aż do zaskakującego finału. którego nie wymyśliłby nawet najlepszy scenarzysta filmowy …

aż do zaskakującego finału. którego nie wymyśliłby nawet najlepszy scenarzysta filmowy … Kategoria: Autor Wojciech Kulawski ISBN: Cena: 9999 : offers his stunning perspective on the dawn of The American Century.The American WestRichard White. MacArthur Genius Award winner and author of groundbreaking books on the American West. offers his challenging views on the winning and…

Published by admin in8 stycznia 2014
Tagi: , , , , , ,

aż do zaskakującego finału. którego nie wymyśliłby nawet najlepszy scenarzysta filmowy …

Kategoria: Autor

Wojciech Kulawski

ISBN:

Cena: 9999

:


offers his stunning perspective on the dawn of The American Century.The American WestRichard White. MacArthur Genius Award winner and author of groundbreaking books on the American West. offers his challenging views on the winning and the losing of the West.The Civil WarJames McPherson. Pulitzer Prize-winning author of Battle Cry Of Freedom. and one of the foremost experts on the Civil War offers his compelling insight into our nation’s darkest and bloodiest hour.

Kategoria: Autor

Opracowanie zbiorowe

ISBN:

Cena: 9999

:


Hobbit. czyli tam i z powrotem

Kategoria: Lektury szkolne

Hobbit. czyli tam i z powrotem – zarówno Hobbit. czyli tam i z powrotem. jak i Władca Pierścieni powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi legend staroangielskich. pełnych czarodziejów. smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy. Jednakże sam hobbit. istota większa od liliputa. ale mniejsza od krasnoluda. jest oryginalnym pomysłem Tolkiena. Fantastyczny. przemyślany do najdrobniejszych szczegółów świat z powieści także powstał w wyobraźni pisarza. a barwna fabuła kryje głębszy sens i wiele analogii do współczesności.

Autor: J.R.R. Tolkien

Cena: 20.90

J.R.R. Tolkien: MP3


Na szczycie. Gra o miłość. Tom 2

Kategoria: Pozostałe

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka.

Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości okaże się równie bolesny jak to. że Rebeka będzie musiała przetrwać rozstanie z ukochanym? Czy niedaleka przeszłość i wspomnienia z dzieciństwa nie będą przeszkodą do budowania szczęścia?

Uczucie. które połączyło tych dwoje. ponownie zostanie wystawione na próbę. Demony przeszłości powrócą. a wróg nigdy nie zapomina. Gra toczyć się będzie o najważniejszą stawkę. O miłość.

K.N.Haner po raz kolejny funduje swoim czytelnikom emocjonalny rollercoaster. Fanki serii o Rebece i Sedricku będą zachwycone. bo ponownie dostaną bilet w pierwszym rzędzie. który przeniesie je do świata pełnego ognistego seksu. nieokiełznanej namiętności i nieziemsko przystojnych gwiazd rocka. „Na szczycie. Gra o miłość” – to najgorętsza p

ISBN:

Cena: 9999

:


a

Kategoria: 2021

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


iwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki. idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć…”

Agnieszka Zakrzewska. pisarka

Kategoria: Autor

Daria Skiba

ISBN: 978-83-8194-171-6

Cena: 9999

978-83-8194-171-6:


Fakt. nie mit

Kategoria: Historia i literatura faktu

Autorzy bloga Crazy Nauka – Piotr i Ola Stanisławscy – w lekki i pełen humoru sposób rozbierają na części pierwsze najpopularniejsze mity związane z nauką. Sprawdzają. jakie błędy się w nich kryją i dlaczego tak wielu ludzi. wbrew twardym danym. wciąż w nie wierzy. Wyposażają czytelnika w zestaw narzędzi. dzięki którym można dostrzec słabe punkty pseudonaukowych bzdur i rozbroić je niczym bombę

Autor: Aleksandra Stanisławska. Piotr Stanisławski

Cena: 20.90

Aleksandra Stanisławska. Piotr Stanisławski: MP3


Anne of Green Gables. Ania z Zielonego Wzgórza w wersji do nauki języka angielskiego

Kategoria: Pozostałe

Język angielski

Poziom B2

Lubisz dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Na Zielone Wzgórza w Avonlea przybywa jedenastoletnia rudowłosa dziewczynka o nieprzeciętnym temperamencie i wyobraźni. obdarzona niezwykłą zdolnością patrzenia na świat. Jej obecność wywróci życie mieszkańców Avonlea do góry nogami i na zawsze odmieni Zielone Wzgórze.

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprzeć.

 

Autor: Lucy Maud Montgomery. Marta Fihel. Dariusz Jemie

Cena: 9999

Lucy Maud Montgomery. Marta Fihel. Dariusz Jemie:


Kategoria:

:

Cena:

:lessie wróć, książki epub, kubus fatalista, dywizjon 303 szczegółowe streszczenie, łucja wilewska, sodoma książka martel, epidemia alex kava, sęp szarzyński sonet v, chata audiobook, wśród pierwszaków chodzą słuchy mp3, niemiecki konwersacje, aplikacja do czytania pdf na androida, miłość ponad wszystko, modlitwa o unikniecie czyśćca, gwiazda południa, karolcia audiobook całość po polsku, janusz winiarski…