Gra na cztery

Gra na cztery Kategoria: Powieści i opowiadania Wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie się przekłada na biegłość w sztuce życia. Przekonują się o tym bohaterki powieści: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii. menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka. Trudne relacje z mężczyznami. toksyczne związki rodzinne. mroczne tajemnice. rywalizacja z kolegami muzykami. którzy nie przebierają w środkach. by dostać…

Published by admin in19 czerwca 2014
Tagi: , , , ,

Gra na cztery

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie się przekłada na biegłość w sztuce życia. Przekonują się o tym bohaterki powieści: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii. menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka.

Trudne relacje z mężczyznami. toksyczne związki rodzinne. mroczne tajemnice. rywalizacja z kolegami muzykami. którzy nie przebierają w środkach. by dostać się na muzyczny top – zajmowanie się na co dzień kulturą wysoką nie chroni przed takimi problemami. Czy sobie z nimi poradzą?

„Gra na cztery”. współczesna powieść obyczajowa. w charakterystyczny dla autorki lekki sposób – momentami zabawny. to znowu wzruszający – opowiada o życiowych i emocjonalnych sprawach kobiet. które żyją nie tylko muzyką.

Autor: Hanna Cygler

Cena: 14.90

Hanna Cygler: MP3


Zwierzenia popkulturalne

Kategoria: Pozostałe

Zwierz – kulturalna wszystkożerna istota. która prawie nie utrzymuje kontaktów ze światem bo musi obejrzeć wszystkie filmy. seriale. musicale i co pewien czas jakąś operę. Autorka szczerze i bez znieczulenia pisze o tym. co ciekawe lub co ją boli w popkulturze. Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów. ale również dla osób. które preferują słowo drukowane nad ekran smartfona czy monitor.

 

Kasia Czajka-Kominiarczuk – absolwentka historii i socjologii. dzielnie obsługująca klej i nożyczki w dziale dokumentacji Tygodnika Polityka. Oprócz pracy nad swoim blogiem zajmuje się też działalnością naukową skoncentrowaną na kinie w dwudziestoleciu międzywojennym.

Autor: Katarzyna Czajka

Cena: 29.99

Katarzyna Czajka: MP3


Kategoria: 978-83-7927-673-8

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 25.57


Wołanie z Gerazy

Kategoria: Religia

Czy obrazy z Biblii mogą być kluczem do zrozumienia dzisiejszej rzeczywistości. a także nas samych ? Autormedytując. co tak naprawdę wydarzyło się w Gerazie. skupia się nie tylko na osobie opętanego i okolicznościach uwolnienia go przez Jezusa. ale także na atmosferze panującej w krainie. w której przyszło mu żyć. Przestrzeń. bez granic. tylko pozornie jest miejscem wolności. Paradoksalnie. im większa swoboda życia. bez granic przykazań. tym większe zagrożenie zniewoleniem. Spojrzenie na świat oczami opętanego nie jest niczym przyjemnym. ale na pewno budzi ze snu bezmyślności i racjonalizowania wszystkich okoliczności życia.

***

Ojciec Piotr Łoza zwraca uwagę czytelnika na zdumiewający fakt zapisany w Ewangelii: Chrystus zostaje usunięty na prośbę zamieszkujących tę okolicę ludzi. W imię humanizmu. a może ekologii komuna gerazeńska poprosiła Jezusa. aby sobie posz

:

Cena:

:


experienced before. Power Speed-Reading really packs a punch. allowing you to break through all barriers and increase both the comprehension and speed of your reading. leaving only one question: how soon can you get started?

Kategoria: Autor

Liv Montgomery

ISBN:

Cena: 9999

:


Work- life balance. Jak znaleźć równowagę w duchu kaizen

Kategoria: Poradniki

Małymi krokami prosto do szczęścia

Kaizen. co na polski moglibyśmy przetłumaczyć jako dobrą zmianę. jest wywodzącą się z Japonii praktyką ciągłego doskonalenia. Jej założenia można streścić w jednym zdaniu – regularnie. konsekwentnie wprowadzane małe zmiany prowadzą do dużych rezultatów. W biznesie na całym świecie praktykę tę zaczęto wdrażać w latach osiemdziesiątych XX wieku – i osiągnięto znaczne sukcesy. Okazuje się jednak. że w efekcie zastosowania zasad kaizen można nie tylko poprawić wyniki produkcyjne fabryki czy usprawnić pracę biura. lecz także całkowicie przekonstruować własne życie i uczynić je dokładnie takim. jakie być powinno.

Masz dosyć tego. że dni mijają. a Ty wciąż stoisz w miejscu?

W takim razie przestań mieć dosyć. a zacznij działać! Pytasz: jak? Oczywiście – nic na siłę. nic na hurra. racze

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 29.99


a historycznych szczegółów. To czołg. który wedrze się w wasze serca i zostawi po sobie zgliszcza. na których zakwitną maki”.

Suanne Laqueur. autorka An Exaltation of Larks

Kategoria: Autor

Amy Harmon

ISBN: 978-83-272-6735-1

Cena: 9999

978-83-272-6735-1:nowe książki fantasy, niemiecki konwersacje, jack kerouac w drodze pdf, bastard i błazen, świat bourne a, ceber mafia, rodzinna historia lęku, włoski kurs, tajemnicza wyprawa tomka, medycyna holistyczna a kościół, i kto to mówi 4, przygody nieumiałka, kryminały warte przeczytania, kłamstwo w dobrej wierze przykłady z literatury, instrukcja obsługi kota, maria nurowska mężowie, czarna kompania audiobook, cygańska zupa, holocaust f, łobuzy – oczy jak pińć złoty pobierz, mass effect: objawienie, streszczenie lektury oto jest kasia…