Jego babeczka

Jego babeczka Kategoria: Powieści i opowiadania Emily jest artystką. a jak wiadomo. rzadko kiedy idzie za tym pełny portfel. Nie narzeka – kocha to. co robi. i dostała od losu szansę – za kilka miesięcy leci do Paryża. aby tam studiować sztukę. Ryanowi świetnie się wiedzie – jest właścicielem sieci znanych piekarń. Do wszystkiego doszedł…

Published by admin in30 stycznia 2014
Tagi: , , , , ,

Jego babeczka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Emily jest artystką. a jak wiadomo. rzadko kiedy idzie za tym pełny portfel. Nie narzeka – kocha to. co robi. i dostała od losu szansę – za kilka miesięcy leci do Paryża. aby tam studiować sztukę.

Ryanowi świetnie się wiedzie – jest właścicielem sieci znanych piekarń. Do wszystkiego doszedł ciężką pracą. wiele wysiłku też włożył w zepsucie każdego związku. w jakim był do tej pory.

Oboje mają bardzo dobre powody. żeby nie szukać swojej drugiej połowy. Ale. niestety. wyjątkowo do siebie pasują. I widzi to każdy. kto tylko na nich spojrzy.

Spotykają się. kiedy Ryan szuka kogoś do stworzenia dekoracji na wielką halloweenową imprezę. którą urządza. Jego przyjaciel postanawia wyswatać go z Emily. A że żadne z nich tego nie chce? Tym gorzej dla nich…

Autor: Penelope Bloom

Cena: 29.90

Penelope Bloom:


Ukryta sieć. Kimkolwiek jesteś. Tom 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Druga część bestsellerowej serii „Ukryta sieć” Jakuba Szamałka.

Kontynuacja thrillera „Cokolwiek wybierzesz” to pełna emocji opowieść o tym. co na co dzień trudno nam dostrzec.

Listopad 2018. KandyKroosh. camgirl z Mińska Mazowieckiego. zostaje uduszona na oczach tysięcy internautów. Charyzmatyczna dziennikarka Julita Wójcicka kontynuuje śledztwo Emila Chorczyńskiego. Wśród materiałów. które od niego otrzymała. znajduje się plik. który odstaje od reszty. To artykuł o śmierci camgirl opatrzony krótką adnotacją: „sprawdź”. Wójcicka bez wahania podejmuje trop. który zaprowadzi ją w zupełnie niespodziewaną stronę – poza granice kraju. ku spiskom politycznym. hakerskim zlotom oraz śmiertelnemu niebezpieczeństwu.

„Kimkolwiek jesteś” Jakuba Szamałka to opowieść o cenie ambicji oraz determinacji graniczącej z obsesją. Wartka akcja i mocne osadzenie w rzeczywistości XXI wieku. rządzonego przez nowe technologie. sprawiają. że po przeczytaniu powieści trudno się otrząsnąć.

Autor: Jakub Szamałek

Cena: 17.90

Jakub Szamałek: MP3


ści i akceptacja nic nie kosztują. a mogą znacząco poprawić jakość życia. Ta wyjątkowa książka nie nuży suchym medycznym żargonem – znajdziesz w niej wiele zmieniających życie porad oraz zabarwionych humorem instrukcji. a także mnóstwo zabawnych. zapadających w pamięć anegdotek. dzięki którym nauczysz się. jak wrzucić na luz i nie zwariować w tym zmiennym. stresującym świecie.

 

Kategoria: Autor

Brian King

ISBN: 978-83-66671-81-2

Cena: 9999

978-83-66671-81-2:


Mów własnym głosem

Kategoria: Religia

Odkryj swoją prawdę. wytrwale za nią podążaj i nie wahaj się nią dzielić – oto przesłanie nowej książki Reginy Brett. „Mów własnym głosem” to 50 porywających lekcji o tym. jaką siłę mają słowa – nie milczenie; o tym. że nawet jeśli trudno zmierzyć się z prawdą. to tylko w ten sposób staniemy się wolni. Jak ćwiczyć się w odwadze? Jak stawiać czoła codzienności wbrew naszym obawom i lękom? I wreszcie – jak przekazywać swoją historię. by była inspiracją i nadzieją?

Przeczytaj.

