Daj się zrekrutować! Jak przygotować się do procesu rekrutacji

Daj się zrekrutować! Jak przygotować się do procesu rekrutacji Kategoria: Ekonomia i biznes Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej? Przygotowanie do rozmowy o pracę >> PRZECZYTAJ Pokolenie COVID-19. czyli młodzi bez zatrudnienia. „Pracodawcy stawiają na osoby doświadczone” >> ZOBACZ Rzeczowo o procesie rekrutacyjnym Poszukiwanie nowej pracy to… ciężka praca. Ciężka. stresująca i zazwyczaj mozolna. Ogłoszenia…

Published by admin in1 lipca 2014
Tagi: , , ,

Daj się zrekrutować! Jak przygotować się do procesu rekrutacji

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej? Przygotowanie do rozmowy o pracę >> PRZECZYTAJ

Pokolenie COVID-19. czyli młodzi bez zatrudnienia. „Pracodawcy stawiają na osoby doświadczone” >> ZOBACZ


Rzeczowo o procesie rekrutacyjnym

Poszukiwanie nowej pracy to… ciężka praca. Ciężka. stresująca i zazwyczaj mozolna. Ogłoszenia rekrutacyjne nierzadko przybierają skomplikowaną formę. Nazwa oferowanego stanowiska brzmi na pierwszy rzut oka atrakcyjnie. ale gdy uważnie się wczytać. lista oczekiwań pracodawcy względem przyszłego pracownika okazuje się nierealna. Ludzie o tak szerokich kompetencjach po prostu nie istnieją! Może zatem. skoro choć część wymogów udaje się spełnić. warto odpowiedzieć na ogłoszenie. wysłać CV i czekać? Przecież – wiadomo – jakoś to będzie!

Zaraz. zaraz. to nie tak. Do szukania pracy. tak jak do każdego innego projektu. trzeba się porządnie przygotować. Po pierwsze – zastanowić się. jakie zdolności. predyspozycje. umiejętności i doświadczenia możemy zaproponować przyszłemu pracodawcy. Po drugie – spisać je w formie krótkiego. konkretnego życiorysu. Po trzecie – ustalić. jak rozwinąć poszczególne jego punkty w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Po czwarte – być gotowym na spotkanie z rekruterem. Osobą. która wbrew pozorom jest po naszej stronie. Chce jak najszybciej znaleźć dla firmy odpowiedniego pracownika. Właściwie przygotowany kandydat jest w stanie w trakcie rozmowy przekonać rekrutera. że to właśnie jego kompetencje są tymi. których firma potrzebuje.

  • Znajdź swoje mocne strony
  • Sprawdź. czy proponowana praca jest dla Ciebie
  • Poznaj metody i sztuczki rekruterów
  • Zdobądź stanowisko. o którym marzysz

Autor: Agnieszka Ciećwierz

Cena: 29.90

Agnieszka Ciećwierz: MP3


Dublerka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.

Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery.

Cztery dziewczyny. dotąd tworzące zgraną paczkę. stają się konkurentkami.

I piąta. która wydaje się najgroźniejsza. nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji.

Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym.

A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

Matki

Kendall – żona Hollywoodu. która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie. Carolyn – profesor prawa. w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise – skupiona wyłącznie na swojej firmie. Bronnie –idealna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek. choć każda rozumie je po swojemu.

Córki

Autor: Ilona Gołębiewska

Cena: 39.90

Ilona Gołębiewska: MP3


Białe róże z Petersburga

Kategoria: Powieści i opowiadania

Schyłek carskiej Rosji. Lena i Aleksander pochodzą z różnych światów. a ich losy zdają się przesądzone. Dziewczyna. wychowywana przez ojca alkoholika i brutala. ucieka z domu i tuła się po niebezpiecznych i ubogich zakątkach Petersburga. by zapewnić byt sobie i młodszemu bratu. Aleksander pochodzi z bogatej arystokratycznej rodziny i robi karierę wojskową. Pewnego dnia drogi tych dwojga przecinają się w dramatycznych okolicznościach. a wybuch rewolucji październikowej zmienia losy nie tylko ich. ale i całego kraju.

„Białe róże z Petersburga” to opowieść o miłości. wplątanej w wielką historię i silniejszej od wyznawanych zasad. Kiedy dobro i zło zamieniają się miejscami. a człowieczeństwo wystawione jest na trudną próbę. pozostaje wiara. że jedynie miłość może ocalić prawdziwe wartości.

Autor: Joanna Jax

Cena: 9999

Joanna Jax:gramatyka języka polskiego szkoła podstawowa pdf, fantasy, anna paczyńska, baśnie tysiąca i jednej nocy pdf, zanim się pojawiłeś audiobook, polscy poszukiwacze złota, kevin mitnick sztuka podstępu pdf, powstanie 44 norman davies, meekhan mapa, piękny gracz pdf, upiorne opowieści po zmroku online, ocż mp, siostra słońca lucinda riley kiedy w polsce, pogięta szpada, pieśń o cnocie, dzieci indygo grupa krwi, podręcznik do nauki rosyjskiego, studnicki władysław, immunologia pdf, the great escape gra, projekt przekładni zębatej, skidamarink co to znaczy…