Friend

Friend Kategoria: Pozostałe Random House presents the audiobook edition of The Friend by Dorothy Koomson. read by Jennifer Saayeng. Angela Griffin. Christina Cole. Shelley Conn. Susy Kane and Sam Dillon.What secrets would you kill to keep? After her husband’s big promotion. Cece Solarin arrives in Brighton with their three children. ready to start afresh. But…

Published by admin in11 lutego 2014
Tagi: , , ,

Friend

Kategoria: Pozostałe

Random House presents the audiobook edition of The Friend by Dorothy Koomson. read by Jennifer Saayeng. Angela Griffin. Christina Cole. Shelley Conn. Susy Kane and Sam Dillon.What secrets would you kill to keep? After her husband’s big promotion. Cece Solarin arrives in Brighton with their three children. ready to start afresh. But their new neighbourhood has a deadly secret. Three weeks earlier. Yvonne. a very popular parent. was almost murdered in the grounds of the local school – the same school where Cece has unwittingly enrolled her children. Already anxious about making friends when the parents seem so cliquey. Cece is now also worried about her children’s safety. By chance she meets Maxie. Anaya and Hazel. three very different school mothers who make her feel welcome and reassure her about her new life. That is until Cece discovers the police believe one of her new friends tried to kill Yvonne. Reluctant to spy on her friends but determined to discover the trut

Autor: Emilia Kubaszak

Cena: 34.99

Emilia Kubaszak: MP3


cer. który zostaje zatrudniony w dziale sprzedaży firmy FSNS. W pierwszych dniach pracy spotyka w firmie mentora Sama Portlanda. dzięki któremu rozwija się w roli sprzedawcy. Sam rozmawia z Tomem o jego wyzwaniach i udziela mu wskazówek dotyczących różnych aspektów sprzedaży. radzenia sobie z kryzysami i osobistym rozwojem.

Przeżywając z bohaterem jego porażki i sukcesy. wzloty i upadki. niejednokrotnie odnajdziesz w tych sytuacjach siebie. Pozwoli ci to dużo efektywniej zastosować w praktyce zawarte tutaj porady dotyczące sposobów osiągania wyjątkowych rezultatów w sprzedaży.

Aby szybko przypomnieć sobie najważniejsze wskazówki. wystarczy zajrzeć do zamieszczonego na końcu książki „Skryptu dla sprzedawców”. Książkę uzupełnia test osobowości. dzięki któremu będziesz mógł poznać swoje własne preferencje i temperament.

***

O co mu chodzi? Mam szukać nowej pra

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przyszłość należy do tych. którzy się uczą. wyciągają wnioski ze swoich porażek i sukcesów. czyli wciąż odrabiają lekcje!

Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż to książka z gatunku business fiction. inspirująca i motywująca historia handlowca napisana przez coacha i trenera Roberta Kozaka.

Niniejsze. nowe wydanie książki rozszerzono i poprawiono wiele fragmentów w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu sprzedaży i psychologii. Uaktualniono otoczenie technologiczne akcji książki. dopasowując je do obecnych realiów. Zmieniono też psychometryczne narzędzie. którym badany jest bohater książki. Dzięki tym zmianom książka jest osadzona w bardziej współczesnych realiach i korzysta z wiedzy naukowej i praktycznej. która pojawiła się od czasu pierwszego wydania.

Bohaterem historii jest Tom Spen

Ilosc_stron:

Cena:

: 235827


Kategoria:

Fragment

312402: 29.95

Cena:

29.95:


ictwo

Kategoria: Rok_wydania

2018

Oprawa:

Cena:

:


Uzdrowienie modlitwą serca

Kategoria: Pozostałe

Modlitwa „obecności” – nieustająca modlitwa – to modlitwa Jezusa. która polega na trwaniu w obecności Boga. Ojcowie Pustyni nazywają ją również „modlitwą serca”. bo chodzi o stan. w którym serce stale jest zatopione w Bogu. nawet wtedy gdy myśli błądzą gdzie indziej lub gdy śpię. To modlitwa. która przemienia i uzdrawia na poziomie psychicznym i duchowym. ponieważ znajduje swoje uzdrawiające źródło w samym Imieniu Jezusa – Boskiego Lekarza./p>

Święty Paweł mówi: Nieustannie się módlcie. Modlitwa jest źródłem mojego życia i jego najważniejszą częścią. „Ty zaś. gdy chcesz się modlić wejdź do swej izdebki. zamknij drzwi i módl się do Ojca twego. który jest w ukryciu” (Mt 6. 6). Te słowa Jezusa znaczą. że musisz wniknąć w siebie i zbudować tam świątynię: dlatego. że ludzkie serce jest tym ukrytym miejscem życia w modlitwie – jego intensywność. głębia. rytm – stanowią miarę naszego zdrowia duchowego i odkrywają mnie. mnie samego. „Nad ranem. gdy jeszcze było ciemno. wstał. wyszedł i udał się na miejsce pustynne i tam się modlił” (MK 1. 35). „Modlitwa serca” oznacza koncentrację i skupienie ducha. Na tym poziomie prawdziwa modlitwa opiera się na umiejętności milczenia. Wówczas w tajemniczy sposób serce człowieka. moje serce. spotyka serce Boga.