*

Ciesz się życiem. szczęściem. obfitością. zdrowiem i wolnością tak mocno. jak tylko potrafisz. To od ciebie zależy. jak bardzo otworzysz się na radość. Źródło wszelkiego dobra jest niewyczerpane. ale żeby z niego nabrać. musisz uwolnić się od swojej starej historii. I zacząć opowiadać nową. – REGINA BRETT

Autor: Regina Brett

Cena: 9999

Regina Brett:


Czarny Wdowiec

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Główna bohaterka – Zuzanna Lewandowska to charakterna pani mecenas. prawniczka i płocczanka z dziada pradziada. pochodząca z rodziny bardzo zasłużonej dla kraju i regionu. Mieszka wraz z wredną papugą Zgagą i wielkim włochatym kundlem o imieniu Borys w starej przedwojennej kamienicy w samym centrum płockiej starówki.
Tym razem bohaterka powieści musi się zmierzyć z dwoma skomplikowanymi zagadkami kryminalnymi. Nie jest to proste zadanie bo prowadzone przez nią sprawy są zakorzenione głęboko w przeszłości…

Autor: Jacek Ostrowski

Cena: 37.90

Jacek Ostrowski: MP3


jesz idee opisane w tej książce i zastosujesz je we własnym życiu i działalności biznesowej. a także odniesiesz sukces finansowy.

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE POZNASZ TAJNIKI:

• WYDAWANIA PIENIĘDZY;

• DŁUGU – DOWIESZ SIĘ. JAK SIĘ GO POZBYĆ I ŻYĆ BEZ NIEGO;

• GENEROWANIA DOCHODÓW;

• TWORZENIA BOGACTWA;

• INWESTOWANIA I POMNAŻANIA MAJĄTKU;

• OCHRONY MAJĄTKU;

• BOGACTWA I SZCZĘŚCIA;

• ORAZ WIELU INNYCH RZECZY.

Brian Tracy i Dan Strutzel zajmują się w tej książce zarówno prawdami. jak i mitami dotyczącymi pieniędzy. Przyświeca im jeden cel: raz na zawsze skończyć z dezorientacją w kwestii pieniędzy i zaprezentować najważniejsze prawdy na ten temat. żeby każdy człowiek mógł odnaleźć swoją ścieżkę do bogactwa i szczęścia.

Kategoria: Ekonomia i biznes

Poznaj tajniki postępowania z pieniędzmi – ich zarabiania. inwestowania i mądrego wydawania!

Temat pieniędzy należy do najbardziej pobudzających do myślenia. wywołujących największe emocje i najbardziej dzielących ludzi kwestii na świecie. Napisano niezliczoną ilość książek. artykułów. postów na blogach oraz przemów o tym. czym są pieniądze. jak je zarabiać i wydawać. kto je ma. a kto nie. oraz na tysiące pokrewnych tematów. Niemniej pomimo nieustannej koncentracji ludzkości na tym zagadnieniu odczucia przeciętnego człowieka w związku z pieniędzmi można scharakteryzować jednym słowem: dezorientacja.

Znany na całym świecie autor bestsellerów i konsultant biznesowy Brian Tracy wprowadzi cię w tajniki postępowania z pieniędzmi – sprawdzane w praktyce i testowane nie od lat. lecz od tysiącleci. Wystarczy. że po prostu przestudiu

ISBN: 978-87-26-75602-9

Cena: 9999

978-87-26-75602-9:


Ryzyko Gangstera

Kategoria: Pozostałe

Trzeci tom serii mafijnej. która podbiła listy bestsellerów w Polsce!
„Mafia to ja”.
Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie. że nawet on ma swój słaby punkt.
Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę. przeszłość uderza w niego z taką siłą. że niemal zwala go z nóg. W wychudzonej. brudnej. ledwo żywej dziewczynie rozpoznaje Avę – swój słaby punkt.
Kiedy Ava odzyskuje pamięć. ogarnia ją przerażenie. Zdaje sobie sprawę z tego. że Siergiej. ratując ją. podjął ogromne ryzyko. Okazuje się. że kobieta nie jest zwyczajną znajomą z przeszłości. ale zabójczynią na usługach mafii.
Ava myśli. że Siergiej dużo ryzykuje. Jednak nie ma pojęcia. z jak niebezpiecznym mężczyzną ma do czynienia. Nie zdaje sobie sprawy. kto ryzykuje b

Autor: Harlan Coben

Cena: 20.90

Harlan Coben: MP3bolesław prus życiorys, maciej samcik kontakt, dom z witrażem, joseph campbell potęga mitu pdf, batman arkham city gry, unforgettable tłumaczenie, hannah arendt korzenie totalitaryzmu, jeździec miedziany paullina simons, zanim się pojawiłeś książka pdf, handlarze czasem, wiedźmin ostatnie życzenie ebook, headlines fryzura przed i po, medaliony zofia nałkowska książka pdf, pilipiuk aparatus, marek gągolewski, cztery wesela kiedy leci, pradziadkowe stopy, lato lesnych ludzi, królestwo kanciarzy pdf, państwo islamskie flaga, tantrajana…