Ulga

Ulga Kategoria: Powieści i opowiadania Życie Karoliny pewnie mogło wyglądać inaczej. być może nawet pięknie. Dzisiaj jej pozornie zgodne małżeństwo z jednym dzieckiem wiedzie żywot tyleż stateczny i uporządkowany. co przesycony nudą i niepokojem. I złością. Karolinie ciągle towarzyszy poczucie. że znajduje się w swoim mieszczańskim życiu jakby przypadkiem. jakby niezamierzenie. Autorka przenikliwie portretuje pokolenie…

Published by admin in28 maja 2014
Tagi: , , ,

Ulga

Kategoria: Powieści i opowiadania

Życie Karoliny pewnie mogło wyglądać inaczej. być może nawet pięknie. Dzisiaj jej pozornie zgodne małżeństwo z jednym dzieckiem wiedzie żywot tyleż stateczny i uporządkowany. co przesycony nudą i niepokojem. I złością. Karolinie ciągle towarzyszy poczucie. że znajduje się w swoim mieszczańskim życiu jakby przypadkiem. jakby niezamierzenie.

Autorka przenikliwie portretuje pokolenie współczesnych trzydziestolatków. z jego pakietem bazowym: deweloperskim kredytem. stresującą pracą i średnio satysfakcjonującym życiem rodzinnym. Normalsi. karierowicze. młode i mniej młode mamuśki – to dystansujące etykiety. to nie o nas. to na pewno nie o mnie. Ale i my. prędzej lub później zakochujemy się. zdradzamy. robimy zakupy w hipermarkecie. zawozimy dzieci do szkoły i odwiedzamy teściów.

Świat opisany przez Fiedorczuk to gra kontrastów: tu miłość miesza się z seksem i przemocą. szczęście idzie w parze

Autor: William Shakespeare

Cena: 37.90

William Shakespeare: MP3


Alarm of War. Book III: Desperate Measures

Kategoria: Pozostałe

Betrayal. espionage. assassination. war…

The dramatic conclusion to the Alarm of War trilogy.

The final book. The final battle.

The Dominion has been defeated. but at a terrible cost. The Victorian Fleet is battered and in need of repair. But while the Dominion has been defeated. the Tilleke now prepare to invade the Victorian Sector. The Tilleke have sat on the sidelines. watching as the Dominion and Victoria pummeled one another. Now the Tilleke’s fleet is larger and stronger than the Victorian’s. and the waiting is over.

But before the main attack. the Tilleke will probe with spies and assassins. And in preparation for the coming invasion. the Emperor has developed a special weapon of terror designed to bring Victoria to its knees.

This will be the Final Battle. and the very existence of Victoria is at stake.

For Sergeant Cookie Sanchez. the battle will be

Format: MP3

Cena:

MP3:


iekło. a mimo to przetrwali.

 

Okaleczeni przez życie. mogą pomóc sobie nawzajem. Tylko czy będą potrafili uporać się z demonami przeszłości? W końcu są takie rany. które nigdy się nie zagoją…

 

Saturn to trzeci tom serii Bezlitosna siła. opowieści o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną historię. która go prześladuje.

Kategoria: Autor

Agnieszka Lingas-Łoniewska

ISBN: 978-83-8053-780-4

Cena: 9999

978-83-8053-780-4:resident evil 2 solucja, powód by oddychać, bolesław leśmian w malinowym chruśniaku, boże igrzysko. historia polski, czarne słonce, zemsta gangstera doci, instaserial o miłości pobierz, doktryna wolffa, metro audiobook, papierowa ksiezniczka, www gadowski ksiegarnia pl, tomasz jastrzebski, podróze pana kleksa, wroga miłość ana rose pdf doci…