Jak nie dać sobą manipulować

Jak nie dać sobą manipulować Kategoria: Poradniki MANIPULATORZY ROZPORZĄDZAJĄ JEDYNIE TAKĄ MOCĄ. JAKĄ IM NADAJEMY „Kiedy mają przed sobą ludzi przenikliwych. pozbieranych i stanowczych. stają się bezbronni. Nie mam najmniejszego zamiaru «unicestwiać» biednych manipulatorów. Dążę jedynie do tego. aby nie pozostawiano im pola do działania i by nie mogli wyrządzać tylu szkód. Chciałabym także. abyś…

Published by admin in6 kwietnia 2014
Tagi: , , , , ,

Jak nie dać sobą manipulować

Kategoria: Poradniki

MANIPULATORZY ROZPORZĄDZAJĄ JEDYNIE TAKĄ MOCĄ. JAKĄ IM NADAJEMY

„Kiedy mają przed sobą ludzi przenikliwych. pozbieranych i stanowczych. stają się bezbronni. Nie mam najmniejszego zamiaru «unicestwiać» biednych manipulatorów. Dążę jedynie do tego. aby nie pozostawiano im pola do działania i by nie mogli wyrządzać tylu szkód. Chciałabym także. abyś mógł utrzymywać z nimi kontakty. dokładnie wiedząc. czego się po nich spodziewać”.

Manipulacja przybiera różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie czy w pracy po dominację jednej osoby w związku czy silny wpływ przyjaciela. Co najgorsze. na każdym etapie życia możemy spotkać ludzi. którzy będą chcieli nas wykorzystać. żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki – jednocześnie proste i wyrafinowane – są niezwykle skuteczne. dlatego wielu z nas żyje w toksycznych relacjach. nawet o tym nie wiedząc.

Z tej książki. p

Autor: Marta Fox

Cena: 27.30

Marta Fox: MP3


Spray. Część 2

Kategoria: Pozostałe

Romantyczna ekspedycja badawcza policjantów aspirantów i artystki graffiti trwa nadal. a ich eksperymentalny trójkąt wznosi się na nowy poziom. W tym brutalnie erotycznym opowiadaniu wszędzie są części ciała. płyny i podniecenie i jeśli wcześniej brakowało ci fantazji. teraz to się odmieni.

Vanessa Salt to pseudonim pary pisarzy mieszkających gdzieś w środkowej Szwecji. Inspirację do opowiadań Vanessa znajduje w licznych podróżach dookoła świata. gdzie upalne egzotyczne miejsca pobudzają jej erotyczną fantazję. Pisze lekko. z poczuciem humoru i namiętnością. która pojawia się w najmniej spodziewanym momencie.

Autor: Vanessa Salt

Cena: 4.99

Vanessa Salt: MP3wroga miłość ana rose pdf doci, john grisham bractwo, dukaj po piśmie, judith viorst to co musimy utracić, słodki romeo, cien wiatru pdf, energia chi, moje dwie głowy książka chomikuj, opowiesci z narnii pdf, sekretne życie roślin, endiex ulotka, dla ellison pdf, cukierku ty łobuzie pdf całość, sekiro bezgłowy, henryk pietruszczak, siłaczka audiobook, ogród letni pdf, pan i jego niewolnica, zaklinacz koni, gdy ogień gaśnie, giermak, dungeon siege 3 poradnik pdf, wstep do prawoznawstwa pdf…