Pod szkarłatnym niebem

Pod szkarłatnym niebem Kategoria: Powieści i opowiadania Oparta na wydarzeniach z życia zapomnianego bohatera bestsellerowa powieść Pod szkarłatnym niebem to triumfalna historia niezwykłej odwagi i wytrzymałości pewnego młodego człowieka w jednym z najmroczniejszych okresów historii. Pino Lella nie chce mieć nic wspólnego z wojną czy nazistami. Jest zwyczajnym włoskim nastolatkiem. którego myśli krążą wokół muzyki.…

Published by admin in25 kwietnia 2014
Tagi: , , , , ,

Pod szkarłatnym niebem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Oparta na wydarzeniach z życia zapomnianego bohatera bestsellerowa powieść Pod szkarłatnym niebem to triumfalna historia niezwykłej odwagi i wytrzymałości pewnego młodego człowieka w jednym z najmroczniejszych okresów historii. Pino Lella nie chce mieć nic wspólnego z wojną czy nazistami. Jest zwyczajnym włoskim nastolatkiem. którego myśli krążą wokół muzyki. jedzenia i dziewcząt – lecz dni jego niewinności są policzone. Gdy mieszkanie rodziny Lellów w Mediolanie zostaje zniszczone podczas alianckiego bombardowania. Pino przyłącza się do kolei podziemnej pomagającej Żydom w ucieczce przez Alpy i zakochuje w Annie. starszej od niego o sześć lat pięknej wdowie. Rodzice Pina. chcąc zapewnić mu bezpieczeństwo. zmuszają go. by zaciągnął się do niemieckiej armii. Sądzą. że to posunięcie uchroni go przed walką. Jednak gdy młody Pino zostaje ranny. po wyjściu ze szpitala zostaje zwerbowany na o

ISBN: 978-83-65590-06-0

Cena: 9999

978-83-65590-06-0:


wyrwać…Dom bez klamek to pierwszy tom z cyklu powieści kryminalnych z Niną Warwiłow.

Kategoria: Autor

Jędrzej Pasierski

ISBN: 978-83-951090-9-6

Cena: 9999

978-83-951090-9-6:


Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości

Kategoria: Poradniki

Książka jest wznowionym wydaniem „Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości”

Uśmiechnij się do swojego szczęścia

  • Odzyskaj radość ducha
  • Naucz się cieszyć każdym dniem
  • Pobudź swoje endorfiny do działania

 

Fantastyczna! Marci Shimoff napisała książkę. która jest praktyczna. inspirująca i przystępna. Wskazuje w niej czytelnikom techniki pomagające wprowadzić szczęście do wszystkich sfer życia: cielesnej. umysłowej. uczuciowej. duchowej i zmysłowej. To siedem książek połączonych holistycznie w jedną.

Stephen Covey. autor bestsellera 7 nawyków skutecznego działania

 

Szczęście to jedyna rzecz. która się mnoży. gdy się ją dzieli

Albert Schweitzer

 

Co sprawia że czujesz się szczęśliwy? Pół tabliczki czekolady? Zakupy? Uścisk ukochanej osoby? Szybka jazda samochodem? Seks? A gdyby tak wszystkie te najlepsze momenty zebrać w jedno i cudownie rozmnożyć? Czemu nie. masz przecież konstytucyjne prawo do szczęścia. Powinieneś się go domagać – i to codziennie. Bez żadnych kompromisów!

 

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do życia. dowiesz się. jak zintensyfikować to uczucie. Jeżeli natomiast czujesz się nieszczęśliwy. dzięki tej książce nauczysz się pozbywać złych emocji. a także znajdować w życiu prawdziwą radość i sens. Opierając się na najnowszych odkryciach specjalistów z dziedziny psychologii pozytywnej i neurofizjologii. autorka proponuje prosty i skuteczny program. Jego wdrożenie podniesie Twój poziom endorfin – tych wspaniałych hormonów szczęścia. Poszybuje on w górę jak rakieta.

 

Zbuduj swój własny Dom Szczęścia

 

  1. Fundamenty – weź odpowiedzialność za swoje szczęście.
  2. Filar umysłu – nie wierz we wszystko. co myślisz.
  3. Filar serca – pozwól. by prowadziła Cię miłość.
  4. Filar ciała – spraw. by Twoje komórki były szczęśliwe.
  5. Filar duszy – połącz się z Absolutem.
  6. Dach – żyj z poczuciem celu.
  7. Ogród – dbaj o dobre relacje z innymi.

 

W tej książce znajdziesz proste i praktyczne wskazówki. jak doświadczyć głębszego i bardziej trwałego poczucia szczęścia. niezależnie od zewnętrznych okoliczności.

Jack Canfield. ze „Wstępu”

 

 

 

 

 

Autor: Marci Shimoff. Carol Kline

Cena: 31.99

Marci Shimoff. Carol Kline: MP3


Dziewczynka. która widziała zbyt wiele

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Ile można poświęcić dla ukochanej osoby?

Ania i Aaron są dla siebie całym światem. Kiedy ich matka zaczyna chorować. trafiają pod opiekę ciotki. Jej dom. który dziewczynka pamięta jako niezwykle piękny. wypełniony antykami. okazuje się miejscem przemocy i dramatycznej walki. Kto obroni rodzeństwo. gdy wszystkie granice zostaną przekroczone? Czy Aaronowi uda się uchronić swoją ukochaną siostrę? Czy dziecięca wyobraźnia Ani pozwoli jej zapomnieć o przerażających wydarzeniach w zamkniętym pokoju?

***

„Poruszająca powieść o ludziach. których życie było piekłem… aż w końcu miłość pokonała strach. Pamiętaj. że zawsze dasz sobie radę z własnym »potworem« pod warunkiem. że przestaniesz się go bać”.

Małgorzata Domagalik

***

»Dziewczynka. która widziała zbyt wiele«

Autor: H. W. Crocker III

Cena: 102.90

H. W. Crocker III: MP3trapped romans mafijny pdf doci, erotyczny poker, 4 godzinny tydzień pracy pdf docer, krzyk zagubionych serc, jo nesbo ksiazki, jak żyć w rodzinie i przetrwać, wszystko co w tobie kocham pdf, dorota masłowska paw królowej, sensacje 20 wieku słuchowisko, zdrzemnij, zagadnienia transportowe badania operacyjne krok po kroku, ada albo żar, książki gry o tron, lech i przybłęda, bądź damą myśl jak facet pobierz, roger lancelyn green, syrena artur oppman, dan wells…