ong>Książkę Reginy Brett czyta Joanna Jeżewska.

ong>Książkę Reginy Brett czyta Joanna Jeżewska. Kategoria: Autor Regina Brett ISBN: 978-83-66360-70-9 Cena: 9999 978-83-66360-70-9: W labiryncie Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Została porwana i zamknięta na piętnaście lat.Uciekła.Ale potwór. który ją uwięził. wciąż jest na wolności.Jedyny sposób. by złapać Człowieka z Labiryntu. to włamać się do jej umysłu… Dziewczyna. która zaginęła na lata. Samantha…

Published by admin in24 lutego 2014
Tagi: , , , ,

ong>Książkę Reginy Brett czyta Joanna Jeżewska.

Kategoria: Autor

Regina Brett

ISBN: 978-83-66360-70-9

Cena: 9999

978-83-66360-70-9:


W labiryncie

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Została porwana i zamknięta na piętnaście lat.
Uciekła.
Ale potwór. który ją uwięził. wciąż jest na wolności.
Jedyny sposób. by złapać Człowieka z Labiryntu. to włamać się do jej umysłu…

Dziewczyna. która zaginęła na lata.

Samantha budzi się w szpitalu. Nie ma pojęcia. co się stało. niczego nie pamięta. Towarzyszy jej mężczyzna. który przedstawia się jako doktor Green. policyjny profiler. Terytorium jego łowów to umysł przesłuchiwanego człowieka. Tam znajduje niezbędne dla śledztwa informacje. I tam poluje na przestępców.
Green wyjaśnia Samancie. co się stało: jako trzynastolatka została porwana przez potwora. który więził ją przez 15 lat. Nikt nie wie. w jaki sposób udało jej się uciec. Jest jednak pewne. że jej oprawca wciąż przebywa na wolności. Green wie.

ISBN: 978-83-8082-062-3

Cena: 9999

978-83-8082-062-3:


Docenić konflikt. Od walki i manipulacji do współpracy. Wydanie III rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Negocjacje są proste jak konstrukcja cepa. ale kruche jak lukier

Konflikt jest wynikiem sprzeczności lub różnicy interesów. Jest zjawiskiem naturalnym i nieuchronnym wszędzie tam. gdzie ludzie ze sobą współżyją lub współpracują. Jesteśmy na niego skazani. Jednak czy zawsze musi on być zjawiskiem negatywnym? Jak postępować gdy konflikt wybuchnie? Walczyć czy negocjować? Zwyciężać czy szukać kompromisów?

Czy warto za wszelką cenę forsować swoje stanowisko i pomysły? Pokonać „przeciwnika”. posługując się presją lub manipulacją. i osiągnąć niekwestionowane zwycięstwo? Dobrze znamy ten schemat zachowania. gdyż podpowiadają go nam nasze ludzkie odruchy. nawyki i stereotypy. Jednak bywa on skuteczny jedynie przy jednorazowym kontakcie. natomiast w przypadku ważnych i dłuższych relacji zawsze okazuje się pyrrusowym zwycięstwem. Pokonany i wykorzystany partner myśli o rewanżu i nie jest skłonny do kooperacji.

Jaką strategię negocjacji warto obrać. aby zwiększyć szanse na dobrą współpracę? Jak nie zniszczyć dobrze rokującego dorobku? Jeżeli chcesz. żeby sposób rozwiązywania konfliktów zaowocował obustronną satysfakcją i gotowością do kooperacji w przyszłości. właśnie w tej książce znajdziesz użyteczne wskazówki. jak to zrobić. Model negocjacji nastawionych na współpracę pozwala w praktyce zastosować słuszne i szczytne postulaty. zawarte w wielu książkach i teoriach poświęconych temu zagadnieniu. Umiejętność negocjowania bez wątpienia jest sztuką. mimo swej logicznej prostoty. Aby osiągnąć w niej biegłość. potrzeba doświadczenia. stosowania kilku ważnych zasad oraz umiejętności omijania kilku pułapek. a szczególnie zachowań i wypowiedzi. które w jednej chwili niszczą każdą sensowną rozmowę.

Proponowane przez autorów metody twórczego rozwiązywania konfliktów zostały wielokrotnie sprawdzone w praktyce. Z równą łatwością można użyć ich przy rozbrajaniu złożonych problemów organizacji biznesowych. jak i podczas łagodzenia antagonizmów społecznych lub w konfliktach natury osobistej.

Ta książka to praktyczny poradnik dla osób. które z racji swojego zawodu. funkcji lub sytuacji życiowej mają często do czynienia z konfliktami. a także dla tych. które muszą negocjować. Znajdziesz w niej konkretne i użyteczne sposoby:

  • budowania dobrego kontaktu i zachęcania do współpracy;
  • przeciwstawiania się presji i manipulacji;
  • skutecznego negocjowania. dającego satysfakcję obu stronom konfliktu.

Wydanie trzecie książki Docenić konflikt jest poszerzone o rozdział. w którym autorzy dzielą się swoim bogatym doświadczeniem z ostatnich kilkunastu lat praktyki w roli negocjatora i mediatora. Szczególny nacisk kładą tu na polską specyfikę. prostotę stosowanych narzędzi oraz negocjacje wewnątrz firm i zespołów zadaniowych.

Czytaj fragment >>

Autor: Wojciech Haman. Jerzy Gut

Cena: 49.00

Wojciech Haman. Jerzy Gut: MP3


Niegrzeczna miłość

Kategoria: Pozostałe

Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili. mamy dla ciebie zestaw. którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów!

Tajemniczy nieznajomi. niespodziewane spotkania. gorące pocałunki. namiętności warte grzechu i ekscytujące prezenty. Uważaj. w środku zawarta jest dawka emocji większa niż na najbardziej wyczekiwanej randce!

Nie musisz czekać na specjalną okazję. by zafundować sobie prezent. ale kolejna niegrzeczna antologia to doskonały pretekst. aby ze sprawianiem sobie przyjemności nie zwlekać ani chwili dłużej.

Autor: Nana Bekher. Anna Bellon. Agata Czykierda-Grabowska

Cena: 25.90

Nana Bekher. Anna Bellon. Agata Czykierda-Grabowska: MP3


Zmień myślenie a zmienisz swoje życie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy. jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami. musisz tylko przeczytać tę książkę. postanowić. że zastosujesz jej zasady w życiu. rozpisać plan. po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

Przygotuj się na wielka przygodę. jaką będzie reszta twojego życia!

Dowiedz się jak:

– wyznaczać wielkie cele.
– postanowić. że będziesz bogaty.
– przejąć kontrolę nad swoim życiem.
– myśleć jak geniusz.
– uwolnić potencjał swojego umysłu.
– doładować mocą swoje myślenie.
– wykreować swoją przyszłość.
– ciesz się życiem.

Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów. ta książka b

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:niepokorna pdf, audiobook krzyzacy, podróż za jeden uśmiech online, nauka kochania siebie pdf, kinga litkowiec, dziedzic jedi, fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć download, logistyka książki pdf, wiedźmin książki kolejność, psychologiczne portrety człowieka pdf, miłość perska, na skałach calvados, philip pullman złoty kompas, katarzyna kruk…