książka reporterska finalisty Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za książkę „Agonia. Lekarze i pacjenci w stanie krytycznym”.

książka reporterska finalisty Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za książkę „Agonia. Lekarze i pacjenci w stanie krytycznym”. Kategoria: Autor Paweł Kapusta ISBN: 978-83-8032-393-3 Cena: 9999 978-83-8032-393-3: Angielski Czasy z ćwiczeniami Kategoria: Nauka języków Angielski Czasy z ćwiczeniami Audio Kurs uczy posługiwania się angielskimi czasami – Tenses. Czasy z ćwiczeniami zapoznają z zasadami użycia m.in. Present Simple. Past Continuous. Present Perfect.…

Published by admin in16 lutego 2014
Tagi: , , , ,

książka reporterska finalisty Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za książkę „Agonia. Lekarze i pacjenci w stanie krytycznym”.

Kategoria: Autor

Paweł Kapusta

ISBN: 978-83-8032-393-3

Cena: 9999

978-83-8032-393-3:


Angielski Czasy z ćwiczeniami

Kategoria: Nauka języków

Angielski Czasy z ćwiczeniami

Audio Kurs uczy posługiwania się angielskimi czasami – Tenses. Czasy z ćwiczeniami zapoznają z zasadami użycia m.in. Present Simple. Past Continuous. Present Perfect. Present Perfect Continuous. Past Perfect. Future Simple. Future Continuous oraz going to. Kurs w przystępny sposób wyjaśnia zasady tworzenia pytań i przeczeń. Przykładowe zdania pozwalają na szybkie opanowanie umiejętności praktycznego stosowania czasów. zaś ćwiczenia przygotowują do poprawnego posługiwania się nimi na co dzień.

Spróbuj – efekty Cię zaskoczą!

Audio Kurs obejmuje 72 minuty wysokiej jakości nagrań tylko native speakerów. W każdej z 10 lekcji zamieszczono liczne przykłady zdań z tłumaczeniami na język polski. zasady użycia czasów oraz ćwiczenia weryfikujące umiejętność ich zastosowania w praktyce.

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 9999

Opracowanie zbiorowe:


Wilki i Orły

Kategoria: Powieści i opowiadania

Autor „Wilków i orłów” wygłosił kiedyś znamienne zdanie: „Każde skurwysyństwo musi mieć jakieś granice”. Wypowiedział je sześć lat temu. zapytany o pewne aspekty związane z pisaniem tej powieści i ogólny pogląd na świat. Dziś by już tak lekko tego zdania nie wyartykułował. bo przekonał się. iż rzeczone skurwysyństwo wcale nie musi posiadać granic. a udowadniają to każdego dnia ci sami ludzie. którzy mienią się być zbawcami świata.

Czy jednak istnieje jakiś kres podłości? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Opowieść o wojnie w Czeczenii – wojnie utajonej. ukrywanej przez imperium. ale przez to jeszcze bardziej okrutnej – może. choć nie musi pomóc w odnalezieniu odpowiedzi. Bohaterowie. zarówno ci reprezentujący wielkie mocarstwo. jak i ci z niepokornego państewka. są jednakowo uwikłani w sieć. na którą składają się poczucie krzywdy. rozpacz.

ISBN:

Cena: 9999

:



złe miejsce haner doci, alpha i omega, sztuka kochania pdf doci, star trek: rebelia, stary człowiek i morze tekst do wydrukowania, konwerter plikow, red dead redemption 2 obóz, fallen crest high tłumaczenie chomikuj, marketing usług medycznych, plan doskonały, ks. bogusław kowalski, szatan z siódmej klasy autor, przeminęło z wiatrem 2, papież antychryst przepowiednia, barbara woynarowska, kampanie cienia…