Filozofia Kaizen. Małymi krokami ku doskonałości

Filozofia Kaizen. Małymi krokami ku doskonałości Kategoria: Pozostałe Kaizen jest japońską. wyjątkową filozofią. Jest znana głównie jako koncepcja zarządzania. ale przede wszystkim jest ważną częścią kultury japońskiej. Kaizen polega na ciągłym doskonaleniu: doskonałość może być osiągnięta dzięki konsekwentnie wprowadzanym niewielkim zmianom. W organizacji każdy powinien być zaangażowany w ten proces. Metodyka ta charakteryzuje się dużą…

Published by admin in23 stycznia 2014
Tagi: , , , , ,

Filozofia Kaizen. Małymi krokami ku doskonałości

Kategoria: Pozostałe

Kaizen jest japońską. wyjątkową filozofią. Jest znana głównie jako koncepcja zarządzania. ale przede wszystkim jest ważną częścią kultury japońskiej. Kaizen polega na ciągłym doskonaleniu: doskonałość może być osiągnięta dzięki konsekwentnie wprowadzanym niewielkim zmianom. W organizacji każdy powinien być zaangażowany w ten proces. Metodyka ta charakteryzuje się dużą skutecznością. jest przy tym doskonałym wyjściem dla osób. które nie lubią rewolucyjnych zmian wokół siebie. Umożliwia rozwijanie się i osiąganie celów bez dużego wysiłku i bez lęku. że coś może pójść nie tak.

Książka. którą trzymasz w dłoni. w przystępny sposób wyjaśnia. jak wykorzystać filozofię kaizen w codziennym życiu i osiągać imponujące cele metodą małych kroków. Dzięki jej lekturze dowiesz się. jak stymulować kreatywność swoją i swojego zespołu. jak zacząć nieszablonowo myśleć. a także jak radzić sobie z trudnymi sprawami. Nauczysz się prostych. ale bardzo skutecznych metod. które z powodzeniem będziesz stosował na co dzień. Przekonasz się. dlaczego filozofia kaizen jest wysoko ceniona przez kierownictwo takich organizacji. jak Boeing. Toyota. Honda czy US Navy!

Dowiedz się. jak:

  • poprawiać morale pracowników.
  • ograniczać koszty funkcjonowania organizacji i równocześnie poprawiać jakość pracy w firmie.
  • skutecznie rozwijać nowe produkty i usługi.
  • zwiększać sprzedaż firmy.
  • ograniczać koszty opieki zdrowotnej.

Kaizen — podążaj małymi krokami ku doskonałości!

Autor: Robert Maurer

Cena: 29.90

Robert Maurer: MP3


adowolenie. staje się niepodatny na manipulacje specjalistów od marketingu i wciąż ma to. czego potrzebuje: czas i miejsce. aby skupić się na tym. co naprawdę kocha. Ta książka pokaże Ci. jak do tego dojść. Dowiesz się. jak i gdzie kupować. jakie zmiany wprowadzić w swojej kuchni. które kosmetyki i środki czystości można bez trudu zrobić samodzielnie. jak poradzić sobie z kompostowaniem oraz jak postępować zgodnie z ideą zero waste w różnych okolicznościach. Nagrodą za wprowadzenie zmian będzie lepsze samopoczucie. zdrowsze odżywianie się i… sporo zaoszczędzonych pieniędzy!

