Osiedle RZNiW

Osiedle RZNiW Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Wczesne lata dwutysięczne. Blokowisko na osiedlu RZNiW żyje w rytmie rapu. oddycha dymem z jointów i nie toleruje obcych. Na dwunastym piętrze jednego z bloków mieszka Deso – wychowujący się bez rodziców chłopak. który na co dzień musi zmagać się z życiem w skrajnej nędzy. Pewnej nocy otrzymuje…

Published by admin in9 maja 2014
Tagi: , , , ,

Osiedle RZNiW

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Wczesne lata dwutysięczne.

Blokowisko na osiedlu RZNiW żyje w rytmie rapu. oddycha dymem z jointów i nie toleruje obcych. Na dwunastym piętrze jednego z bloków mieszka Deso – wychowujący się bez rodziców chłopak. który na co dzień musi zmagać się z życiem w skrajnej nędzy.

Pewnej nocy otrzymuje esemesa z nieznanego numeru. Nadawca pisze: „Boję się. Chyba ktoś za mną idzie”. Deso po chwili oddzwania. ale w słuchawce słyszy jedynie trzaski. Nazajutrz okazuje się. że zaginęła dziewczyna z jego klasy. Chłopak nie wie. dlaczego próbowała skontaktować się akurat z nim. ale uznaje to za nieprzypadkowe i zaczyna szukać zaginionej.

Osiedle RZNiW to nie tylko fascynująca historia kryminalna. ale także świeże spojrzenie na hip-hopową subkulturę przełomu wieków i wciąż obecny problem ubóstwa w Polsce.

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 9999

Remigiusz Mróz:


Return to Marshall’s Bayou

Kategoria: Pozostałe

S. H. Baker vividly depicts the beauty and liveliness of the Louisiana Bayou following WWI in her mystery series featuring Cajun lawman Dassas Cormier. Dassas Cormier. a dashing young Frenchman in southwest Louisiana. is torn between his Acadian heritage and the excitement of the Roaring Twenties. He returns home after a tragic end to his police career to find two murders have taken place in Marshall’s Bayou-a town where nothing ever happens. And the woman of his dreams seems to be involved in at least one of the crimes.

Autor: S. H. Baker

Cena: 71.90

S. H. Baker: MP3


Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów

Kategoria: Historia i literatura faktu

Nowy Jork. Brooklyn – chasydzka dziewczyna uwięziona w jednym z najbardziej otwartych miast świata. Nastolatka bez książek. kina. teatru. koncertów. spotkań z rówieśnikami. Poddana opresyjnej tradycji i religii ortodoksyjnej społeczności.
Trudno sobie wyobrazić świat nastoletniej Deborah. zmuszonej do małżeństwa. ogolonej na łyso w dniu ślubu i poddanej przyśpieszonej lekcji dojrzewania seksualnego.  Trudno uwierzyć. że w XXI wieku dziewczyna mieszkająca w Nowym Jorku nie może posługiwać się angielskim. bo to język zepsucia i zła i jest więziona w domu.
Feldman wpuszcza nas do hermetycznego świata. którego grzechy są starannie ukrywane i wypierane. Autorka w przejmujący sposób relacjonuje. jak wyglądało jej życie. pełne nakazów i zakazów.
Życie. które opierało się na milczącym przyzwoleniu na cierpienie

Autor: Robert Maurer

Cena: 29.90

Robert Maurer: MP3fallen crest rodzina doci, inny świat książka, ich piecioro, jej wina i grzech pdf doci, chamfort, waldemar cichoń cukierku ty łobuzie pdf, kimberly mccreight, twierdza 2 poradnik, lee child sto milionów dolarów pdf, marie kondo magia sprzątania, zabójstwo rogera, last first kiss, agnieszka górna, remigiusz mróz wyrok, śródziemie cień wojny poradnik…