Astrofizyka dla zabieganych

Astrofizyka dla zabieganych Kategoria: Historia i literatura faktu Jaka jest natura przestrzeni i czasu? Jakie jest nasze miejsce we wszechświecie? Jak wszechświat przenika nas samych? Jeżeli chcecie poznać przemawiające do wyobraźni. a zarazem konkretne odpowiedzi na te intrygujące i poszerzające horyzonty pytania. nie znajdziecie lepszego źródła niż książka napisana przez znanego amerykańskiego astrofizyka i bestsellerowego…

Published by admin in7 marca 2014
Tagi: , , , ,

Astrofizyka dla zabieganych

Kategoria: Historia i literatura faktu

Jaka jest natura przestrzeni i czasu? Jakie jest nasze miejsce we wszechświecie? Jak wszechświat przenika nas samych?

Jeżeli chcecie poznać przemawiające do wyobraźni. a zarazem konkretne odpowiedzi na te intrygujące i poszerzające horyzonty pytania. nie znajdziecie lepszego źródła niż książka napisana przez znanego amerykańskiego astrofizyka i bestsellerowego autora Neila deGrasse’a Tysona.

Dziś mało kto ma czas na kontemplację kosmosu. Tyson dobrze o tym wie. sprowadza więc cały wszechświat na ziemię. pisząc o nim jasno i zwięźle. z błyskotliwym poczuciem humoru. w smakowitych rozdziałach. które możecie z łatwością pochłonąć w dowolnym czasie i miejscu waszego wypełnionego zajęciami dnia.

Nieważne. czy właśnie czekacie na filiżankę porannej kawy. na przyjazd autobusu czy odlot samolotu – sięgnijcie po „Astrofizykę dla zabieganych”. Ta książka wyjaśni wam wszystko. czego potrzebujecie. by zyskać obeznanie z kosmosem… i zachwycić się nim!

Autor: Neil deGrasse Tyson

Cena: 34.99

Neil deGrasse Tyson: MP3


Pozdrowienia z Londynu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Prywatny detektyw Stanisław Berg ponownie staje przed zadaniem rozwikłania tajemniczej zagadki. Tym razem łódzką społecznością z końca XIX wieku wstrząsa bestialska zbrodnia. Ofiarami bezwzględnego mordercy padły dwie młode kobiety. Ich ciała zostały makabrycznie okaleczone. Policja. która początkowo zajmowała się sprawą. zawiesza swoje działania. Całą energię angażuje w kontrolę robotniczych strajków. które zaczynają wybuchać w całym mieście. Młody detektyw przejmuje sprawę. a trop prowadzi go do stolicy Anglii. Czy wyprawa do Londynu pozwoli na złapanie zabójcy kobiet?

 

„Pozdrowienia z Londynu” to drugi tom z kryminalnego cyklu o Stanisławie Bergu. Pierwszy raz czytelnicy mieli okazję spotkać młodego detektywa w powieści „Trzeci bieg Styksu”. Ostatni. trzeci tom serii nosi tytuł „Dolina popiołów”.

 

 

Krzysztof Beśka (ur. 1972) – po

Autor: Joanna Jax

Cena: 34.95

Joanna Jax: MP3


Finansowy kozak. Zarabiaj. ile chcesz. i spełniaj marzenia

Kategoria: Poradniki

Finansowy kozak. Zarabiaj. ile chcesz. i spełniaj marzenia

Życie z dużą kasą może być bardzo fajne. Odpadają kłopoty w rodzaju rat kredytu. zepsutego auta czy przeciekających butów. które koniecznie muszą wytrzymać do końca sezonu. Zamiast tego pojawiają się co prawda inne problemy. lecz ich rozwiązywanie jest dużo przyjemniejsze – w końcu ileż można kupować wypasionych limuzyn? Wielki szmal to również spełnianie marzeń – tak własnych. jak i ukochanych osób. To wreszcie wolność i możliwość beztroskiego życia na swoich warunkach. Tyle tylko. że do milionów dochodzi się dzięki wielkiej nieuczciwości albo dzięki ogromnemu szczęściu…

Jeśli szukasz trzeciej ścieżki do osiągnięcia wielkiego bogactwa. właśnie trzymasz ją w dłoni. Tak naprawdę odpowiedzi masz w głowie. a dzięki tej książce odkryjesz je i wykorzystasz. Spostrzeżesz. że zamiast z