W tej książce między innymi:

  • dlaczego ruch zero waste może uratować świat
  • jak kupować mniej i ograniczyć wytwarzanie śmieci
  • które produkty można zrobić samodzielnie
  • jak stopniowo podążać w kierunku mądrego minimalizmu
  • czy można opiekować się psem i kotem w duchu zero waste

Jedyna mądr

Kategoria: Poradniki

Przeciętny mieszkaniec Polski produkuje ponad 350 kilogramów śmieci rocznie. Niestety. nie znikają one po opróżnieniu kosza. Część odpadów zostanie odzyskana. jednak wciąż zbyt wiele śmieci ląduje na składowiskach. Efektem tego jest nie tylko rosnące zanieczyszczenie powietrza. wody i gleby. ale także zbyt szybkie zużywanie zasobów Ziemi. Z powodu wiecznie niezaspokojonej potrzeby kupowania zbędnych rzeczy oraz korzystania z wielu produktów jednorazowych – opakowań. naczyń czy ręczników papierowych – uniemożliwiamy naszej planecie zregenerowanie się. Jedynym racjonalnym sposobem. by przerwać to błędne koło. jest realizacja celu: zero waste!

Dzięki tej książce poznasz praktyczną stronę koncepcji zero waste – filozofii. która łączy się z ideą minimalizmu i życia w zgodzie z naturą. Osiągnięcie równowagi w minimalizmie sprawia. że człowiek zyskuje z

Autor: Ewa Wilmanowicz

Cena: 23.90

Ewa Wilmanowicz: MP3


span>W tym kraju przemocy żyją obok siebie Ciotka Lidia. surowa i okrutna funkcjonariuszka Gileadu oraz młodziutka Agnes. przygotowywana do roli Podręcznej. Ich losy obserwuje z jak dotąd bezpiecznego dystansu Daisy. nastolatka mieszkająca w Kanadzie. Jaki los spotka mieszkańców Gileadu? A raczej jaki los czeka świat. w którym powstał Gilead?

„Książka. którą musisz przeczytać” Sunday Telegraph

„Margaret Atwood w najwyższej formie” The Guardian

„Nasz wspólny czas. mój czytelniku. właśnie się zaczyna. Może potraktujesz te moje kartki jak kruchą skrzynię skarbów. którą należy otwierać z największą ostrożnością. Może podrzesz je lub spalisz. co często przydarza się słowom. Trzymasz w dłoniach groźną broń.naładowaną sekretami trzech kobiet z Gileadu. Narażają życie dla ciebie. Dla nas wszystkich. Zanim wkroczysz w ich świat. warto może uzbro

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najgłośniejsza powieść 2019 roku już w Polsce!

Margaret Atwood po ponad trzydziestu latach wraca do świata ze swojej najsłynniejszej powieści Opowieść Podręcznej. I to w jakim stylu! Za Testamenty pisarka zdobyła Nagrodę Bookera.

Zawsze mówiłam „nie”. gdy proszono mnie o napisanie drugiej części. Ale jako że zaczęliśmy zbliżać się do Gileadu. zamiast się od niego oddalać. ponownie to przemyślałam – powiedziała autorka w dniu premiery.

Od wydarzeń przedstawionych w „Opowieści Podręcznej” minęło piętnaście lat. Sytuacja Republiki jest dramatyczna. Brakuje jedzenia. na świat przychodzą zdeformowane. słabe dzieci. umierają też Podręczne. czyli niewolnice. których zadaniem jest rodzić.

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Kategoria:

Format

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


cz. Nie przegap!
– Daniel Finkelstein. „The Times”

***

Dr Robert B. Cialdini jest najczęściej na świecie cytowanym ekspertem w dziedzinie perswazji i wywierania wpływu oraz autorem przełomowej książki Wywieranie wpływu na ludzi: teoria i praktyka. która rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy. Jego prace ukazują się w magazynach naukowych i biznesowych. przykuwając uwagę przedstawicieli prywatnych firm i organizacji rządowych. W 2003 roku został uhonorowany nagrodą im. Donalda T. Campbella za wybitny wkład w psychologię społeczną. Piastuje katedrę psychologii i marketingu na Uniwersytecie Stanowym Arizony.

Dr Noah J. Goldstein wykłada na wydziale ekonomii Uniwersytetu Chicago. Wyniki jego badań oraz artykuły są publikowane w wielu renomowanych magazynach naukowych o tematyce psychologicznej i biznesowej. Doradza

Kategoria: Ekonomia i biznes

MAŁA ZMIANA MOŻE RADYKALNIE ZWIĘKSZYĆ TWOJĄ SIŁĘ PERSWAZJI!

