O psie. który wrócił do domu

O psie. który wrócił do domu Kategoria: Powieści i opowiadania Nowa książka autora bestsellera „Był sobie pies” – film w kinach! Zabawna i wzruszająca opowieść o czworonogu. który odbył niezwykłą podróż aby wrócić do swojego najlepszego przyjaciela Kiedy Lucas Ray przygarnia małą Bellę. od razu wie. że ten uroczy szczeniaczek odmieni jego życie na lepsze.…

Published by admin in17 stycznia 2014
Tagi: , , , , ,

O psie. który wrócił do domu

Kategoria: Powieści i opowiadania

Nowa książka autora bestsellera „Był sobie pies” – film w kinach!

Zabawna i wzruszająca opowieść o czworonogu. który odbył niezwykłą podróż aby wrócić do swojego najlepszego przyjaciela

Kiedy Lucas Ray przygarnia małą Bellę. od razu wie. że ten uroczy szczeniaczek odmieni jego życie na lepsze. Piesek również czuje. że trafił na swojego człowieka i chce być dla niego najlepszym zwierzakiem na świecie.

Lucas nie może zatrzymać Belli w swoim mieszkaniu. Postanawia podjąć ryzyko i zabiera ją do szpitala. w którym pracuje. Piesek wnosi mnóstwo radości do życia pacjentów. Jednak Bella zostaje uznana za pitbulla. rasę. która w Denver jest zakazana. Zrozpaczony Lucas musi rozstać się z ukochaną Bellą. która zostaje wywieziona do innego domu poza granice stanu.

Mimo wszystko piesek nie zamierza żyć z dala od swojego najlepszego przyjaciela i postanawia wziąć sprawy we własne łapy. Bella staje przed ważnym wyzwaniem. Musi odnaleźć drogę do swojego człowieka. Musi wrócić do domu. Czy jeszcze zobaczy Lucasa?

Oto zabawna i niezwykle poruszająca opowieść o bezgranicznej wierności psa wobec człowieka. Pełna przygód odyseja odważnej suczki trafi również na wielkie ekrany. Jeśli wzruszyliście się przy „Był sobie pies”. historia Belli rozczuli wasze serca jeszcze bardziej!


O AUTORZE:

W. Bruce Cameron jest amerykańskim autorem i dziennikarzem. Urodził się w 1960 roku w Petoskey – mieście położonym w stanie Michigan w USA. Poza książką „Był sobie pies”. zasłynął również tytułem „Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta”. a także serią książek dla dzieci Był sobie szczeniak.

Autor: W. Bruce Cameron

Cena: 34.90

W. Bruce Cameron: MP3


nuje pasjonującą opowieść. naszpikowaną nowatorskimi pomysłami i praktycznymi strategiami. które kształtują pozytywnie nastawionych liderów. a co za tym idzie – pozytywnie nastawione zespoły i organizacje.

Wszystkim osobom. które chcą przekształcić negatywną energię w pozytywne rozwiązania. Nie narzekaj! oferuje zestaw niezawodnych reguł oraz praktyczny plan działania. pozwalający stoczyć zwycięską walkę z szeroko pojętą negatywnością w organizacji. Kiedy ludzie przestają narzekać. poświęcają mniej czasu i energii na roztrząsanie problemów. a zdecydowanie więcej na znalezienie rozwiązań.

***

„Malkontenctwo jest jednym z najpoważniejszych problemów współczesnego świata biznesu. Osłabia efektywność zespołów i całych organizacji. rodząc pogardę oraz niezdolność do adaptacji i zmiany zachowań. Nie narzekaj! Jona Gordona stanowi skutecz

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przestań jęczeć i przeczytaj tę książkę!
– KEN BLANCHARD. współautor Nowego Jednominutowego Menedżera

Prawdziwa historia o tym. jak dzięki pozytywnemu nastawieniu można obrócić niezadowolenie w skuteczne działanie. innowacje i sukces.

Każda skarga jest okazją. by przekuć coś negatywnego w coś pozytywnego!

Przywołując ducha swojego międzynarodowego bestsellera Autobus energii. Jon Gordon opowiada kolejną inspirującą i pouczającą historię walki z największą bolączką biznesu i życia w ogóle – z negatywnym nastawieniem. które pochłania miliardy dolarów. obniża morale. zmniejsza produktywność i osłabia kondycję nie tylko jednostek. ale i całych zespołów.

Czerpiąc z doświadczeń prawdziwej firmy. która opracowała i wdrożyła program zakazujący narzekania. Gordon s

Autor: Gabriela Gargaś

Cena: 14.90

Gabriela Gargaś: MP3


0 farming families in Ecuador who sustainably grow guayusa in the rainforest. Simultaneously. RUNA has built a rapidly scaling nonprofit organization that is working to create a new future for trade in the Amazon based on respectful exchange and healing. not exploitation and greed. Practical tools and lessons are woven throughout the story of Gage’s successes and failures. offering guidance on how to relate to obstacles as teachers and how to accomplish our personal and professional goals in the often uncertain circumstances we find ourselves in.

Kategoria: Autor

Tyler Gage

ISBN:

Cena: 9999

:dying light książka, gwiazdy erotyki, kawa o poranku, opcja benedykta pdf, niemiecki ćwiczenia pdf, john grisham firma, god of war kronos, morderca jest wśród nas, nie zostawię cię anna wolf, niszczyciel czołgów wot, stanisław srokowski nienawiść pdf, system instytucjonalny ue, playboy za sterami pdf, beth reekles, ryzyko gangstera anna wolf pdf…