/p>

„Przygody Fenka” to książeczki. które powstały z zamiłowania do pracy z dziećmi. Z czystym sumieniem możemy polecić je wszystkim rodzicom. dziadkom. nauczycielom. opiekunom.

/p> „Przygody Fenka” to książeczki. które powstały z zamiłowania do pracy z dziećmi. Z czystym sumieniem możemy polecić je wszystkim rodzicom. dziadkom. nauczycielom. opiekunom. Kategoria: Autor Mgr Magdalena Gruca ISBN: 978-83-64780-30-1 Cena: 9999 978-83-64780-30-1: Arthur’s Pen Pal Kategoria: Pozostałe Arthur thinks his pen pal is more fun than his little sister. Little sisters don’t do…

Published by admin in25 lutego 2014
Tagi: , , , , , ,

/p>

„Przygody Fenka” to książeczki. które powstały z zamiłowania do pracy z dziećmi. Z czystym sumieniem możemy polecić je wszystkim rodzicom. dziadkom. nauczycielom. opiekunom.

Kategoria: Autor

Mgr Magdalena Gruca

ISBN: 978-83-64780-30-1

Cena: 9999

978-83-64780-30-1:


Arthur’s Pen Pal

Kategoria: Pozostałe

Arthur thinks his pen pal is more fun than his little sister. Little sisters don’t do things like karate and wrestling — or do they? It takes a surprise letter to show Arthur that sometimes there’s more to sisters — and pen pals — than meets the eye!

Autor: Lillian Hoban

Cena: 9.90

Lillian Hoban: MP3


Zniewolona. Bez prawa do miłości

Kategoria: Powieści i opowiadania

Książkowa wersja bijącego rekordy popularności serialu telewizyjnego Zniewolona. który zawładnął sercami milionów polskich widzów.

Młodziutka Katierina jest piękna i mądra. Decyzją matki chrzestnej. została wychowana jak szlachetnie urodzona panna. Dla reszty świata jednak jest jedynie rzeczą. chłopką pańszczyźnianą należącą do najbogatszego ziemianina w powiecie nieżyńskim. Piotra Czerwinskiego. Przypadkowe spotkanie z prawym. acz zapalczywym szlachcicem Aleksiejem Kosaczem staje się dla dziewczyny najszczęśliwszym wydarzeniem w życiu. Lecz czy Katierina może marzyć o prawdziwym uczuciu. skoro Grigorij. syn jej państwa. gotów jest na wszystko. byle ją tylko posiąść na wyłączną własność? Za najmniejsze nieposłuszeństwo niepokorna dziewczyna może zostać sprzedana. wymieniona lub przegrana w karty. Czy Aleksiej gotów będzie walczyć o swoją wybrankę. gdy dowie się. że jest nikim. cudzą własnością bez prawa do pragnień. marzeń oraz… miłości?

Autor: Olga Krzeczewska. Tala Pristajecka. Walentina Szewiachowa

Cena: 24.90

Olga Krzeczewska. Tala Pristajecka. Walentina Szewiachowa: MP3


oth its astounding successes and potential limitations. The captivating story of a small town coming back to life. The Town That Food Saved is narrative nonfiction at its best. full of colorful characters and grounded in an idea that will revolutionize the way we eat.

Kategoria: Autor

Ben Hewitt

ISBN:

Cena: 9999

:tajemnica edwina drooda, grzegorz kalinowski śmierć frajerom, zemsta gangstera freedisc, samotnośc w sieci, życzenia dla katarzyny, streszczenie książki oto jest kasia, remigiusz mróz trawers pdf, zasada jawności procesu karnego, morderstwa w rouen, alice: madness returns, karolcia lektura pdf, książka jak przestać się martwić i zacząć żyć, intj co to, karuzela świst, gry shrek i fiona, na pewno nie zapomne…