– Którego słowa powinieneś zacząć dziś używać. by zwiększyć prawdopodobieństwo. że ludzie cię posłuchają. o ponad 50 procent?
– Czy w sytuacjach nacechowanych rywalizacją. takich jak prezentowanie oferty potencjalnemu klientowi lub rozmowa w sprawie pracy. większe szanse na odniesienie sukcesu ma pierwsza. czy ostatnia osoba?
– Dlaczego osoba przekonana o wyższości BMW miałaby kupić mercedesa?
– Czy twoje zęby rzeczywiście wydają się bielsze. kiedy myjesz je pastą produkowaną przez firmę. która wspiera inicjatywy charytatywne?
– Chciałbyś. żeby koledzy się z tobą zgadzali. dzieci odrabiały zadania domowe. szef dostrzegał twój prawdziwy potencjał. a sąsiedzi przestali śmiecić? Ale jak to wszystko osiągnąć?
Poznając sekrety nauki perswazji.

Autor: Ed McCarthy. Mary Mulligan

Cena: 41.90

Ed McCarthy. Mary Mulligan: MP3


Merde w Europie

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jeden Brytyjczyk w Brukseli. Dwie przebiegłe Francuzki. I całe mnóstwo merde!

Czy Bruksela naprawdę chce zdelegalizować dudy. bingo i wędzony boczek? Czy eurokraci próbują regulować rozmiar i krzywiznę europejskich ogórków? I czy naprawdę wierzą. że ślimak to ryba? No
i czy atrament w banknotach euro rzeczywiście powoduje u mężczyzn impotencję? Nie. To znaczy. niezupełnie. Ale prawdą jest. że Unia Europejska to poważnie spaczona instytucja.

 

Na własnej skórze doświadcza tego Anglik Paul West. Właśnie przyjechał do Brukseli. aby pracować dla francuskiej eurodeputowanej. i może na własne oczy zobaczyć. co naprawdę dzieje się w imponującym rozmachem domu wariatów. szerzej znanym jako Parlament Europejski.

Autor: Stephen Clarke

Cena: 29.90

Stephen Clarke: MP3


Nic się nie dzieje

Kategoria: Poradniki

Zapracowane i zabiegane umysły potrzebują odpoczynku. Niezależnie od tego. czy masz problemy z zasypianiem. czy budzisz się w środku nocy i nie możesz zasnąć. czy odczuwasz niepokój za dnia – sięgnij po książkę Nic się nie dzieje. Kathryn Nicolai podsunie ci w niej najzdrowszy możliwy sposób na uspokojenie umysłu przed snem – współczesne. pełne ponadczasowego klasycznego uroku opowieści na dobranoc.

W uwielbianym przez miliony słuchaczy podcaście Nothing Much Happens Kathryn odkrywa i kontempluje słodkie chwile radości. szczęścia i relaksu. Przyglądanie się kwiatom bzu na opuszczonej farmie wiosną. Obserwowanie świetlików z tarasu w letni wieczór. Zwiedzanie pobliskiej wytwórni cydru jesienią. Podziwianie skrzących się w słońcu drzew podczas spaceru z przyjaciółmi w zimowym parku.

W książce „Nic się nie dzieje” znajdziesz wiele cudownie kojących opowiadań. Ubarwiają je pomysły na rela

:

Cena: 14.90

: MP3palacyk michla, diament jerozolimski, apollo i boskie próby 5, obcy przebudzenie, zrozumiec programowanie, co to jest e-book, julia piskorska, prawda krótka historia wciskania kitu, chlopi pdf, bracia slater alec pdf, stephen king buick 8, bronie pubg, sklep z ebookami, gra hello neighbor, gry geralda, niedorajda rusinek, małgorzata szafrańska, igrajac z ogniem…