balik. czy kapitan? Odpowiedź będzie zaskakująca.

balik. czy kapitan? Odpowiedź będzie zaskakująca. Kategoria: Autor Zuzanna Śliwa ISBN: 978-91-7903-770-3 Cena: 9999 978-91-7903-770-3: Drzewo Wspomnień 11: Płacz! Płacz! Kategoria: Fantastyka i fantasy Źle się dzieje w Daborze. Pozbawione przywództwa Witii i nękane atakami potężnego cesarstwa Hemaru państwo chyli się ku upadkowi. Okradany przez urzędników skarbiec świeci pustkami. Po wielu latach wojny brakuje wiary…

Published by admin in10 kwietnia 2014
Tagi: , , , ,

balik. czy kapitan? Odpowiedź będzie zaskakująca.

Kategoria: Autor

Zuzanna Śliwa

ISBN: 978-91-7903-770-3

Cena: 9999

978-91-7903-770-3:


Drzewo Wspomnień 11: Płacz! Płacz!

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Źle się dzieje w Daborze. Pozbawione przywództwa Witii i nękane atakami potężnego cesarstwa Hemaru państwo chyli się ku upadkowi. Okradany przez urzędników skarbiec świeci pustkami. Po wielu latach wojny brakuje wiary w to. że nierówna walka z cesarstwem ma jakikolwiek sens.

 

W desperackiej próbie ocalenia Daboru na nową przywódczynię wybrana zostaje Saja – dwunastoletnia wnuczka ostatniej Witii. Z pomocą woja Mira. wilka Skry. zielarek. sieci daborskich agentek i wtrącających się we wszystko duchów przodkiń młoda Witia musi wypełnić swoją pierwszą misję – zatrzymać nieuchronną inwazję Żeglarzy z wysp Trogen. bezwzględnych piratów sprzymierzonych z cesarstwem.

 

Pełna słowiańskiej magii opowieść o dojrzewaniu i kształtowaniu charakteru. o mocy. jaką niesie wierność tradycji.

 

 

 

Magdalena Lewandowska to nałogowy c

Autor: Sarah McCoy

Cena: 39.90

Sarah McCoy: MP3


ron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999


Naucz ich. jak mają Cię traktować! Praktyczny podręcznik asertywności. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Nikt nie zadba o Ciebie lepiej niż Ty sam!

„Bądź grzeczny”. „czekaj na swoją kolej”. „nie krzycz”. „bądź miły. uśmiechnięty i dobrze wychowany. a świat to doceni. zauważy cię i nagrodzi”… Takie i podobne przekazy od maleńkości słyszymy z ust rodziców. dziadków i nauczycieli. Mają uczynić z nas ludzi kulturalnych. szanujących innych. zdolnych do współpracy. Wszystko byłoby w porządku. gdyby każdy stosował się do tych zasad. Jest jednak inaczej. Najpierw w dzieciństwie. a potem w dorosłym życiu wciąż spotykamy się z ludźmi. którzy porozumiewają się ze światem zupełnie inaczej. I swoje reguły gry brutalnie narzucają innym – mniej asertywnym.

Autor tej książki od lat uczy asertywności. Rozumie ją nie tylko jako umiejętność mówienia NIE. gdy nie mamy ochoty powiedzieć TAK. Asertywność jest dla niego także sztuką zachowania kultury w sytuacjach trudnych. gdy inni przekraczają granice naszego terytorium. oraz umiejętnością zachowania elegancji i dyplomacji. gdy inni są nie do końca fair. Z książki dowiesz się. jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. m.in. z presją i namowami. jak być asertywnym wobec podwykonawców. jak wykazać się asertywnością w państwowej służbie zdrowia i kiedy asertywność może się przydać młodym małżeństwom.

Autor: Bartłomiej Stolarczyk

Cena: 39.90

Bartłomiej Stolarczyk: MP3


Kobiety nieidealne: Magda. Tom 1

Kategoria: Powieści i opowiadania

Magda jest jak pierwszy łyk dobrego Chablis i – uwaga! – tak samo mocno uderza do głowy. a potem chce się tylko więcej … Magda postanawia wreszcie dorosnąć i wyprowadzić się z narzuconej sobie niewoli. szuka tylko odpowiedniego Mojżesza. Wszystko się przeplata. Jak w życiu … To lekka i zabawna historia czterech przyjaciółek dotykając wielu damskich tematów; czyli małżeństwa. macierzyństwa. randek czy nawet braku wiary w siebie. Kobiety. które choć nie są idealne i popełniają każdego dnia jakieś drobne błędy. starają się iść na przód z podniesionym czołem wierząc. że wszystko może się udać. Jednym słowem: kobiety nieidealne wyjątkowe!

Autor: Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Cena: 29.90

Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles: MP3oskar i pania róża pdf, klasa pani czajki, camilla lackberg złota klatka pdf, sous vide książka kucharska pdf, devlin pdf, krzysztof pogoda, kontrakt na miłość pdf, emma chase zaplątani pdf, zły leopold tyrmand pdf, na tropach smętka pdf, wkręceni chomikuj pl, b.a. paris, rachunek tensorowy, szydełkowanie książka pdf, rayman origins, być sprawnym jak lampart, luca vitiello…