Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 2. Znak czterech

Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 2. Znak czterech Kategoria: Literatura młodzieżowa   Tom drugi z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Mary Morstan prosi Holmesa i Watsona o rozwiązanie zagadki tajemniczych prezentów. Historia prowadzi…

Published by admin in26 lutego 2014
Tagi: , , , , , ,

Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 2. Znak czterech

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Tom drugi z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki.

Mary Morstan prosi Holmesa i Watsona o rozwiązanie zagadki tajemniczych prezentów. Historia prowadzi ich do rozszyfrowania tajemnicy zbrodni sprzed lat i rozwikłania znaczenia „Znaku Czterech”.

Dla dzieci powyżej 7 lat.

 

Autor: Sir Arthur Conan Doyle

Cena: 29.95

Sir Arthur Conan Doyle: MP3


Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Drzewie przez długi czas było dla Justyny i jej bliskich oazą spokoju. Tutaj. wśród bujnej przyrody i oddanych przyjaciół odnaleźli w sobie wielkie pokłady wrażliwości i pogody ducha. Tu nauczyli się dostrzegać piękno otaczającego ich świata. Pobyt w pensjonacie dodawał im sił w zmaganiach z codziennymi problemami.

Tym razem nad Leśną Ostoją i jej nowymi właścicielami zbiorą się wyjątkowo groźne i ciemne chmury. Justynę i jej bliskich czeka wiele wyzwań i trosk. które postawią pod znakiem zapytania ich dalsze życie w Drzewiu. Ktoś będzie próbował zniszczyć ich spokój. Czy razem uda im się pokonać trudne chwile? Czy nad ukochanym pensjonatem znów rozbłyśnie słońce?

Daj się przenieść w miejsce. oddalone od miejskiego zgiełku. w którym tak łatwo się zatracić i na powrót poczuć bliskość otaczającej nas przyrody.

Autor: Joanna Tekieli

Cena: 102.90

Joanna Tekieli: MP3


Ania ze Złotego Brzegu

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Szósty tom cyklu powieści o Ani z Zielonego Wzgórza to przede wszystkim opowieść o domu. jaki stworzyli Ania i Gilbert. widzianym oczami ich dzieci. Złoty Brzeg to miejsce. w którym zwariowana piątka dorasta. przeżywa pierwsze przygody. marzy o dalekich podróżach i poznaje siebie. wkraczając w trudny wiek dojrzewania. Jakby tego było mało. spokój domu Blythe’ów zakłóca niespodziewane pojawienie się krewnej Gilberta. dając początek serii dramatycznych. wzruszających. a niekiedy komicznych zdarzeń. Małżeństwo Blythe’ów wisi na włosku… Czy rodzina przetrwa burzę?

Autor: Lucy Maud Montgomery

Cena: 20.90

Lucy Maud Montgomery: M


Zanim cię zapomnę

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jak odnaleźć magię świąt w zupełnie niemagicznej rzeczywistości? Przeczytajcie nową powieść autorek Innej kobiety i przekonajcie się sami!

Roma Świderska to wielka gwiazda polskiego filmu i teatru. A przynajmniej kiedyś nią była. Przygasłą popularność próbuje ratować mało prestiżowymi fuchami. W tym roku ma być główną atrakcją corocznego bożonarodzeniowego balu charytatywnego w Łebie. A ponieważ jej zakręcona menadżerka myli daty i warunki umowy. Roma zjawia się w opustoszałym zimą miasteczku już 22 grudnia. Niestety nie może się już wydostać. bo na morzu szaleje sztorm. a na lądzie zamieć stulecia i służby ratownicze odradzają wychodzenie z domu. W dodatku zamiast do ekskluzywnego hotelu Roma trafia do pensjonatu Villa Bryza. Villę Bryza prowadzi dobiegająca czterdziestki Sonia. Sonia kocha swoje miasteczko. zwłaszcza poza sezonem. kiedy wreszcie opuści je stonka. jak czule nazywa turystów.

Zanim cię zapomnę to bardzo prawdziwa. pełna cierpkiego humoru powieść. która sprawi. że zapomnicie o całym świecie.

Autor: Karolina Głogowska. Katarzyna Troszczyńska

Cena: 17.90

Karolina Głogowska. Katarzyna Troszczyńska: MP3kim dzong un waga, kaizen pdf, zeus pan olimpu gra, jakub żulczyk czarne słońce, kot w pustym mieszkaniu interpretacja, elex konwerter w ignadonie, żywienie zwierząt i paszoznawstwo pdf, strony z ebookami, krople księcia ruperta, igor sypniewski z zona, nienawidzę cie, domniemanie niewinności. prawo miłości pdf chomikuj, iwona wrońska sowik, ksiega umarlych, granica zła, www.audiobook.pl, historia audiobook, kobieta z pazurem, fifa 19 kariera menedżera, tysiąc pocałunków pdf, wędrowne ptaki, game of thrones pdf…