Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości. zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał

Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości. zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał Kategoria: Poradniki Jeśli jesteś szczęśliwy. zdrowy. radosny. masz grupę przyjaciół i kochasz siebie – nie potrzebujesz tej książki. Jeżeli jednak jest odwrotnie. być może popełniasz jakiś błąd w swoim sposobie myślenia i źle reagujesz na to. co się dzieje dookoła.…

Published by admin in13 lutego 2014
Tagi: , , , , , , ,

Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości. zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał

Kategoria: Poradniki

Jeśli jesteś szczęśliwy. zdrowy. radosny. masz grupę przyjaciół i kochasz siebie – nie potrzebujesz tej książki. Jeżeli jednak jest odwrotnie. być może popełniasz jakiś błąd w swoim sposobie myślenia i źle reagujesz na to. co się dzieje dookoła. Może blokują Cię negatywne lub pesymistyczne myśli i przekonania. przez co nie potrafisz przyjąć nastawienia typowego dla człowieka sukcesu. Już czas. byś nauczył się nowej strategii. dzięki której najszczęśliwsi i najbardziej spełnieni ludzie osiągają swoje cele i zdobywają to. czego pragną.

Ta książka uzmysłowi Ci. że klucz do szczęśliwego życia spoczywa w Twoich dłoniach. Niekiedy wystarczy drobna zmiana. aby odczuć potężny przypływ mocy i szczęścia. Dowiesz się. jak rozpoznać te ukryte. powstrzymujące Cię blokady i jak je zlikwidować. a także jak wyzwolić ogromne pokłady energii. entuzjazmu i pragnień. aby skierować je tam. gdzie chcesz. Poznasz sprawdzone metody i koncepcje. które mogą odmienić Twoje życie. Zorientujesz się. jak mrocznym. powszechnym i potężnym źródłem niezadowolenia są nieprawdziwe. ograniczające przekonania. Jeśli tego zapragniesz. dzięki lekturze tej książki wyzbędziesz się ich i odmienisz swoje życie. Już wkrótce możesz głęboko odczuwać piękno każdego dnia – i cieszyć się życiem!

Dzięki tej książce:

 • dowiesz się. jak negatywne wzorce myślowe wpływają na osobowość. poglądy i decyzje
 • zidentyfikujesz i wyeliminujesz negatywne wzorce myślowe
 • odzyskasz kontrolę nad własnymi myślami. uczuciami i działaniami
 • zwiększysz odporność na niepowodzenia
 • nauczysz się akceptować niespodziewane życiowe zawirowania
 • nigdy nie powrócisz do dawnych negatywnych wzorców myślowych

Uwolnij w sobie ogromne pokłady energii. entuzjazmu i pragnień!

Autor: Brian Tracy. Christina Stein

Cena: 37.00

Brian Tracy. Christina Stein: MP3


ki pokonywania takich oporów. Przeanalizowano wiele różnych aspektów zmiany – sporo uwagi poświęcono takiemu zarządzaniu zmianą. aby przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu. szczególnie w odniesieniu do całego zespołu. Zrozumienie treści zaprezentowanych w książce jest łatwiejsze dzięki licznym przykładom z życia osobistego i zawodowego. Bardzo ważnym jej fragmentem są opisy trudnych sytuacji. takich jak dyskryminacja czy molestowanie w miejscu pracy. To rzecz napisana w ciekawy. angażujący sposób. a zawarte tu porady i wskazówki znacząco ułatwią akceptowanie zachodzących zmian. adaptowanie się do nich i wykorzystywanie ich do własnych celów.

Najważniejsze tematy omówione w książce:

 • umiejętność dostosowania się do zmian jako warunek sukcesu
 • kiedy i jak inicjować zmianę
 • przeprowadzanie zespołu przez zmianę
 • radzenie sobie ze stresem związanym ze zmianą
 • praca z ludźmi pochodząc

Kategoria: Poradniki

Autor bestsellera Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Ludzie nie lubią zmian i często się ich obawiają. To oczywiste – zmiany niosą ryzyko. że coś się pogorszy. a dostosowanie się do nowych warunków wymaga wysiłku. Tymczasem proces osiągania sukcesu w karierze ma dynamiczny charakter. Trzeba nie tylko akceptować zmiany. ale także niekiedy je inicjować. Dobrze jest również umieć przekonywać do nich współpracowników. zwłaszcza gdy się okazuje. że wypracowane i doskonalone latami metody są w danym momencie niewystarczająco dobre. Ponadto należy przyjąć. że bez względu na to. jak dobrze idzie dziś. warto przygotować się na zmianę sposobu działania w przyszłości.

Ta książka jest znakomitą pomocą w radzeniu sobie ze zmianą. Opisano tu powody. dla których ludzie się przed nią bronią. a także przedstawiono techni

Autor: Tomasz Kryszczyński

Cena: 39.90

Tomasz Kryszczyński: MP3


Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest

Kategoria: Historia i literatura faktu

Konsekwencja jest matką sukcesu

Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna. intrygująca. dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny. stał się też kołem zamachowym potężnego biznesu. Każdego roku wydaje się setki pozwoleń na wejście na szczyt. a ci. którzy pragną zmierzyć się z Czomolungmą. muszą zapłacić za wyprawę niewyobrażalne pieniądze.

Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to książka czasem zabawna. czasem wzruszająca. ale przede wszystkim szczera i wciągająca bez reszty. O tym. jak urzeczywistnić z pozoru nierealne plany. gdy jest się mamą nastolatka i pracuje się na etacie. I o tym. jak przygotować się fizycznie. logistycznie. psychicznie i finansowo do tego. by zmierzyć się z najwyższą. najtrudniejszą i najbardziej kosztowną górą świata. W strefie śmierci bowiem wszystko robi się źle. Źle się oddycha. chodzi. trawi. a ryzyko. ból. tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy. Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to opowieść o wielkiej pasji. podejmowaniu wyzwań. inspirowaniu do spełniania marzeń i niepoddawaniu się przeciwnościom losu. A przede wszystkim o tym. że pod żadnym pozorem nie wolno rezygnować z dziecięcych pragnień.

O książce w mediach:

Biwak z Bogumiłą „Miłką” Raulin >>

Naukowcy potwierdzają – kobiety żyją dłużej >>

Książka Miłki Raulin o Mount Evereście >>

Miłka Raulin i Everest. który obdarzył ją życzliwością >>

Niedoszła pilotka. podróżniczka. alpinistka. najmłodsza Polka. która zdobyła Koronę Ziemi. Poznajcie Miłkę >>

Autor: Miłka Raulin

Cena: 39.90

Miłka Raulin: MP3


To opowieść nie tylko o dalekiej podróży i przyrodzie. ale też o zaskakujących spotkaniach i wielkim sercu mieszkańców tych krain. które są położone – jak pisze sam autor – „dalej niż daleko”. wzbogacona o polskie wątki. jak choćby losy Bronisława Piłsudskiego. mapy oraz oryginalne zdjęcia.

Kategoria: Autor

Andrzej Piotrowski

ISBN: 978-83-8139-884-8

Cena: 9999

978-83-8139-884-8:pogodzeni z mrokiem pdf, książki pdf do ściągnięcia, streszczenie lektury zaczarowana zagroda, święty boże święty mocny, czerwona kartka dla sprężyny, pierwsza przygoda pana samochodzika, polityka zagraniczna chin, zbuntowane serce vi keeland pdf doci, wódz perski pokonał spartan pod termopilami, żmijowisko ebook, imie bovary, jak grinch ukradł święta, szalona wiosna, romans po brytyjsku, ogrody księżyca pdf, invictus ciszewski…