Osobista reputacja. Jak budować markę w dobrym stylu

Osobista reputacja. Jak budować markę w dobrym stylu Kategoria: Ekonomia i biznes Listen to „RODK #047 Ewa Wilmanowicz – Marka i reputacja osobista” on Spreaker. Ty – brand klasy premium Reputacja to rezultat tego. kim jesteś i co osiągnąłeś. Suma wszystkich decyzji podejmowanych od początku kariery aż do dzisiaj. Nawet tej. czy kupić tę książkę.…

Published by admin in11 kwietnia 2014
Tagi: , ,

Osobista reputacja. Jak budować markę w dobrym stylu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Listen to „RODK #047 Ewa Wilmanowicz – Marka i reputacja osobista” on Spreaker.

Ty – brand klasy premium

Reputacja to rezultat tego. kim jesteś i co osiągnąłeś. Suma wszystkich decyzji podejmowanych od początku kariery aż do dzisiaj. Nawet tej. czy kupić tę książkę. Dobre decyzje przynoszą dobre rezultaty. a dopiero one. osiągane przez pewien czas. składają się na osobistą reputację.

Dzisiejszy świat pozorami stoi. Można mieć najlepsze wykształcenie. prestiżowy zawód. miliony na koncie i… pozostać w strefie cienia. Nigdy nie zyskać autorytetu. uznania i szacunku wpływowych ludzi. Reputacja często broni się sama. pozwala osiągać zyski. a także cele prywatne i towarzyskie. jakiekolwiek by one były.

W tej książce zabieram Cię w podróż. która prowadzi do bycia człowiekiem z dobrą reputacją. Pokazuję światowe trendy. które czynią reputację kapitałem przyszłości. demaskuję triki kreowania sztucznego wizerunku. byś przestał kierować się wyidealizowanym światem wirtualnym i skupił się na rzetelnej pracy. Uczę. jak zbudować własną wartość i wewnętrzną siłę. a następnie przełożyć to na relacje z najważniejszymi dla Ciebie ludźmi. w imię Twoich wartości. Zwieńczeniem jest zestaw wskazówek. które możesz od razu wykorzystać – zarówno w świecie biznesu. jak i w życiu prywatnym – by zbudować własną wiarygodność. autorytet. uznanie… Krótko mówiąc: stać się człowiekiem z dobrą reputacją.

Autor: Ewa Wilmanowicz

Cena: 23.90

Ewa Wilmanowicz: MP3


Ego-rcyzmy. Poznaj. czym jest i jak działa ego

Kategoria: Poradniki

W przyszłości ktoś będzie patrzył na Twoje pokolenie z niedowierzaniem. zastanawiając się. jak ludzie mogli żyć w taki sposób. Mieć głowy wypełnione lękami z przeszłości. mimo że przecież możliwe jest życie tylko w teraźniejszości. Oczekiwać z niepewnością przyszłych rezultatów. tak jakby od nich zależała wartość człowieka. choć każdy przecież jest wartością samą w sobie. Snuć historie na temat swojego „ja”. tak jakby można było człowieka określić jakąkolwiek etykietą. Idealizować albo krytykować innych i uznawać siebie za lepszych albo gorszych. Oceniać świat w kategoriach dobra lub zła. tak jakby jakikolwiek umysł był w stanie rozpoznać wyroki boskie i ocenić. co powinno. a co nie powinno się dziać.

Będzie to możliwe dopiero za kilkadziesiąt. może kilkaset lat. Ludzkość nie zrozumiała jeszcze. że oświecenie i życie w stanie bezwarunkowego szczęścia oraz mądrości nie jest azjatycką bajką. ale jedyną prawdziwą drogą. dostępną dla każdego. A może Ty już jesteś na tym etapie?

 

 

 

 

 

Ta książka opisuje funkcjonowanie ego. czyli iluzję istnienia ludzkiego „ja”. Tłumaczy. czym są myśli i na jakich zasadach identyfikacja z nimi wciąga nas w świat iluzji. Wyjaśnia pojęcie separacji. oddzielającej nas od prawdziwej rzeczywistości i budującej fałszywe opinie czy poglądy. przez które cierpimy. Jest mapą wskazującą drogę do zrozumienia ego i ciągłego oświecania się. prowadzącego nieuchronnie do absolutnej. bezwarunkowej wolności. Uczy odstawania się zamiast stawania i jest powrotem do źródeł prawdziwej ludzkiej natury. Jeśli sądzisz. że jesteś kimś więcej. niż wydaje Ci się na co dzień. znajdziesz tu rozwiązania. jakich szukasz.

 


Autor: Mateusz Grzesiak

Cena: 29.90

Mateusz Grzesiak: MP3


Weryfikacja

Kategoria: Historia i literatura faktu

W Polsce władzę przejmuje nowa prawicowa partia. Bierze na celownik Wojskowe Służby Informacyjne. a ich żołnierzy traktuje jak bandytów. WSI idą do kosza. a wraz z nimi ludzie. którzy dotąd wiernie służyli swojemu krajowi.

Z taką rzeczywistością i zupełnie nowymi wrogami musi zmierzyć się pułkownik Radosław Sztylc. W „Weryfikacji” spotkamy bohaterów znanych z „Hajlajfu”: komandora Sobolewskiego. Czarnego czy Beverley. Sztylc znowu musi walczyć o życie. Po piętach depczą mu: bezwzględny zabójca z przeszłością w KGB. Białorusini i zdrajcy z własnej firmy. Kto poluje na oficerów WSI? Droga do odpowiedzi jest długa i zaprowadzi nas na Kaukaz. do Gruzji stojącej na progu wojny z Rosją. Kto przeżyje? Kto zginie? Kto okaże się kretem? Odpowiedź da nam „Weryfikacja”!

Autor: Kafir. Łukasz Maziewski

Cena: 9999

Kafir. Łukasz Maziewski: MP3przepiękny list matki do córki, konkurs walentynki, statek josepha conrada krzyżówka, system partii hegemonicznej, książki pdf free, pocałunek zdrajcy 2, mechaniczny ksiaze, zahir paulo coelho, jak mówić żeby maluchy nas słuchały, diagnoza z matematyki klasa 3 gimnazjum pdf, necronomicon pdf, chłopcy z paranzy, co widziały wrony, pamięć absolutna nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia…