trzymaj klasę!

trzymaj klasę! Kategoria: Autor Loren B. Belker. Jim McCormick. Gary S. Topchik ISBN: 978-83-283-6294-9 Cena: 9999 978-83-283-6294-9: Przedmowa do siódmego wydania 9 Podziękowania 10Wstęp 11Część I. A więc zamierzasz zarządzać ludźmi 13 Droga do zarządzania 15 Pierwsze kroki 19 Budowanie zaufania i pewności siebie 29 Okazywanie uznania 33 Aktywne słuchanie 37 Zadania nowego menedżera i…

Published by admin in7 maja 2014
Tagi: , , , ,

trzymaj klasę!

Kategoria: Autor

Loren B. Belker. Jim McCormick. Gary S. Topchik

ISBN: 978-83-283-6294-9

Cena: 9999

978-83-283-6294-9: Przedmowa do siódmego wydania 9 Podziękowania 10Wstęp 11Część I. A więc zamierzasz zarządzać ludźmi 13 Droga do zarządzania 15 Pierwsze kroki 19 Budowanie zaufania i pewności siebie 29 Okazywanie uznania 33 Aktywne słuchanie 37 Zadania nowego menedżera i pułapki. których powinien unikać 43 Postępowanie z przełożonymi 47 Wybór stylu zarządzania 55Część II. Zmagania z nowymi obowiązkami 59 Budowanie dynamiki zespołu 63 Zarządzanie kontra przywództwo 69 Postępowanie z trudnymi pracownikami 71 Rekr…


Tuż za ścianą

Kategoria: Pozostałe

Trzymający w napięciu domestic thriller o przewrotnej fabule. po którym zadacie sobie pytanie: Czy można tak bardzo znienawidzić sąsiada. żeby posunąć się do zabójstwa?

Podmiejska ulica Lowland Way to spełnienie idyllicznego snu. Przepiękne rezydencje. życzliwi sąsiedzi. wspólne zabawy dla dzieci w każdą niedzielę. Ale Darren i Jodie. którzy wprowadzają się do jednego z domów. z nikim się nie liczą. Puszczają w nocy głośną muzykę. zaczynają nieudolny remont i handlują na swojej posesji używanymi samochodami. Wkrótce atmosfera staje się napięta i konflikt wisi w powietrzu. A potem pewnego sobotniego ranka dochodzi do tragedii. która wstrząsa lokalną społecznością. Podczas gdy policja szuka przyczyny śmiertelnego wypadku. zaczynają padać oskarżenia i okazuje się. że każdy ma coś do ukrycia. Detektywi po kolei przesłuchują mieszkańców. którzy zwierają szyki i zgodnie twierdzą. że winny jest Darren Booth. Ale jest pewien problem. Policja im nie wierzy.

„Ten zabójczy thriller o złożonej fabule powinien przemówić do każdego. komu zaleźli za skórę hałaśliwi sąsiedzi.”
PopSugar

„Niezwykle wciągająca powieść. Candlish buduje napięcie aż do punktu kulminacyjnego. który jest równie przerażający. co wiarygodny. Potrafi wydobyć koszmar z beztroskiej codzienności.”
Associated Press

Autor: Louise Candlish

Cena: 27.90

Louise Candlish: MP3


BN

Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 39.90


u kluczowych właściwości. dzięki którym zwyczajny człowiek staje się wybitnym rewolucjonistą lub innowatorem. Poznasz prawdziwe historie przeciętnych ludzi. którzy dokonali niezwyczajnych rzeczy. odnieśli imponujący sukces mimo zniechęcających barier. porażek i głośnego sprzeciwu innych. Przekonasz się. że świat potrzebuje odważnego podchodzenia do innowacji i wcielania w życie przełomowych rozwiązań. Ta wyjątkowa książka wprost wskazuje. co i jak należy robić. Potraktuj ją jako źródło inspiracji i skrzynkę pełną znakomitych narzędzi. dzięki którym osiągniesz każdy cel i pokonasz dowolną przeszkodę!

Zasady. dzięki którym odmienisz świat:

  • zrób własny Wielki Zakład
  • bądź odważny i podejmuj ryzyko
  • wyciągaj wnioski z porażek
  • wyjdź poza swoją strefę komfortu
  • pozwól. aby pilność potrzeby pokonała strach

Teraz Twoja kolej: bądź nieustraszony i zmieniaj

Kategoria: Poradniki

Podziwiamy ludzi. którzy dokonali czegoś wielkiego. co przysłużyło się społeczeństwu i uczyniło świat lepszym. Wielcy przywódcy. myśliciele. nieustępliwi naukowcy. odkrywcy czy wspaniali artyści – oni wychodzili poza schematy i postępowali inaczej. Okazywali nieustraszoność. Nie bali się porażek. raczej starali się przemyśleć przyczyny niepowodzenia. a potem próbowali dalej. Często na swojej ścieżce byli osamotnieni. Kiedy w końcu dokonywali przełomu i osiągali swój cel. korzyści z tego odnosiło wielu ludzi. Dziś. w świecie pełnym wyzwań i potężnych zagrożeń. potrzebujemy takich bohaterów: odważnych. podejmujących ryzyko. umiejących myśleć inaczej niż inni. Ludzkość ma mnóstwo problemów. które mogą rozwiązać tylko nieustraszeni.

Ta inspirująca książka zmotywuje Cię do wykazania się śmiałością. Znajdziesz tu opis pięci

Autor: Simon Sinek

Cena: 39.90

Simon Sinek: MP3


Bóg zawsze znajdzie ci pracę

Kategoria: Poradniki

Trzecia książka Reginy Brett. autorki bestsellerów Bóg nigdy nie mruga. Jesteś cudem i Kochaj.

 

To książka dla tych. którzy przestali kochać to. co robią.

I dla tych. którzy kochają swoją pracę. ale pragną odnaleźć głębszy sens także w innych sferach życia.

Dla tych. którzy są bezrobotni. wykonują pracę poniżej swoich kwalifikacji albo czują się nieszczęśliwi w życiu zawodowym.

Dla tych. którzy zeszli z obranej niegdyś drogi. chwilowo albo bezpowrotnie.

Dla tych. którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową i chcą się dowiedzieć. jak zapisać tę czystą kartę.

Dla tych. którzy przeszli na emeryturę albo nie mogą już dłużej pracować. a pragną wieść pełniejsze życie.

Dla tych. którzy kochają swoją pracę tak bardzo. że chcą zainspirować innych i pomóc im odnaleźć życiową pasję.

Dl

Autor: Remigiusz Mróz

Cena: 39.90

Remigiusz Mróz: MP3syn i ojciec krasicki, the walking dead narodziny gubernatora, romanse współczesne, jak przestać się martwić i zacząć żyć audiobook za darmo, trylogia zdrajcy, czym jest siła, archaizacja w ferdydurke, joanna święcicka, ciemnoniebieski klejnot, katarzyna miller instrukcja obsługi faceta pdf, projekt judyta szustak, auta prl kolekcja, szatan z siódmej klasy film do pobrania, polska może być lepsza, krzysztof bonk, sarah brianne pdf, ciągi liczbowe, sonet o miłości…