Ensnared

Ensnared Kategoria: Pozostałe After surviving a disastrous battle at prom. Alyssa has embraced her madness and gained perspective. She’s determined to rescue her two worlds and the people and netherlings she loves. even if it means challenging Queen Red to a final battle of wills and wiles … and even if the only way to…

Published by admin in9 marca 2014
Tagi: , , , , , , ,

Ensnared

Kategoria: Pozostałe

After surviving a disastrous battle at prom. Alyssa has embraced her madness and gained perspective. She’s determined to rescue her two worlds and the people and netherlings she loves. even if it means challenging Queen Red to a final battle of wills and wiles … and even if the only way to Wonderland. now that the rabbit hole is closed. is through the looking-glass world-a parallel dimension filled with mutated and violent netherling outcasts.In the final installment of the wildly popular Splintered trilogy. Alyssa and her dad journey into the heart of magic and mayhem in search of her mom and to set right all that’s gone wrong. Together with Jeb and Morpheus. they must salvage Wonderland from the decay and destruction that has ensnared it. But if they succeed and come out alive. can everyone truly have their happily ever after?

Autor: A. G. Howard

Cena: 117.90

A. G. Howard: MP3


Adler. Tajemnica Zamku Bazina

Kategoria: Powieści i opowiadania

Oryginalna i emocjonująca powieść przygodowa ze sporą dawką fantastyki i humoru.

W małym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są lokalne zwierzęta. jednak z biegiem czasu ataki nasilają się. Wreszcie w noc Halloween. podczas obłędnej imprezy w ruinach klasztoru. dochodzi do prawdziwej tragedii. Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę. więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich. do miasteczka przybywa młody zoolog Adler. syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler rozpoczyna prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia szybko zmierza do zaskakującego i zgubnego końca.

“Wyatt poprawił kciukiem okulary i zmusił się. by odczytać skąpą treść sensacyjnego artykułu. Głosił on. co następuje: CZY W PELHAM GRASU

1: 9999

Cena:

9999:


Bieganie metodą Gallowaya. Ciesz się dobrym zdrowiem i doskonałą formą!

Kategoria: Pozostałe

Cała Polska biega z nami!

 • Programy przygotowań do biegu na 5 km. biegu na 10 km oraz półmaratonu
 • Kluczowe informacje dla początkujących oraz bezcenne strategie dla wytrawnych biegaczy
 • Zasady odpowiedniej diety. przygotowania się do biegu oraz doboru obuwia

dobiegu.pl

Zapraszamy na nasz blog dobiegu.pl!
 


 

Jeff Galloway jest jednym z tych nielicznych ludzi. którzy nie tylko znają się na swojej dziedzinie. ale i potrafią przekazać tę wiedzę w procesie nauczania.

Frank Sorter.
złoty medalista w maratonie na igrzyskach olimpijskich z 1972 roku.

Jeff Galloway to jeden z najbardziej doświadczonych. rozważnych i nowatorskich biegaczy długodystansowych w Ameryce. Jego książka umożliwia teraz wszystkim biegaczom korzystanie z jego pomysłów. żeby mogli poprawić swoje biegi przy użyciu wypróbowanych na trasie metod.

Joan Ullyot.
autorka książki Running Free

Do biegu gotowi? Start!

Jesteś wiecznie zabiegany? Męczy Cię nieustanna gonitwa za pieniędzmi? Masz dość wyścigu szczurów? Odstresuj się i zacznij biegać — dla czystej przyjemności! Bieganie jest dobre na wszystko! Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. poprawia sprawność. zapewnia dobre samopoczucie. wzmacnia zdrowie. Nie musisz kupować kosztownych karnetów na siłownię. by cieszyć się doskonałą formą — i to przez cały rok.

Przekazujemy Ci kompletny przewodnik po świecie biegów. który oprócz wielu praktycznych informacji zawiera również programy przygotowań do trzech rodzajów wyścigów — biegu na 5 km. biegu na 10 km oraz półmaratonu. Jeśli jesteś nowicjuszem. dowiesz się. jak rozpocząć bieganie i wytrwać w nim. Jeśli jesteś biegaczem wyczynowym. znajdziesz tu poważne rady dotyczące zaawansowanego treningu (między innymi jak lepiej przygotować się do wyścigów i uniknąć kontuzji związanych z nadmiernym wysiłkiem). Weterani zawodów odkryją z kolei nowe pomysły w zakresie strategii stosowanych na trasie biegu. które w przyszłości przyniosą poprawę wyników.

Wznieś się ponad ograniczenia! Dzięki determinacji. cierpliwości i wytrwałości możesz stać się znakomitym biegaczem. Niezależnie od tego. jakie są Twoje umiejętności i jak wysoko mierzysz. powinieneś biegać inteligentnie. dbać o zdrowie i siłę. pilnować wagi. biegać w należytej kondycji. unikać kontuzji i czerpać z tego przyjemność.

Książka ta zachęci Cię do działania i podtrzyma Twoją motywację tak. że bieganie stanie się Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu na całą resztę życia!

 1. Rozciąganie. ćwiczenia wzmacniające i trening mieszany.
 2. Programy codziennego i cotygodniowego kilometrażu.
 3. Najaktualniejsze informacje na temat odżywiania.
 4. Treningi w skrajnym upale i na zimnie.
 5. Analizy kontuzji i ich leczenia.
 6. Motywacja i trening mentalny.
 7. Dobór odpowiedniego obuwia.
 8. Bieganie po czterdziestce.
 9. Tabela przewidywania wyników wyścigu.

 


Główny patron medialny:

 


 

Patroni medialni:

 

 

 

Autor: Jeff Galloway

Cena: 39.90

Jeff Galloway: MP3


o utter a word?

Kategoria: Autor

Andrew Taylor

ISBN:

Cena: 9999

:skala norton pdf, siostra kleopatry, miłość i jej następstwa, maybe now colleen hoover, jeżycjada tom 23, siuda angielski, kto się boi pana wolfe a, baśnie z czterech stron świata, w poświacie księżyca pdf, żarski ślad, czernina czy czarnina, biedny śmieciowy kitku, wymarzony narzeczony, auroville miasto z marzeń…