Autor: Jan Konior SJ

Cena: 15.84

Jan Konior SJ: MP3


Nim nadejdzie świt

Kategoria: Pozostałe

Podobno pierwsza miłość nie może trwać wiecznie. Podobno wypali się przy pierwszym podmuchu pędzącego życia… Czy na pewno?

Theo pragnie by rodzice byli z niego dumni. Chodzi na treningi kickboxingu. jak niegdyś jego ojciec. gra również na skrzypcach. tym samym spełniając marzenie matki. Ich życie wydaje się poukładane. jednak ciągłe nieobecności ojca ciążą coraz bardziej.

Vera chce tylko normalnego życia. lecz jej relacje z matką wykraczają daleko poza te panujące w zdrowej rodzinie. Żyje w stresie. strachu oraz spędza dnie na spełnianiu wygórowanych wymagań matki.

Czy rodzące się pomiędzy Theo i Verą uczucie wystarczy. by przetrwać wszystko. co zgotował im los?

 

Zafascynowana słowem. często żyjąca w równoległym świecie wyobraźni. wpadająca na sto pomysłów na minutę. W wolnych od pisania chwilach próbuje swoich sił w rysowaniu – z różnym skutkiem. Wielbicielk

ISBN: 978-87-26-12760-7

Cena: 9999

978-87-26-12760-7:


Zapach Mazur

Kategoria: Powieści i opowiadania

Julka dostaje pismo z ośrodka pomocy społecznej. z małej miejscowości na Mazurach. z prośbą o zaopiekowanie się nieznaną krewną. Pełna sprzecznych emocji. udaje się do Barwin. gdzie poznaje uroczą staruszkę. Gertrudę Skrocką. Między kobietami tworzy się niewidzialna więź. Podczas ich kolejnych spotkań. Truda opowiada o swoim życiu w Prusach Wschodnich. Na dziewięćdziesiątych urodzinach Trudy pojawiają się niespodziewani goście. Na jaw wychodzą skrzętnie skrywane tajemnice rodzinne.
Akcja książki toczy się na dwóch płaszczyznach: w czasach współczesnych. na Mazurach. i w czasach dzieciństwa oraz młodości Gertrudy – w okresie drugiej wojny światowej. na terenach Prus Wschodnich. obecnych Mazurach. Poruszana jest tu problematyka samotności. przyjaźni. poszukiwania swojego miejsca na ziemi. własnej tożsamości.
Otwierając stronice „Zapachu Mazur” czytelnik słyszy klangor żurawi i cykanie świerszczy. Zagłębiając się w treść książki. zewsząd otacza go zapach skoszonej trawy. rozgrzanych w lipcowym słońcu jagód i sosnowego lasu. Jeszcze długo po przeczytaniu czuje smak świeżej. smażonej ryby…
Jak wygląda wojna widziana oczami młodej Niemki?
Czy wojna może się śnić wiele lat po jej zakończeniu?
Czy czas naprawdę leczy rany?

Małgorzata Manelska urodziła się na Mazurach. w Szczytnie. tutaj mieszka. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Oligofrenopedagog. bibliotekarka. nauczycielka. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Prywatnie jest żoną.
a także matką dorosłej córki Adrianny. opiekunką wierniej suni Melki. Pasjonuje ją czytanie. W wolnych chwilach zajmuje się decoupage. techniką handmade. polegającą na ozdabianiu różnych powierzchni za pomocą serwetki lub papieru ryżowego. Kocha podróżować. poznawać nowe miejsca i ludzi.

Autor: Małgorzata Manelska

Cena: 29.99

Małgorzata Manelska: MP3grube wióry, logika dla prawników pdf, wojciech mecwaldowski, virtual natasha, lego marvel super heroes 2 poradnik, opowiadania bizarne tokarczuk audiobook, mózg i serce magiczny duet pdf, srebrny łabędź amo jones doci, odnajdź zaginiony talizman zakonnika, życie po toksycznym związku, konstytucja usa pdf, gra lego harry potter, peep show czasopismo, chomikuj kolejne 365 dni, antonio agnieszka siepielska pdf freedisc, nocne przejście, repetytoria becka, ułóż wypowiedzi pasujące do podanych sytuacji w każdym zdaniu użyj co najmniej jednego wykrzyknika, dzikie bialko…