amanie kodu rachunku wyników 857. Przychód. Najważniejszy jest moment zaksięgowania 958. Koszty i wydatki. Żadny…

amanie kodu rachunku wyników 857. Przychód. Najważniejszy jest moment zaksięgowania 958. Koszty i wydatki. Żadny… Kategoria: Fragment 325186 69.00: 1 Cena: 1: Hiszpańskie lato. Opowiadanie erotyczne Kategoria: Pozostałe „Udało mi się już trochę ochłonąć. kiedy po paru minutach ukazała się w drzwiach sypialni. Włosy rozpuszczone. Okulary zdjęte. Czerwona szminka lśniła na ustach. Opinająca ciało bielizna…

Published by admin in9 lutego 2014
Tagi: , , , , ,

amanie kodu rachunku wyników 857. Przychód. Najważniejszy jest moment zaksięgowania 958. Koszty i wydatki. Żadny…

Kategoria: Fragment

325186

69.00: 1

Cena:

1:


Hiszpańskie lato. Opowiadanie erotyczne

Kategoria: Pozostałe

„Udało mi się już trochę ochłonąć. kiedy po paru minutach ukazała się w drzwiach sypialni. Włosy rozpuszczone. Okulary zdjęte. Czerwona szminka lśniła na ustach. Opinająca ciało bielizna erotyczna bardziej wszystko odkrywała niż zakrywała. Zauważyłem. że reszta jej świetnej figury doskonale współgrała z jędrnym tyłkiem. którego zarys już zdążyłem poznać. Swój oszałamiający wygląd uzupełniła czarną taśmą klejącą przyklejoną na krzyż na… sutki.”

To opowiadanie erotyczne zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności w historiach pełnych namiętności. intymności. pożądania i miłości.

Orlik to autor opowiadań erotycznych.

Autor: – Olrik

Cena: 4.99

– Olrik: MP3


Lady Australia

Kategoria: Historia i literatura faktu

Rzecz o Australii. o jej Duchu. o jej Ruchu. o Śnieniu. o Lśnieniu. Być może o sednie sprawy. Także o tym. co się dzieje. kiedy z zewnątrz wchodzi się w ten świat. Dominują obrazy. tekst muska zakamarki. sugerując także dźwięki. Kluczem do drzwi percepcji jest William Blake. Duchami muzycznymi. prowadzącymi przez kolejne rozdziały fotoplastykonu. są: Hugo Race. Arvo Pärt. Jacek Kaczmarski. Ulver. Keith Jarrett. Erik Satie. Grinderman. rdzenni muzycy aborygeńscy. Geoffrey Gurrumul Yunupingu i Ankh. Przeglądając. czytając. warto sięgnąć po te dźwięki albo przywołać je z pamięci. Świetlistej drogi w Krainie Snów (Dreamtime).

Marek Tomalik

Zanurz się w dziki. metafizyczny interior — i doceń surowe piękno Australii…

Majestatyczne piękno australijskiej ziemi. tej najbardziej pociągającej. nieoczywistej i niedostępnej. woła i przywabia niespokojne duchy. Jednym z nich jest Marek Tomalik. autor zjawiskowej opowieści o najmniejszym kontynencie świata. Australia widziana jego oczami to ziemia wielkich kontrastów i możliwości. wciągająca i rzucająca wyzwania. kusząca niby syrena i wymagająca całkowitego oddania.

Marek Tomalik zakochany jest w swojej Lady od lat. a całą jego książkę przenika duch zrozumienia i szacunku dla jej odmienności. Tekst. na pozór utkany ze skrawków luźnych skojarzeń. układa się w spójny obraz podróży przez piekło i niebo. ziemię spaloną i ziemię kwitnącą tysiącem kwiatów. krainę fascynującą i fantasmagoryczną. na przekór własnej słabości. Tomalika interesuje przemierzanie świata. wędrówka po bezdrożach. odkrywanie miejsc dziewiczych i zapomnianych. Warto towarzyszyć mu w tej wyprawie.

Daj się oczarować i uwieść Australii!


To jest książka dla tych. którzy tam byli. czyli dla mnie. Widzę miejsca. które odwiedziłem. Ja tam byłem. ja to widziałem. Mogę porównywać. To jest książka dla tych. którzy marzą o podróży do Australii. Ułatwi im wiele decyzji. Marek ma łatwość pisania. Lekkie pióro. Jest szczęściarzem. bo widział więcej… Zazdroszczę mu i gratuluję. A Czytelnikom interesującym się Australią polecam. Czytać i oglądać koniecznie

Marek Niedźwiecki (Trójka)


 

Patroni medialni: 

Autor: Marek Tomalik

Cena: 29.00

Marek Tomalik: MP3banksterzy książka, remigiusz mróz ebook za darmo, dynastia miziołków scenariusze lekcji, cierpienia młodego wertera audiobook, ireneusz czop, pillars of eternity krew z krwi, bon czy ton audiobook, romain su, młody kozak, pan cogito zbigniew herbert, opis dziewczynki z katarynki, punk 57 penelope douglas, zapraszam państwa do gazu, ac odyssey diona, czytnik ebookow, granice symbole nieoznaczone, młoda wdowa, gazeta twoj weekend, ashley lane, anna bieńkowska, fifa 9, tylko dla ciebie vi keeland pdf chomikuj, pdf ksiazka…