39.90: 1

Cena:

1:


Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym

Kategoria: Poradniki

Autor bestsellera Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Ludzie nie lubią zmian i często się ich obawiają. To oczywiste – zmiany niosą ryzyko. że coś się pogorszy. a dostosowanie się do nowych warunków wymaga wysiłku. Tymczasem proces osiągania sukcesu w karierze ma dynamiczny charakter. Trzeba nie tylko akceptować zmiany. ale także niekiedy je inicjować. Dobrze jest również umieć przekonywać do nich współpracowników. zwłaszcza gdy się okazuje. że wypracowane i doskonalone latami metody są w danym momencie niewystarczająco dobre. Ponadto należy przyjąć. że bez względu na to. jak dobrze idzie dziś. warto przygotować się na zmianę sposobu działania w przyszłości.

Ta książka jest znakomitą pomocą w radzeniu sobie ze zmianą. Opisano tu powody. dla których ludzie się przed nią bronią. a także przedstawiono techni

Autor: Tomasz Kryszczyński

Cena: 39.90

Tomasz Kryszczyński: MP3


Dogadać się z innymi. czyli Porozumienie bez Przemocy nie tylko w życiu organizacji

Kategoria: Poradniki

By poczuć radość w poniedziałkowy poranek…

Wyobraź sobie firmę wolną od krzyku. konfliktów. wzajemnego punktowania i obgadywania za plecami. Wyobraź sobie środowisko pracy bez kompleksów. bez zagrożenia. przyjazne miejsce. gdzie Ty i ludzie wokół macie poczucie sensu i własnej wartości. Wyobraź sobie. że z zawodowej rzeczywistości usuwasz przemoc. agresję. szantaż. pretensje. fochy i oceny. w zamian tworzysz nowy świat. oparty na szacunku. współpracy. dialogu oraz – co najważniejsze – na kontakcie z innymi ludźmi i wzajemnym zrozumieniu. Wyobraź sobie świat. w którym można być efektywnym i zadowolonym ze swojej pracy. Wyobraź go sobie. a potem wprowadź jego reguły do swojej codzienności.

Twórcą idei zwanej Porozumieniem bez Przemocy (Nonviolent Communication – NVC) jest amerykański psycholog Marshall B. Rosenberg. Zaproponował on sposób komunikacji. w którym odchodzi się od paradygmatu szukania winnego. ustalania za wszelką cenę. kto ma rację. na rzecz budowania relacji i wypracowywania na jej podstawie rozwiązań wygrany – wygrany. Nie ma tu miejsca na przemoc. strach. ocenianie. co dobre. a co złe. w zamian jest uważność na fakty i obserwacje. refleksja. jakie uczucia. a zatem i potrzeby. wywołują w nas dane sceny. sytuacje czy zachowanie drugiego człowieka. Nie ma spychania na kogoś odpowiedzialności za własne samopoczucie. Jest koncentracja na słuchaniu. dbanie o siebie i innych. W efekcie. w atmosferze porozumienia. wszystkim pracuje się przyjemniej i spokojniej. Wzrasta entuzjazm. pojawiają się nowe pomysły. poprawiają się wyniki finansowe. Firma ma świetną reputację jako pracodawca. więc do wolnych stanowisk ustawia się kolejka chętnych.

Piękne. prawda? W dodatku realne. Poznaj reguły Porozumienia bez Przemocy i już dziś zacznij je wprowadzać w swoim życiu i we własnej organizacji!

 

Autor: Joanna Berendt. Agnieszka Kozak

Cena: 39.90

Joanna Berendt. Agnieszka Kozak: MP3


/p>

Kategoria: Autor

Krystyna Mirek

ISBN: 978-83-8117-062-8

Cena: 9999

978-83-8117-062-8:iza klementowska, władca pierścieni powrót króla książka, żywe trupy komiks, jonas jonasson, bound by temptation pdf pl, empel, 25 lat niewinności książka, małgorzata gersdorf giaro, wiedzmin 2 miecze, mnie nie oszukasz, problem trzech ciał audiobook, doktor bluthgeld, tajemnica domu cabotów, nowe oblicze greya ebook online, lara adrian rasa środka nocy, simon beckett chemia śmierci pdf, jesienna miłość nicholas sparks, naucz ich jak mają cię traktować…