Dublerka

Dublerka Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie. Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery. Cztery dziewczyny. dotąd tworzące zgraną paczkę. stają się konkurentkami. I piąta. która wydaje się najgroźniejsza. nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji. Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów…

Published by admin in30 stycznia 2014
Tagi: , , , , ,

Dublerka

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Najbardziej prestiżowa akademia sztuk scenicznych w Londynie.

Główna rola w szkolnym przedstawieniu może otworzyć drogę do kariery.

Cztery dziewczyny. dotąd tworzące zgraną paczkę. stają się konkurentkami.

I piąta. która wydaje się najgroźniejsza. nie tylko jeśli chodzi o wynik rywalizacji.

Ale tak naprawdę to ich matki startują w wyścigu szczurów i nie cofną się przed niczym.

A każda ma swoje tajemnice – mniej lub bardziej niewinne… a niektóre nawet mordercze.

Matki

Kendall – żona Hollywoodu. która pragnie rozpocząć nowe życie w Londynie. Carolyn – profesor prawa. w skrytości marząca o zupełnie innej karierze. Elise – skupiona wyłącznie na swojej firmie. Bronnie –idealna gospodyni domowa. Nie mogłyby się bardziej różnić. Ale łączy jej jedno: wszystkie walczą o dobro własnych córek. choć każda rozumie je po swojemu.

Córki

Autor: Ilona Gołębiewska

Cena: 39.90

Ilona Gołębiewska: MP3


ężczyzna. który i tak nigdy nie zrozumie. w jaki sposób się w to wszystko wpakowujemy. I oczywiście wszyscy pozostali (bez względu na płeć). których codziennie rozczarowuje brak efektownego i natychmiastowego końca świata. Gorąco polecam”.

Maciej Wojtyszko”

Kategoria: Autor

Anna Onichimowska

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:


Świadkowie

Kategoria: Historia i literatura faktu

Przed niemieckim sądem w Düsseldorfie stanęli oprawcy z obozu koncentracyjnego Majdanek. Autor w przejmujący sposób relacjonuje proces. zwłaszcza emocjonujące losy poszczególnych świadków. Nie stroni od autorskiego komentarza do prezentowanych wydarzeń. Uważa. że pokazowe procesy wymierzyły sprawiedliwość jedynie „palcom zbrodniczej ręki”. podczas gdy prawdziwi zarządcy fabryk śmierci pozostają bezkarni.

Józef Musioł – autor książek non fiction. który czerpie inspiracje ze swojego bogatego doświadczenia zawodowego. Jest doktorem nauk prawnych. adwokatem. sędzią Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. Działał również w polityce – w latach 80. pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich.

Autor: Józef Musiol

Cena: 39.90

Józef Musiol: MP3


Oczy wilka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Pierwszy tom bestsellerowej serii Oczy wilka. która zawładnęła sercami polskich czytelniczek!

Spójrz mu w oczy. Wkrocz do świata namiętności. tajemnic i zaskakujących fascynacji.

Lena Kajzer przeprowadza się z Katowic do małej miejscowości Głębia. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jednak stłuczki z terenowym BMW nie było w planach. Podobnie jak jego właściciela.

Artur Mangano to człowiek owiany aurą tajemnicy. Jego jasnobłękitne tęczówki przypominają oczy drapieżnego wilka. Wywołują uczucie lęku. respektu. ale i pożądania.

Dała mu się porwać. Zawładnął nią. Jednak kim naprawdę jest ten człowiek o zniewalającym spojrzeniu?

Autor: Alicja Sinicka

Cena: 39.90

Alicja Sinicka: MP3


Sztuka życia według stoików

Kategoria: Historia i literatura faktu

Jak nie zagubić się we współczesnym. chaotycznym i pełnym pokus świecie? Jak w pełni efektywnie wykorzystać swe życie? Jak nie marnować czasu. nie dać się zaskoczyć nieszczęściu czy uniezależnić nasze samopoczucie od tego. na co i tak nie mamy wpływu? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdziemy w „Sztuce życia według stoików” Piotra Stankiewicza. Za jej pośrednictwem autor dostarcza czytelnikowi szereg wypracowanych przez Senekę. Epikteta oraz Marka Aureliusza recept. które pomogą nauczyć się „sztuki dobrego życia” i wskażą jak zostać nowoczesnymi stoikami. Dzięki zestawieniu starożytnych cytatów ze współczesnymi realiami. licznym przykładom wziętym z życia i położeniu nacisku na praktyczny aspekt stoicyzmu. niniejsza książka jest nie tylko ciekawą lekcją dotyczącą tej szkoły filozofii. ale też podręcznikiem konkretnego. realnego sposobu myślenia.

 

Autor: Piotr Stankiewicz

Cena: 17.90

Piotr Stankiewicz: MP3


Z miłości? To współczuję. Opowieści z Omanu

Kategoria: Historia i literatura faktu

Z miłości? To współczuję to opowieść o współczesnym Omanie. O kobietach i mężczyznach. którzy skrywają namiętności pod diszdaszami i abajami. a potajemnie korzystają z Tindera. O umowach przedślubnych. do których warto wpisać sumę. jaką dostanie żona za urodzenie każdego dziecka. a także obietnice finansowania przez męża studiów medycznych. O kraju. w którym kobiety wolą się zaszyć przed ślubem. żeby udawać dziewice. Jest to wreszcie reportaż o miejscu. w którym kontraktowe małżeństwa wciąż są codziennością. a zakochani wbrew woli rodziców mogą zwrócić się do sułtana Kabusa Ibn Sa’ida z prośbą o błogosławieństwo.

 

Agata Romaniuk z dużą wnikliwością i wrażliwością przygląda się ludziom. którymi rządzi wiekowy. bezdzietny i samotny sułtan. Jedyny taki władca w krajach Zatoki Perskiej.

Autor: Agata Romaniuk

Cena: 39.90

Agata Romaniuk: MP3instrukcja obslugi penisa, oczy ciemności dean koontz, samantha young niedopasowani, brooks teagan, zapomnij o mnie pdf, badz przy mnie zawsze, sierżant z powieści zweiga, błoto hillary jordan, kod leonarda da vinci pdf, prawo karne skarbowe skrypt, potentat pdf, opinia biegłego w postępowaniu karnym, czerwony kapturek perrault, zakazany uklad pdf, iwona wilmowska, czasy gramatyczne angielski pdf, trzynasty dzień tygodnia…