i problemów ze zdrowiem. Skądinąd inteligentni ludzie wierzą. że bez poświęcenia resztek życia prywatnego i ciągłego chaosu nie mają szans na osiągnięcie wyznaczonych celów i pomyślny rozwój kariery. Tymczasem kluczem do zwiększenia wydajności jest ograniczenie czynników. które rozpraszają uwagę i są źródłem stresu.

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem o wyciskaniu z siebie resztek sił. aby osiągnąć mityczny sukces i bezustannie się rozwijać. To rzecz o tym. jak można prowadzić firmę i zarządzać zespołem. aby każdy wykonał dobrą robotę i miał dość czasu dla siebie. Przekonasz się. że spokojna praca. uważność. dużo wolnego czasu. sporo niezależności i konsekwentne ograniczanie niepotrzebnego stresu mogą w znakomity sposób przyczynić się do ciągłego i zrównoważonego rozwoju firmy. Dowiesz się. że powiedzenie stanowczego „nie” bezcelowej krzątaninie. wygórowanym celom. usilnym próbom wyprzedzenia konkurencji może w efekcie przynieść godziwy zysk i zadowolenie z życia. Poznasz techniki i strategie zarządzania. które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. i raz na zawsze pożegnasz się z bezcelowym szaleństwem i stresem!

Dowiedz się. jak:

  • przyhamować niezdrowe ambicje i zacząć chronić swój czas
  • pracować bez utraty równowagi
  • nauczyć się doceniać kompromisy i używać słowa „nie”
  • wprowadzać kontrolowane zmiany
  • zacząć wybierać spokój

Nie szalej w pracy. Dbaj o równowagę!

Autor: Jason Fried. David Heinemeier Hansson

Cena: 23.90

Jason Fried. David Heinemeier Hansson: MP3


Strangers

Kategoria: Pozostałe

`A fast-paced. terrifying journey.’ RACHEL ABBOTT `A born storyteller.’ PETER JAMES A stranger is just a killer you haven’t met yet… The SUNDAY TIMES bestseller returns with the next big thing to hit the shelves. If you haven’t discovered Paul Finch yet. this book will have you hooked. Unknown. alone. and fearing for your life: as PC Lucy Clayburn is about to find out. going undercover is the most dangerous work there is. But. on the trail of a prolific female serial killer. there’s no other option – and these murders are as brutal as they come. Lucy must step into the line of fire – a stranger in a criminal underworld that butchers anyone who crosses the line. And. unknown to Lucy. she’s already treading it… Dark. gritty and ALWAYS edge-of-your-seat. Paul Finch will leave fans of Rachel Abbott and MJ Arlidge gasping for more. What readers are saying about Strang

Autor: Marcin Radwański

Cena: 3.99

Marcin Radwański: MP3


. Czy wykona zadanie?

Pan Lodowego Ogrodu to czterotomowa powieść napisana przez Jarosława Grzędowicza.

Kategoria: Autor

Jarosław Grzędowicz

ISBN: 978-83-7830-641-2

Cena: 9999

978-83-7830-641-2:



robert bęben, sumliński ebook, blog kaczorowska, percy jackson ebook, cholesterol naukowe kłamstwo pdf, denis autor kubusia fatalisty i jego pana, słownik polsko koreański pdf, mankell książki, total war warhammer 2 poradnik, wilk i baranek, pokuta w kwartanie, gry z lego star wars, kadencja trumpa, anna karenina pdf…